Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    No jólvan vettem a sértéseket remélem Kesziben találkozunk és lesz idő az engesztelésemre. De tudjátok a szólás mit mond:: a hülye ember ki a pénzével és a f@..ával henceg. Erről nem beszélni kell uraim. Hogy is mondta a költő Tenni- tenni kell!!

    Komment


      Köszönöm szépen mindenkinek, aki szavazatával hozzásegített,hogy bejussak a KRESZ Faktor vetélkedő döntőjébe!

      Komment


        Szívesen Ricsi,de ha már bekerültél tedd oda magad és győzz!

        Komment


          Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Köszönöm szépen mindenkinek, aki szavazatával hozzásegített,hogy bejussak a KRESZ Faktor vetélkedő döntőjébe!
          Akkor bejutottál. Gratulálok főként mert egy csipetnyit részesének érezhetem magam a sikerednek

          Komment


            Gratula Ricsi mindent bele! ragaszkodva a címhez a sok esős nap után tegnap végre tudtam egy jót motorozni. Útvonal: Orosháza- Hódmezővásárhely-Szentes-Kunszentmárton- Szarvas- Nagyszénás és újból Orosháza. Ez egy 180 km-es karika. Kiszellőzött a sisak alatti.

            Komment


              Köszi mindenkinek, a döntőben 18. lettem.
              A tavalyi eredményemhez képest ez nagy javítás,de lehetett volna jobb is. Ebben a versenyben nagyon sok múlik a szerencsén, aki tavaly 2. lett, most csak 17. tudott lenni...
              --------------------------------------------------

              http://112press.hu/hirek/reszletek/o...alalkozo_2018/

              Egy tökéletes motoros nap végén a lenyugvó Nap fényében gurultam haza Szelestéről.
              Nagyon hiányzott már 278 km a Csepsziből
              Click image for larger version

Name:	image_33125.jpg
Views:	148
Size:	97.7 KB
ID:	212799
              Utoljára szerkesztve a következő által: Ricsi95D; 2018 júl. 10, 12:50.

              Komment


                Kérdezem a tisztelt publikumtól jön valaki vagy járt már Bátonyterenyei motoros találkozón?? Énnekem feltett szándékom csütörtök reggel elindulni azért is mert a Mátrán keresztül vezet az út! Ez pedig a kedvenc helyem!!

                Komment


                  A Bükköt ismered már ???

                  Komment


                    Arra kevesebbet jártam.

                    Komment


                      Csendes beszámoló! Mint minden fele túlságosan is ragyogó időben volt részem. Csüt. 1/2 11- kor sikerült elindulnom / nem fáztam az angyalbőrben / mint írtam Bátonyterenyére mivel itt nem voltam soha kissé vonzott az ismeretlen. Orosháza-Cél között egy megállóval Hatvan előtt tankoltam és letudtam a 234 km-t. A Szorospatak volt szoc. időkben Ifjúsági Tábor helyén egy Szurdok katlanban ideális helyen rendezték meg.Mint minden kissé gazdátlan kicsit lepusztult szoc. rész de látszik , hogy igyekeztek rendet csinálni és tartani. Nagyszámú érdeklődő nemzetközivé tette / Lengyelek, Szlovákok , Romániai Magyarok / részvételével nagyszerűen sikerült. Mivel emlegettem a Mátrát csak elmentem Egerbe rajta keresztül / oda- vissza 198 km. / Ma viszont haza kellett jönnöm így kicsit Tárjániasan 666 km-t gurultam. Visszafelé Hatvan előtt tankolnom kellett / kicsivel több fogyott a Mátra oda és vissza út miatt / és 1 seggel haza gurultam. Nem tagadom jól esett letusolni és azóta is lőtyölőm a hideg vizet! Mindettől függetlenül a kellemes emlékeim szaporodtak hisz vannak még Igazi Magyarok kis hazánkban!!!

                      Komment


                        Na akkor nyissuk meg ezt az évet is :
                        https://www.dropbox.com/s/uijjkb9ibf...1s944.png?dl=0

                        Komment


                          Szervusz Tigris!

                          Nem tudom mit kellene látni,de gondolom ez egy film lenne,ha megnyílna.Többször próbáltam megnyitni,de bizony csak egy VW caddy hátulját lehet látni,-igaz az zoomolható.Lehetséges,hogy a hiba bennem van,mert nem tudom kezelni a drop boxot,azért köszönöm,hogy gondoltál ránk és próbáltad megosztani velünk az élményeidet.

                          Arrafelé sem lehet nagyon jó idő a motorozásra,itt meg egyáltalán nem.Két nap alatt leesett,úgy 10-14 cm. hó,tegnap egész nap a felnyelezett Trabant ajtóborítást tologattam,mire sikerül az utakat megtakarítani,de tél van és ilyenkor ez a normális.Jelenleg ónos eső esik,de ígérik a havat is,úgy hasonló mennyiségben mint megelőzően,a lapátot kézközelben kell tartani.

                          Sebaj majdcsak elmúlik valahogy ez a 11 hét és akkor itt lesznek a fecskék.

                          Üdvözlettel:Che

                          (Te az Audinál dolgozol?)

                          Komment


                            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            de tél van és ilyenkor ez a normális....
                            ...és milyen jó alkalom ez egy kis motorkarbantartásra, javításra, műhelymunkára. Már hetek óta szinte minden délutánt kint töltök a műhelyben. Jött egy új(-abb) kétkerekű, amit fel kellett készíteni vizsgára, készült hozzá egy motoremelő, majd jött egy Jawa 350 egy hosszú álomból való felébresztésre, szintén vizsgafelkészítéssel, aztán jön a GSX szezon előtti felkészítésének 2. fejezete. Az új fékbetéteket, és a teleszkópolajat már megkapta, vissza van egy szelephézag állítás, meg injektor szinkron. Ezzel is eljátszok majd egy kicsit, mert a jézuska hozott egy oszcilloszkópot, így a szinkronállítás már azzal fog történni. Tulajdonképpen nyáron is ritka az, hogy ennyi időt tudok a motorokra szánni, a motorok közt dolgozni. Szól a retró rádió, készülnek a motorok, néha asszonyka hoz egy jó kávét, vagy teát, vagy éppen adogatja a szerszámokat. Jönnek-mennek a motoros cimborák. Egyik szerelni valót hoz, másik műhelyszagot visz, miután segített valamit szerelni. Mi kellhet még? :-) Jó, egy kis napsütés jöhetne már, hogy menni is lehessen a gépekkel, de akkor meg jön a kerti munka. 2 gyümölcsfa metszése közt lopjuk majd a kilómétereket az első tavaszi napokon.

                            Komment


                              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              felnyelezett Trabant
                              Józsi bátyám nyelezi a Trabantot

                              Komment


                                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem tudom mit kellene látni,de gondolom ez egy film lenne,ha megnyílna
                                Csak egy kép, reggel lusta voltam videót vágni.... (fránya éjjeles műszak) A lényeg meg a hulló hó lenne, csak nem látszik mert annyira zajos ennek a kis olcsóságnak a képe.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X