Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    két fékkulcsos nagyfékdobos Pannonia első kerékröl
    Mint a szél elvitték
    Vettem egy fűkaszát és új láncot a láncfűrészhez
    Láncfűrész mint meleg kés a meleg vajban, úgy viszi a fát Fűkasza meg majdnemhogy kifog rajtam. Alig bírom beinditani
    Szomszéd azt mondta nem való az nekem. Nem szóltam vissza, mert igaza van, de ne mondja a pofámba
    Edzek, kezd jól indúlni, nyírtam is vele, csak
    nagyon hamar elfáradok. Basszus, megöregedtem. Comb gömbcsuklóm kész van teljesen, alig bírtam bevánnszorogni a kertböl
    Vettem két sörsátrat az autóm fölé. Jól összerögzitettem, nagy darab betonokat beástam majd kifeszitettem a ponyvát, meglátom hogy birja majd a szeleket
    Click image for larger version

Name:	DSC01006.JPG
Views:	116
Size:	493.5 KB
ID:	233858
    Nem is az eső miatt hanem a madarak leszarták a másikat és lemarta a dukkót fémig

    Komment


      horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi lehet ez?
      A sárga meg a kékes valami az zuzmó. Itthon is van az öreg fákon. De lehet, az csak mellékesen van jelen, nem közvetlen okozója az elhalásnak. Gombaölővel fújd le, az a biztos. De ha van időd le is lehet kapargatni az élő ágakról. A monília miatt szokták ezeket permetezni főként tavasszal.


      horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem is az eső miatt hanem a madarak leszarták a másikat és lemarta a dukkót fémig
      Jó ötlet, és olcsóbb is biztosan, mint egy ponyvagarázs. Ha fent lennének az oldalak akkor azért veszélyesebb lenne a viharos szél. Így még akár gondozásmentes is lehet.
      Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2024 aug. 11, 20:18.

      Komment


        horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Vettem két sörsátrat az autóm fölé. Jól összerögzitettem, nagy darab betonokat beástam majd kifeszitettem a ponyvát, meglátom hogy birja majd a szeleket
        Ahogy összeillesztetted a kettőt az pompás, de bele kell kalkulálni, hogy nagyobb esőnél az illesztésre vezetődött víz nagy erőkkel fog befolyni. Nincs mit tenni, tudomásul kell venni.
        Amúgy én Sinter kolléga ötletét lopva, a földbe szoktam lecsavarozni 150-es állványcsavarral, egyszeregy rendes vihart elviselt. ( Köszi Józsi! )

        Komment


          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nincs mit tenni,
          Félbevágott csatornacső az illesztés alá és már meg is van oldva......

          /SZERK
          Apropó barkácsolás, beesett a venti amivel a padláson tervezem mozgatni a levegőt amíg hajnalban dolgozok:
          https://www.youtube.com/watch?v=fsmKz5YsVjs

          Szerencsére nincs közvetlen szomszéd még....
          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2024 aug. 12, 16:43.

          Komment


            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            150-es állványcsavarral,
            Kerti puha földbe, aztmeghogy?

            Komment


              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ahogy összeillesztetted a kettőt az pompás, de
              De ezt a ragasztószalagot gondoltam a mindkét sátor rés letakarására
              https://www.medyshop.hu/vizallo-extr...ztoszalag-2724
              Vizben ugyan nem ragad mert a tetőablak beázott, de bizonyára ide jó lesz
              Persze van sokkal olcsóbb hely vásárolni

              Komment


                Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A monília miatt szokták ezeket permetezni főként tavasszal.
                Növényvédőszert a kormányrendelet szerint tilos postázni
                Szegény fácskák!

                Komment


                  Beerett a carolina reaper paprikám... mosoly jel,,,ket napja azt csemegezem, igazi elmeny,kezdem erezni miaz az eros. Most vegeztem, megvárom hogy 35 fok alatt legyen....nagyobb honel nem igazán jo a festes....szep,szep...de nem az igazi.

                  Komment


                    horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Növényvédőszert a kormányrendelet szerint tilos postázni
                    Elgurulsz érte a verdával egy közeli növénypatikába

                    horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jól összerögzitettem, nagy darab betonokat beástam majd kifeszitettem a ponyvát, meglátom hogy birja majd a szeleket
                    Hogy állta a tegnap esti vihart?

                    Komment


                      Ma nekiestem megcsinálni a golf kábeleit a gumi gégecsőben ami átvezeti őket a csomagtérajtóba. Valami mekk elek már megelőzött és minden csak össze volt tekerve meg szikszalagozva. A szélvédőfűtés kábelét, pontosabban már csak a szigetelés egy részét már csak a szentlélek tartotta össze, még jó hogy nem lett zárlat belőle. Mindent is toldanom kellett mert vélhetően az elfáradt fűtéskábel már kicsit melegedett és minden vezeték szigetelése repedezett vagy gyanúsan sötét volt:
                      https://content.section9.me/im/vf/wire.jpg

                      Holnap már csak vissza kell szuszakolnom a helyére.....

                      Komment


                        Tegnap 5 sebis simson blokkokat pakoltam ossze,,,6 db-t... ma osszeállitgattam a vázakat. jov 7 penteken kapják a red bullt....elhagyják a portát. Fele udvaron,fele muhelyben...ma sem fáztam..jo van ez igy. Tudod Tigris...mindenki oruljon annak ami jutott neki...mosoly

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          pakoltam ossze,,,6 db-t..
                          Azannyát!!!! Nem szeretnék Veled egy műhelyben dolgozni: Hozzád igazítanák a normát!

                          Komment


                            Sziasztok!
                            Megint elloptak egy veterán motorkerékpárt! Legyetek elővigyázatosak! Ide linkelem a cikket:
                            https://www.borsonline.hu/aktualis/2...rs_aktualis_01

                            Komment


                              Nagyon szomorú történet. Remélem épségben megkerül a Jawa.

                              Komment


                                [QUOTE=pasetta;n233975]Sziasztok!
                                Megint elloptak egy veterán motorkerékpárt! /QUOTE]

                                Azért az 5millás érték erősen túlzó

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X