Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mondjuk a paprikát én a 2-es számrendszer szerint minősítem,-erős,vagy nem.Minden bizonnyal lehet fokozni,de nekem ez megfelel,egyébként a fokhagymát,az erőset és a köménymagos dolgokat nagyon szeretem,pl.a torta azért nem a kedvencem,mert nincs rajta köménymag.Igaz manapság amikor minden a konyhaművészetről,a gurmékról és a gurmanokról szól lehet,hogy valamelyik bomlott elméjű michelin csillagos kukta kitalálja majd,az általam említett fűszerekkel ízesített tortát és ami röhej még díjat is nyer vele.

    Komment


      Mai munkába motorozás azt hiszem izgi lesz....
      https://www.dropbox.com/s/anpm590mnl...0_001.JPG?dl=0

      Komment


        Pattintsd rá a lánctalpakat aztán hadd szóljon :-)

        Komment


          Nem jó mert akkor a gyalogosnam jobban fájt volna a találkozás.... (féktávon belül lelépett elém az útra,nagyobb baj nem lett szerencsére)

          Komment


            Szervusz Tigris!

            Azért vigyázz az ilyen behavazott lehűlt ülésekkel,mert megfázik a tojás és nem kel ki belőle a csibe!

            Komolyra fordítva a beszédet,ne kísértsétek a sorsot ilyenkor egészségtelen és veszélyes is a motorozás,főleg az ilyen aprókerekű fo.sokon.Akármikor bekövetkezhet egy "nem a látási és útviszonyoknak" esemény és teljesen mindegy,hogy ki hibázott,a baj az baj.

            Ne vedd károgásnak!

            Baráti üvöltéssel:Che

            Komment


              Nem vettem károgásnak . Ha annyira ramaty a helyzet akkor úgyis a bringautat használom. Sajnos muszáj ezzel közlekednem mert az "öreglány" éppen darabokba van a nagydögnek meg túl hideg van, plusz a tömegközlekedés teljesen életképtelen... (egy munkanap 2 óra buszozás lenne, így meg egy óra se egy kör)

              Komment


                Nem Che igazát szeretném méltatni de hidd el Rommer bukását is elsődlegesen a hideg okozta. Én is motoroztam tavaly is + 7 c fokban de akkor már + volt. Téligumit / SZEGESET / A GÉPRE ÉS fűthető ruhát és mehet a móka de meg gondolandó napi 2 órát áldozol az egészségedért és jobbára épen maradsz vagy rizikózol és sántikálsz öreg korodban. Persze azt is meg kellene érned. A mai közlekedési viszonyok között ez pedig bizonytalan dolog.

                Komment


                  Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mondjuk a paprikát én a 2-es számrendszer szerint minősítem,-erős,vagy nem.Minden bizonnyal lehet fokozni,de nekem ez megfelel,egyébként a fokhagymát,az erőset és a köménymagos dolgokat nagyon szeretem,pl.a torta azért nem a kedvencem,mert nincs rajta köménymag.Igaz manapság amikor minden a konyhaművészetről,a gurmékról és a gurmanokról szól lehet,hogy valamelyik bomlott elméjű michelin csillagos kukta kitalálja majd,az általam említett fűszerekkel ízesített tortát és ami röhej még díjat is nyer vele.
                  http://www.nosalty.hu/recept/szines-paprika-torta


                  ízlés szerint , kevés csilivel .... , aztán ha nagyon csípős lett , lehűtheted a torkod :

                  http://www.origo.hu/itthon/20070604fagylaltverseny.html



                  Komment


                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ízlés szerint , kevés csilivel ...
                    Nálam a palacsinta ilyen.. Szeretem a különlegeset mondhatni ínyenc vagyok... de ezektől az új fagylalt ízektől.... hát inkább nem véleményezem. A füstölt szalonnát lepirítva nem a fagyiban tudom elképzelni. Így vagyok a lekváros kacsával is.

                    Komment


                      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem Che igazát szeretném méltatni de hidd el Rommer bukását is elsődlegesen a hideg okozta. Én is motoroztam tavaly is + 7 c fokban de akkor már + volt. Téligumit / SZEGESET / A GÉPRE ÉS fűthető ruhát és mehet a móka de meg gondolandó napi 2 órát áldozol az egészségedért és jobbára épen maradsz vagy rizikózol és sántikálsz öreg korodban. Persze azt is meg kellene érned. A mai közlekedési viszonyok között ez pedig bizonytalan dolog.
                      Már most sántikálok a gerincferdülésem miatt... Poénkodást félretéve nem veszem félvállról a dolgot és jó alaposan felöltözök... (a felső nadrág és a kabát se vizet se levegőt nem ereszt át, ezek alá öltözök be ill van rajtam még pluszba egy-egy pár neoprén térd és könyökvédő)

                      Komment


                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Már most sántikálok a gerincferdülésem miatt
                        Nem gerincferdülést, hanem ínpotenciát okoz !

                        Komment


                          Valaki esetleg nem tudja hogy egy ilyen kis Strigon ME250 kb milyen magas és milyen széles az asztala(vagy mennyire bonyolult leszedni az asztalt?)?

                          Click image for larger version

Name:	20180223_161437.jpg
Views:	78
Size:	1.05 MB
ID:	210032Click image for larger version

Name:	20180223_161714.jpg
Views:	77
Size:	782.2 KB
ID:	210033

                          Komment


                            Azt hiszem megtaláltam a gépkönyvét, a végébe vannak rajzok méretekkel de ilyen későn már nem nagyon tudom kigubancolni őket...
                            https://www.dropbox.com/s/114mgrxq8t...0maro.pdf?dl=0

                            Komment


                              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azt hiszem megtaláltam a gépkönyvét, a végébe vannak rajzok méretekkel de ilyen későn már nem nagyon tudom kigubancolni őket...
                              https://www.dropbox.com/s/114mgrxq8t...0maro.pdf?dl=0
                              Köszi!!

                              A gép magasságával nem lesz gond. De az asztalt tuti le kell szedni...
                              900mm max szélességet valahogy el kell érni...

                              Viszont lehet hogy vak vagyok de a gépkönyvben nem találom. Kb hány kg egy ilyen gép? (csak úgy hozzávetőlegesen Bár 700-nál aligha több, szóval a futó biztos elbírja, csak arról valahogy le is kéne majd varázsolni... )
                              Utoljára szerkesztve a következő által: heeegany; 2018 febr. 24, 18:54.

                              Komment


                                Pedig benne van, 45. oldal.
                                Nettó súly velejáró tartozékokkal: 1400 kg
                                Bruttó súly: 1800 kg

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X