Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    2 ütem jobban szerette általában a fordulatot. Mikor megvettem a Wareszt egy idős emberé volt ki 75 körül járt vele. Én mivel nyáron vettem és haladni kellett volna küldtem azt hittem kigyullad úgy elkezdett füstölni. Kiégett a kipufogó végig onnan kezdve ment mint a sárkány miután megszoktam a billegését a Lada után.

    Komment


      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      miután megszoktam a billegését a Lada után.
      Jó gumikkal jelentős javulás volt érezhető. Különben + húúúú de utálom én a pálinkát... de azé 3-4-5 után nagyon meg tudom szeretni....... oszt másnap meg hát jön a "kutyaharapást szőrivel" effekt...

      Komment


        A Wartburg billegése nekem sosem volt zavaró, és bár lehet instabil érzetet keltett baromi nehezen lehetett megcsúsztatni. Mondjuk nekem sikerült, amikor feltettem a járgánnyal egyidős diagonál pótkereket S kanyart tettem a hátsó lengőkarba.

        Komment


          Hoppá... 5 napja zajokat hallottunk, és a forrást sokára sikerült beazonosítani. Kibontottam a gázkéményt,s ott figyelt egy vadgalamb. Teljes nyugalommal vette hogy kiveszem.. nem ficánkolt,nem próbált menekülni.. csak figyelt a kezemben. Kivittem,és szabadon engedtem.. de nem tudott jól repülni az elázott farktollai miatt ezért lassan ereszkedett a szomszéd porta felé. Persze a kerítésem tövében lévő szomszéd macska észrevette, és figyelte hová száll le a galamb, elindult hogy levadássza. Én átugrottam a kerítésem (kapu zárva,kulcs benn) majd a szomszéd kerítését is, s megmentettem galambkát másodszor is. Bevittem a lakásba... papírdoboz..kaja.. víz.. rendesen fogyasztott mindenből, de csak nem akart száradni. Ötlet: Én fogtam... Ildikó pedig hajszárítóval szárította és kefével simította a tollait. No.. így már el tudott repülni. Ma kinyitottam az ajtót.. s néz rám a galamb a lábam előtt... tipegett egy kicsit, majd a lábfejemen keresztül besétált az előszobába... ott jól körbejárt mindent, utána szépen kitipegett és felrepült a korlátra. Járkáltam ki-be de semmi jelét nem adta hogy félne.. kb 20-30cm távolság volt köztünk.

          Komment


            Érzi ki a jó: Nálunk is az udvarban sétálnak a gerlék 4m távolságba oda engednek igaz tilos ijesztgetni őket. A másik öröm számomra, hogy ebben az inséges időben a Mi kocsmánk nyitva tart!

            Komment


              Képbe van valaki itt egy kicsit a tömítésgyártókkal? Valószínűleg szelepfedél tömítés feladta, unix meg feldobja a következő gyártókat:
              trucktec automotive, elwis royal, guarnitauto, glaser, payen, hans-pries, victor reinz.

              Soha nem hallottam még egyikről sem. Van valakinek tapasztalata melyik kerülendő vagy esetleg jó?

              Komment


                Mihez kell tömítés? A 4, 5 és 7-ik elég híres gyártó. Sőt az alapanyagot is a Reinz gyártja a legtöbbnek.
                Utoljára szerkesztve a következő által: Hajtókar II.; 2020 nov. 14, 15:15.

                Komment


                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Érzi ki a jó: Nálunk is az udvarban sétálnak a gerlék 4m távolságba oda engednek igaz tilos ijesztgetni őket. A másik öröm számomra, hogy ebben az inséges időben a Mi kocsmánk nyitva tart!
                  Nálunk, még Érden a dakoták sétálgattak éjszaka a kertben. Én is kisétálgattam a poroltóval.

                  Komment


                    Hajtókar II. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mihez kell tömítés? A 4, 5 és 7-ik elég híres gyártó. Sőt az alapanyagot is a Reinz gyártja a legtöbbnek.
                    Egy nem épp veteránkorú autónak.... (Golf V, 1,6 szívó [nem fsi])

                    Komment


                      No... akinek nincs baja... az foglalkozzon ilyennel..

                      Komment


                        Elővettem a kislavórnyi fogaskereket, meg pár főtengelyt... oszt összeállt 3 blokk. Fogaskerékből még maradt bőven.
                        Attached Files

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ...egy kicsit a tömítésgyártókkal?
                          Hajdúszoboszlón sok mindent csinálnak, mi hidraulika tömítéseket már rendeltünk tőlük, azok jók voltak.
                          Az ismeretségi körben volt, aki hengerfejtömítést gyártatott, az is jó volt.
                          https://www.tomitesgyar.hu/jarmuvek.html

                          Komment


                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Képbe van valaki itt egy kicsit a tömítésgyártókkal?
                            Egyedi gyártót tudok egyet hozzánk közel, Abdán, Forrás Csaba. http://www.tvtanusitvany.eu/company,...it-s-s-gy-rt-s Tömítést motorok blokkjához, és autó hengerfejtömítést gyártattunk nála. Elvileg mindent legyárt.
                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            trucktec automotive, elwis royal, guarnitauto, glaser, payen, hans-pries, victor reinz.
                            Ezeket sajnos nem ismerem.

                            Komment


                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              oszt összeállt 3 blokk
                              Csak így lazán???!!!

                              Komment


                                Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek, valószínűleg maradok a kész alkatrészeknél de azért elteszem biztos helyre az említett 2 egyedi gyártót is hátha kelleni fognak .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X