Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jawa-mal is eljutok oda
    Fűzöm a haverokat, hogy menjünk fel veteránnal, de nem nagyon akarnak kötélnek állni. Sokkal jobb élmény öreg motorral felmenni, mint a nagyokkal. Nekem legalábbis az marad "A" túra, amikor mz-vel mentünk fel. Naggyal csak felmégy, lemégy, kész.

    - - - Updated - - -

    Szép-szép ez a Grossglockner,de azért Tiszakeszi ráver egy-két kört.
    Én elkezdtem egy túrasorozatot, aminek során néhány Magyarországot érintő folyót járok végig. A Murát, Drávát, és Rábát már szinte teljes szakaszon bejártam. Azt tudtátok, hogy a Glockner gleccserei is a Drávába folynak az Isel, és a Möll folyókon keresztül?

    Komment


      Gondolom nem csak én gurulok igaz nem sokat de nem elégetlenkedek. Ma kihasználva ezt a kései ajándék időt gurultam egy jót ebéd után: Orosháza- Szarvas- Öcsöd- Kiskunfélegyháza- Szentes és úgy haza. 170 km szeretném megtörni a némaságot evvel a kis szösszenettel.

      Komment


        Na hazaértem én is,sajnos nem motorral. Jól feltartottak,gyorsan fújok egy muslincásat..

        Komment


          Volt vasárnap délután egy kis meetingünk. A simsonos srácok kitettek magukért. Gyorsabban tanultak, és ügyesebben megoldották a feladatokat, mint mi.
          https://youtu.be/ZQOtjiNrhOk

          Komment


            Mai napi küzdelmem jutalma... pár méter gurulás. Többet nem kívántam a vízszintesen eső havasesőben. A bojtos sapka is kevés volt..

            Komment


              Szervusz Atti!

              Nagyon szép az a motor,gratulálok a munkádhoz,-kár összesározni.Ilyenkor már nem jó motorozni,mert könnyen kihűl a stanyicliban a két golyó és elpusztulnak a kis golyófejű fúrógépek.

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                Kedves Józsi bátyám! Nem az én munkám,rám "csak" a beüzemelés maradt. Nem tudták indítani,azért került hozzám. Pár küzdelmes óra után életre keltettem..csak ez volt a dolgom. Utódok szerencsére meg vannak.. erre a kicsire már nem adunk...

                Komment


                  gesszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Gyorsabban tanultak, és ügyesebben megoldották a feladatokat, mint mi.
                  Nem véletlen szokták az ügyességi versenyeket és a lassúsági versenyeket is Simsonokkal nyerni

                  Komment


                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mai napi küzdelmem jutalma... pár méter gurulás. Többet nem kívántam a vízszintesen eső havasesőben. A bojtos sapka is kevés volt..
                    Mint ha kicsit utógyújtása lenne ? vagy valami magyar króm ?

                    Komment


                      A krómról nem tudom hol készült,hozzám így került. Gyujtást,vezérlést ellenőriztem,szépen állíthetó 0 és + között.

                      Komment


                        Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!
                        A mai - évszakhoz képest - remek motoros időben a nemesrádói betlehemnél jártunk.
                        Hazafelé még 2 "őrült" motorossal találkoztunk!

                        Komment


                          Mivel igen vashiányos voltam kissé késő délután / 15 óra / felkerekedtem és átmentem egy kávéra Bcsabára a benzinkúton kellemes kiszolgálásban részesültem .Ez 75 km. ami igen jól esett úgy gondolom ez volt számomra az idei évzáró gurulás. A varjak nagyon dél fele szállnak!! jön a hideg.Nem csak én éreztem így oda és vissza is volt szembe jövő 3-3 motoros ​​​​​​​

                          Komment


                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            évzáró gurulás.
                            Beteg vagy ?

                            Vagy csak leszel?
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Beteg vagy ?

                              Vagy csak leszel?



                              Mér bántod? Irigyled hogy nem fáj semmije???
                              Én bezzeg érzem a térdem, így az első kósza gondolat is azonnal elvetődik.


                              Komment


                                emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mér bántod? Irigyled hogy nem fáj semmije???
                                Én bezzeg érzem a térdem, így az első kósza gondolat is azonnal elvetődik.
                                Nekem is fáj ha rágondolok,gondoltam neki is hasonló,de igazad van így már nem csak a motorozást irigylem!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X