Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na megvolt az első földközeli élményem.
    nagyobb bajod sose legyen!
    inkább most a tanpályán, mint később, (saját géppel) a forgalomban!

    Komment


      Intrepid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      nagyobb bajod sose legyen!
      inkább most a tanpályán, mint később, (saját géppel) a forgalomban!
      Borulni már megtanultam 20 év biciklizés alatt, úgy hogy nagy bajom ne legyen. Na persze nem csak városban, általában a nyaraim egy részét hegyen töltöm aztán úttalan utakon terepen lefelé száguldozok, de azért még mindig más mint motorral. De egy minimális tapasztatlatot azért ad.

      Komment


        jawamoped.hu-val nem tudjátok mi van? Napok óta csak 403-es kódot dob vissza .

        @Blackmumus
        Csak így tovább .

        Komment


          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          jawamoped.hu-val nem tudjátok mi van? Napok óta csak 403-es kódot dob vissza .
          passzolok. valami szerverhiba lehet, nekem se jön be

          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          @Blackmumus
          Csak így tovább .
          jövőhéten lezavarjuk a maradék 6 órát, aztán 2 hét múlva vizsga

          Komment


            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            jawamoped.hu-val nem tudjátok mi van?
            Be kell érned a Veterán Fórummal! Ilyen jó Társaságban úgy sem voltál még!
            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

            Komment


              Hát jah, de azért az ott lévő leírások hasznosak . Mondjuk most hogy sikerült előásnom a mentéseket már annyira nem gáz hogy elszállt .

              Komment


                Sziasztok!

                Ma vissza ültem a 600-as Yamahára. Nem ragozom, elég nehezen ment az átállás. Nehézkes indulások, kezelés, gázadás egyebek. Végére jobb lett, de azért van mit javulni...

                Komment


                  chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

                  Ma vissza ültem a 600-as Yamahára. Nem ragozom, elég nehezen ment az átállás. Nehézkes indulások, kezelés, gázadás egyebek. Végére jobb lett, de azért van mit javulni...
                  Azért ezek után a nagy száguldozós gépek után a pannóniához könnyebb lesz hozzászokni

                  Komment


                    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mondjuk most hogy sikerült előásnom a mentéseket már annyira nem gáz hogy elszállt .
                    Megoldod, nem féltelek én Téged! Aki 120 km-t Babettázik hajnalban............
                    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                    Komment


                      Szerelési kérdésekben azért nem vagyok annyira eszement...
                      Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2012 máj. 31, 21:51.

                      Komment


                        Tegnapi villám teszten 89 kérdésből 13-at rontottam kresz-en én úgy gondolom nem olyan rossz, meg az oktató is mondta hogy ezekből minimum 15 amúgy benne sincs a vizsgában. Amin elvéreztem jobban hogy milyen jogsival miket lehet vezetni főleg ezek a franc moped autók meg quad kérdések voltak érdekesek... Na jó meg volt amit csúnyán benéztem és azért rontottam el...
                        Jah, ne adj isten kresz vizsgán fekszik a delikvens akkor a már meglévő jogasiját szüneteltetik amíg nem tesz sikeres vizsgát kreszből?

                        Komment


                          OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Jah, ne adj isten kresz vizsgán fekszik a delikvens akkor a már meglévő jogasiját szüneteltetik amíg nem tesz sikeres vizsgát kreszből?
                          szerintem nem, főleg, hogy az egy másik kategóriából van, gondolom, amin már 1x megfeleltél!

                          Komment


                            OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Jah, ne adj isten kresz vizsgán fekszik a delikvens akkor a már meglévő jogasiját szüneteltetik amíg nem tesz sikeres vizsgát kreszből?
                            Gyakran ismételt kérdések - Menta Autós Iskola
                            2. Kategória bővítésnél, ha megbukok a Kresz vizsgán elvehetik a jogosítványomat?
                            -A válasz egyértelműen NEM. Még egymásra épülő kategóriáknál sem kell ettől tartani, hiszen a vezetői jogosultság az egy úgynevezett szerzett jog, melyet korlátozni vagy visszavonni csak bizonyos esetekben lehet. Ilyen például az ittas vezetés, vagy a közúti baleset okozása.
                            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                            Komment


                              -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ilyen például az ittas vezetés, vagy a közúti baleset okozása.
                              mi van akkor, ha ittasan töltöm ki a tesztet?

                              Komment


                                Köszönöm a kimerítő és megnyugtató válaszokat!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X