Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ez nem MZ??! amint látom. Szép gép hosszú balesetmentes KM-tereket.

    Komment


      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ez nem MZ??! amint látom. Szép gép hosszú balesetmentes KM-tereket.
      Az MZ még pihen. Csak szikrázó napsütésben, és patika tiszta úton teszi ki a kerekét a házból. :-) Pont azért tetszett meg ez a típus, mert olyan, mint egy jó nagyra nőtt MZ. Valahol fél úton van a klasszikusok, és a modern gépek közt.

      Komment


        Nagypapám 1975 februárjában -8 °C-ban vitte műszaki vizsgára Simson Starját. A tegnapi teljesítményemmel szerinte ugyan "csak jelenthetek neki" mert 5 °C volt és napsütés. De ha hozzátesszük,hogy hétfő éjjeltől láz és minden velejáró macera kerülget akkor talán egálban lehet a kettő A lényeg,hogy tegnap a Csepel és az MZ sikeresen műszakizott.
        Az útviszonyok kiválóak voltak, bár 10 km-es távolság fölött már igencsak fáztam.
        Az úton motorossal nem találkoztam,de 2-3 motort láttam udvarban, amikkel nemrég mentek...

        Komment


          Énnekem is 4.- én lejárt a műszakim de nem volt kedvem nyeregbe pattanni mert ahova vinném oda- vissza 100 km, tavaly én is + 5-7 C fokban motoroztam Szegedre mely oda 60 km. A nagy plexit mögött nem fáztam csak Szeged határában a 2 nagy ujjam kezdett fázni a kesztyűbe azok egyedül vannak. Most azért hiányzott az a pát + C fok. Gratula Ricsi.

          Komment


            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            én lejárt a műszakim
            Én furgonba tervezem a műszakit,nem hiányzik,hogy a jó idő bejőttével beteg legyek és ne tudjak kigurulni Hozzá teszem ,nem érzem,hogy fázom mikor motorozom,viszont utána ...beledöglök a vacogásba és az izűletek így is jeleznek állandóan
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Kérlek Benneteket,hogy 1 szavazattal segítsetek hozzá,hogy bejussak a KreszFaktor vetélkedő 3. fordulójába!
              Szavazni az alábbi weboldalon, a jobb oldalon lévő videó alatti gombbal lehet:
              http://kreszfaktor.hu/hu/viddisp/3#KFV013881
              Köszönöm!
              u.i: ugye, milyen gyönyörű hangja van a tízesnek?

              Komment


                Nyomtam egyet,-csak azt tudtam rólad,hogy Ricsi vagy,de most már azt is,hogy Kujber.

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  a Tiedet megszavaztam!
                  Megnéztem anéhányat a konkurrenciából. valószínű nekem mentek el hazulról de gyalázatosnak éreztem őket.
                  Most tényleg úgy érzem nem is barátságból szavaztam rád.

                  Komment


                    Köszönöm mindkettőtöknek!
                    Józsi bátyám, 1 l betű még hiányzik a nevemből
                    Igen, változatos a színvonal, de azért van néhány jó. (az enyémen kívül )

                    Komment


                      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      valószínű nekem mentek el hazulról de gyalázatosnak éreztem őket
                      Akkor már ketten vagyunk....

                      Komment


                        Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        a jobb oldalon lévő videó alatti gombbal lehet:
                        Megtörtént!
                        Jó videó, gratulálok!

                        Komment


                          Jó a videó , és a zene ! Én is nyomtam egy Like-ot rá . Gratula .

                          Komment


                            Csak úgy csendesen nyomtam én is no nem azt!!

                            Komment


                              Tegnap vagy előtte... szintén....................

                              Komment


                                Be is kell jelenteni ?
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X