Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mivel nálunk én kezelem a mosó gépet / mert nem én ő mos/ nekem inkább a tölteléke tetszik. Bár nem minden esetben mert nem vagyok mindenevő!! és igaz romlik a látásom de akkor is. Most volt a Balaton szépe válogatás hát mit mondjak némelyik ingereli a kutyákat úgy zörög a csontja falusiasan elöl deszka hátul léc!!

    - - - Updated - - -

    Az a kék fehér csak nem egy " lógós csöcsű /Bömbös?. Mondom én hisz a Guzzisok így heccelik a BMW-t. Én mikor kerestem a bömbit ott is volt egy fehér kék üléssel én a pirosat választottam. R 1100 RS gép volt. Ha BMW akkor legyen boxer. Szép volt jó volt ment is rendesen de magasnak és súlyosnak bizonyult ezért lett helyette a Florida.

    Komment


      Ami Triumph az mind dögös.
      Igen, a maga módján mind az.
      Az egyiken minket csap a szél, a másik kedvéért meg mi csapjuk a szelet.
      Jajj, szeles dolog a Triumph, mindenféleképpen.

      Komment


        https://goo.gl/photos/f3mD1XtDqoU8WU9P7

        Hogy log-e azt nem tudom iteld meg

        Komment


          Ez azért nem semmi. Még jó út sem kell hozzá- jó egészséget és sok megtett km-t.

          Komment


            Hogy log-e azt nem tudom iteld meg
            A Guzzisok szerint az övék áll jól, Ahhoz képest ez lóg.

            Komment


              iteld meg
              Valóban jól néz ki,helyén van mindene. De azért télleg lóg

              Komment


                A Guzzisok szerint az övék áll jól, Ahhoz képest ez lóg.
                Az egyik szét,a másik ferdén...és amelyik egymás mellett az milyen?
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Az emlékeim szerint úgy áll mint a tehéné! Azért egy V motor hangját hallva melyre csavarodik a nyakam annak igazán motor hangja van.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2017 aug. 22, 17:05.

                  Komment


                    hangját hallva melyre csavarodik a nyakam annak igazán motor hangja van.
                    Egyezzünk ki a két kipufogónak is van egy különleges hangja:ha kétoldalt van elhelyezve,sztereó hatás:mindig eltér valamennyire a hengerek vagy egyéb eltérés miatt,ezt egy dobbal vagy egy oldalon szerelve nem tudja!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Viszont,-egy kipufogó egy baj,-két kipufogó két baj,ami nincs felszerelve az nem romolhat el.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Viszont,-egy kipufogó egy baj,-két kipufogó két baj,ami nincs felszerelve az nem romolhat el.
                        Az igaz viszont ha alattad dübörög és érzed az erelyét,akkor erre még a szinkronhang emeli a nivót.Az egyhengeres is jellegzetessé válik két dörrentővel,ha vezeted és szereted a"hangot"Mely a zsigerekig hatol!!!!!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Az egyhengeres is jellegzetessé válik két dörrentővel,ha vezeted és szereted a „hangot”
                          Ez volt az egyik oka, hogy a Jawaba lettem szerelmes annak idején.

                          Komment


                            Most augusztus 20-adikán volt Siófokon börze. Az idő kezdetben szörnyű volt, egy darabig tanakodtak az árusok, hogy kipakoljanak-e, de aztán minden jóra fordult. A börze szokás szerint nagy volt és jó volt, onnan még nem bírtam üres kézzel hazamenni...
                            Sok régi ismerős, számosan közülük az ország túlsó részéből...

                            Úgy mentem oda, hogy nem veszek semmit, mert hó vége van, aztán olyan dolgokat találtam, amiket egyszerűen nem lehetett otthagyni...

                            Néhány képet készítettem. A TLB egy az egykori NDK-ból behozott "időkapszula", valóságos gyöngyszem még azzal a randa index-el is. A börze méretét nem igazán érzékeltetik jól ezek a képek...

                            Szóval, fantasztikus volt, mint mindig!!!

                            Click image for larger version

Name:	WP_20170820_12_09_10_Pro.jpg
Views:	1
Size:	203.3 KB
ID:	152725Click image for larger version

Name:	WP_20170820_12_09_33_Pro.jpg
Views:	1
Size:	204.3 KB
ID:	152727Click image for larger version

Name:	WP_20170820_12_09_52_Pro.jpg
Views:	1
Size:	205.4 KB
ID:	152728Click image for larger version

Name:	WP_20170820_12_11_09_Pro.jpg
Views:	1
Size:	199.4 KB
ID:	152729Click image for larger version

Name:	WP_20170820_12_24_45_Pro.jpg
Views:	1
Size:	208.0 KB
ID:	152730Click image for larger version

Name:	WP_20170820_12_24_50_Pro.jpg
Views:	1
Size:	208.1 KB
ID:	152731

                            - - - Updated - - -
                            Attached Files
                            Utoljára szerkesztve a következő által: Lemezjáték; 2017 aug. 22, 22:54.

                            Komment


                              Úgy mentem oda, hogy nem veszek semmit, mert hó vége van, aztán olyan dolgokat találtam, amiket egyszerűen nem lehetett otthagyni...
                              Hát ezért van az ha kiürül a zsebem, felteszem a szemellenzőt és hasítok hazafelé.
                              egyébként én is voltam, egyszer tényleg össze kellene bandázni, mindig lesem hol bütykölnek a garázssoron motort, de soha nem látom. No nem is járok sürüen arra.

                              Komment


                                Úgy látom itt senki sem motorozik vagy legalább is elektromos bicajon Suhan hisz oly csendes ez az oldal. Sajna úgy néz ki lassan le kell tenni a Vasakat de még amikor lehetséges én is kihasználva a késő délutánokat egy egy 100-130 km-es kanyarokat tettem úgy 3-4 naponta mostanság is. Az időjárás felelősök bele akarnak rondítani a motorosok tarsolyába , némi reményt ad az elkövetkezendő Idősebb Hölgyek nyara talán. Utánna viszont csak sóhajtozunk és várjuk a tavaszt igaz lázas tevékenységgel töltve a téli pihenőt. Addig még HÚZZUK a GÁZT.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X