
Szomszéd éppen nem aludt, átszóltam telefonon és átadtam neki a gépet
Miért kellett hozzányúlni h nem értesz hozzá, tele van olajjal, és forditva vannak visszarakva a membránok Kussoltam

Nagy nehezen kipörgette belőle az olajat miután szét/összerakta a porlasztót, de légszűrő nélkül nem lesz jó
Ha nem találom elvágok egy darab szivacsot az volt benne, de meglesz az is mert nálam rend van
. A légszűrő műanyag tető megrepedt, majd megforrasztom. A damil betöltés nem erősségem és mostr azt kellene, majdSimsonon is dolgoztam egy sort eladásra, meg a kezembe került egy halom dolog a sufniból, mennek a netre
Mára elég is nekem , ennyitöl is kikészültem

Azért megkérdem, van valakinek fotója két fékkulcsos nagyfékdobos Pannonia első kerékröl, a fékpofáktól?
Mi az hogy két kis pöcök mozgatja a pofákat? A másik kulcs normális. Ezzel gond nélkül motoroztam, de most mégis értetlenkedem
, még ha a gép egyezik is.

Leave a comment: