Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

  • horex
    replied
    horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van eladó HUF-ja?
    Senki? Megy a súlyesztőbe aztán lesz sírás-rívás

    Leave a comment:


  • horex
    replied
    Esetleg valakinek van eladó HUF-ja? Vevő lennék rá

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Valamit kiir angolul,hogy nem jo.szerintem nagy a kepmeret. Indithato,de igen lepukkant állapot. Az állapot nem is zavar,,,inkább az ahhoz kepest magas ára. Hozzáadva a papirozás+utaztatás árát.....igen elgondolkodtato, Tetszik a motor,,,menetproba után meginkább...bele lehet szeretni, majd jo erosen elgondolkodom.

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    Egy oldal : egy kép.....................

    Leave a comment:


  • movisz
    replied
    Lodola, tegyel fel tobb kepet es kielemezzuk.

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    csak kis festek kell,s már kesz is, Ha sikerul felere faragni az arat,akkor betolom a kortefa alá,

    Leave a comment:


  • Titus
    replied
    Movisz Lodolája szebb volt, de azért nyomtam egy tetsziket
    Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2023 júl. 31, 21:06. Oka: név kijavítva

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Van tőbb kep is DE NEM ENGED FELTÉLTENI, EZ egy moto guzzi lagola,,,,,most találtam,








    Leave a comment:


  • Atti69
    replied

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Ez igy jo nagy szar,

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Csak sikerőlt, LAPTOP Neha betőt tEveszt,

    Leave a comment:


  • jagdtigger
    replied
    Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A főnököknek az a lényeg normális helyeken, hogy a kiosztott munka el legyen végezve.
    Ezt majd inkább találkozón vesézem ki......

    Leave a comment:


  • Jankó51
    replied
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én valami olyan irányzatot látok előre-törni: nem baj ha nem jó amit csinálunk , csak ne szóljon be senki , ne próbálkozzon okosságot mondani,
    Egyetértve... Gyakran előfordul, hogy én - a laikus - félve ugyan, de vitába szállok a felkent szakemberrel, aztán a végén kiderül, hogy nekem volt igazam. Akár büszke is lehetnék, de inkább aggaszt a dolog.

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    Én valami olyan irányzatot látok előre-törni: nem baj ha nem jó amit csinálunk , csak ne szóljon be senki , ne próbálkozzon okosságot mondani, főleg ne mutassa meg miként lehet jól elkészíteni valamit .Nem azért fizetek ,hogy a saját fejed után menj !!!!

    Leave a comment:


  • Titus
    replied
    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én nem vagyok az a típus aki csak úgy befogja, nem is szokott tetszeni melóba pár embernek. Főleg a "főnököknek"......
    A főnököknek az a lényeg normális helyeken, hogy a kiosztott munka el legyen végezve. Ameddig jól csinálod a dolgodat nem kell aggódnod. Persze én nem dolgoztam az Audiban, lehet mások a szempontok. Azt viszont tudom, hogy az egészségügyi szünettől kezdve kb az orrfújásig meg van határozva, hogy hányszor és mennyi ideig lehet mindent is csinálni. Ez van, a német az szigorú fajta, de nemhiába.

    Leave a comment:

Ugrás az oldal tetejére
Working...
X