Közlemény

Collapse
No announcement yet.

DKW NZ márkatársat keresek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    DKW NZ márkatársat keresek

    Sziasztok!

    DKW NZ 250 márkatársat keresnék... alkatrész cserébe benne vagyok NZ 350 tulajdonosokkal is...

    Üdv
    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

    #2
    DKW NZ márkatársat keresek

    Sziasztok!

    DKW NZ 250 márkatársakat keresnék... alkatrész cserébe benne vagyok NZ tulajdonosokkal... ha van bármid, ami engem érdekelhet vagy valami érdekel jelezd!

    Üdv
    TZ kedvelte ezt.
    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

    Komment


      #3
      Nyárra össze akarom kaparni a gépet, ha kell, megy bele egy IZS blokk, de mennem kell egy kört az tuti... Bárki aki az NZ szériában otthon van és csere-ambíciói vannak, itt az alkalom!!! 250-es birtokosok első kerék-szettek eladósorban, illetve zsírúj akksitartó szettek, profi minőségben(értsd jobb, mint a gyári, mert a DKW idejében még nem volt lézervágás) elkészítve, a gyárit teljes mértékben követve. Nekem már nem kéne sok, h összerakhassam a gépet. Persze lesznek rajta IZS cuccok, de még szép... esetleg lábtartószettekre vadászok, gyujtásdobozra, HASAG gyujtáskulcsra és tanácsokra:-) Lesz tuning is nagyban...

      --- Ez még eszembe jutott: ---

      Van Wittkop utasülésem is nagyon csucsu állapotban...
      Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

      Komment


        #4
        Hello, bár nincs DKW-m de ha gondolod az oldal fejlesztésben tudok segíteni ha megosztod az elképzeléseidet vágyaidat
        Dobj pm-et ha érdekel.
        stalker kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szia!

          Most egyelőre le vannak kötve a kapacitásaim, majd nyáron tudok visszatérni a kérdésre, de köszi...

          Üdv
          Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

          Komment


            #6
            Üdv a klubtársaknak!

            Jómagam is egy NZ 350-1 talpra állításával küzdök. Sajnos ez a dolog az én estemben sem megy máról-holnapra.
            Minden esetre én örülnék,ha tudnánk a felmerülő problémákkal kapcsolatban rendszeresen konzultálni.

            Údvözlettel, B.et
            stalker és Che kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Szia stalker.

              Márkatársnak jelentkezek. DKW fanatikus vagyok. Komoly dokumentációs háttérrel rendelkezek(DKW stabilmotoroktól a luxus 600-ig). :-)
              Üdv!
              Ui: Rendszeresen használok NZ350-es és NZ350-1-es motorokat. Túrázni is járok velük.
              Üdv!
              stalker, Che és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Szia Jocibácsi!

                Közi a regisztrációt és a hozzászólást. Ha engedi a rendszer, akkor kérünk szépen képeket, mert kedveljük a DKW-gépeket.

                Jó fórumozást és sok hozzászólást kívánok. Üdvözlettel: CZsolti
                Che kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Szia Czsolti
                  Küldenék képeket, de még öt hozzászólás hiányzik.
                  Üdv.

                  Komment


                    #10
                    Üdv.
                    Panoramio - Photo of DKW NZ 350 1940
                    Ő az egyik NZ350-es mocim.
                    Üdv

                    Komment


                      #11
                      Üdv.
                      DSCF3318.JPG
                      A DKW NZ 350-1-es motorom.

                      - - - Updated - - -

                      Üdv!
                      Ez is ő, csak "álcázza"
                      http://www.pecsiveteran.hu/MecsekiTortNapok2008/photos/photo127.html
                      Üdv!
                      Ui: Egy kicsit lapos ez az oldal.

                      Komment


                        #12
                        Üdv.
                        DSCF3318.JPG
                        A DKW NZ 350-1-es motorom.

                        - - - Updated - - -

                        Üdv!
                        Ez is ő, csak „álcázza”
                        DSCF3446.JPG
                        Üdv!
                        Ui: Egy kicsit lapos ez az oldal.
                        Hú, nagyon szépek a mocik, én még közel sem tartok itt a civil szerkezetemmel... kapásból kettőt is tartasz, az azért durva hobbi.

                        Látom, hogy a gyújtásdoboz fedőd hiányzik, ha műgyantából megoldanád, akkor mintát tudok adni, ha segít.

                        Esetleg tudható, hogy milyen foncsort raktál a szerkezetbe? (már, ha nem az eredeti, akkor mié passzolhat a lámpatökbe?)
                        Utoljára szerkesztve a következő által: stalker; 2014 aug. 11, 16:09.
                        Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                        Komment


                          #13
                          Üdv.
                          Már csak négy.
                          Ezt azért nem igazán szeressük. -.-
                          Ilyenekért bannolás is járhat.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            #14

                            Komment


                              #15
                              Szia stalker.
                              "Látom, hogy a gyújtásdoboz fedőd hiányzik"
                              Nem hiányzik, csak hosszabb túrákon le szoktam venni. Jobb hűtést kap a gyújtótekercs. Kedvezek az öreglánynak, most 72 éves.:-)
                              "kapásból kettőt is tartasz" Kettőnél több van otthon. Most egy terepmintás NZ 350-1-es van a szerelőpadon, azt rakom össze( csak nagyon lassan). Az SB szériából is van pár darab, de szinte mind kosárban van még. Egy SB 200-as van egyben, az gyári festéses. Sajnos a festése nem menthető. Ő lesz a következő. Az NZ 500-as és az SB 500-as hiányzik a sorból. Szerintem nem is lesz belőlük soha. A BMW-ket kidobáltam, maradok egy típusnál. Van egy Pannónia+ motorkuli fogatom is, napi használatba befogva.
                              "milyen foncsort raktál a szerkezetbe" Egy megfelelő méretű traktorlámpa foncsort szereltem be. A gyári menthetetlen volt. Bevakult és durván horpadt. Azt ne kérdezd hogy melyik traktorlámpa a jó méret. Jártam a börzéket tolómérővel.
                              Üveget a csehektől vettem 2500Ft-ért(!) régebben. Ma már nincs ennyiért sehol.
                              Szia.

                              - - - Updated - - -

                              Sziasztok.
                              Mindenkitől elnézést kérek a "töltelékek" miatt. Nem figyeltem.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X