Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Üdv Olvtársak!

    Nálam a lejátszás megy,csak nem lehet teljes képernyős méretben megnézni.

    Komment


      St.Z.350 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Üdv Olvtársak!

      Nálam a lejátszás megy,csak nem lehet teljes képernyős méretben megnézni.

      Üdv!

      Akkor Te egy szerencsés ember vagy.....

      Komment


        St.Z.350 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Üdv Olvtársak!

        Nálam a lejátszás megy,csak nem lehet teljes képernyős méretben megnézni.
        Nálam is, kiteszem ide a linket inkább:
        youtube.com /watch?v=tcILMFR-Rrg

        Vegyétek ki majd a szóközt a .com után, csak így tudtam megakadályozni hogy videóvá alakítsa....

        Komment


          Akkor böngésző függő a dolog. (nekem chrome)

          Komment


            Nekem androidról lejátsza... 😉

            Tapatalkkal küldve az én SM-A300FU eszközömről

            Komment


              Sziasztok a kocsmaba lehet sokmindenrol diskuralni igy hat irok egy masik kedvenc idotoltesemrol a vizalatti vadaszatrol legalabb is en igy forditanam mivel a mas szot nem talalok ra (pesca in apnea,spearfishing) Meglehetosen komplikalt muvelet es nem veszelytelen ami bosszanto hogy nem a viz a szabadtudos merules es az ezzel jaro nehezsegek okozzak a legnagyobb veszelyt hanem a vizfelszinen kozlekedo szabajokra fittyet hanyo kulombozo mechanikus eszkozoket (jetski,motorcsonakok ,stb) hasznalo ketlabu egyedek.Termeszetesen ennek a dolognak is megvannak a szabalyai,elosszor is tobbnyire engedely koteles napijegy valtasa kotelezo (7eu/nap horvatba) kell mindig egy jollathato kulon erre a celra gyartott bolyat zazsloval huzni magad utan amitol nem lehetsz tavolabb mint 50 meter.Eppen ezert a vizen kozlekedoknek min.100 meter tavolsagot kellene tartaniuk azen bolyamtol.Amit legtobb esetben figyelmen kivul hagynak a vizen kozlekedok A hetvegen tortent velem egy igazan emlitesremelto dolog.Meg erkezett egy uj jatekszerClick image for larger version

Name:	IMG_20160826_124447.jpg
Views:	1
Size:	190.0 KB
ID:	149712Click image for larger version

Name:	IMG_20160825_171403.jpg
Views:	1
Size:	183.5 KB
ID:	149713Click image for larger version

Name:	IMG_20160825_171510.jpg
Views:	1
Size:	187.9 KB
ID:	149714Click image for larger version

Name:	IMG_20160825_191012.jpg
Views:	1
Size:	187.2 KB
ID:	149715Click image for larger version

Name:	IMG_20160825_191026.jpg
Views:	1
Size:	188.5 KB
ID:	149716ennek a kiprobalasa tortent a hetvegen ,a szerszamrol csak annyit hogy ezeket a fabol keszult darabokat kezzel egyenkent keszitik megvalogatva a kulombozo fafajtakat sujuk kemenyseguk stb. szerint, jobb vagy bal kezes es kulombozo variaciok egyeni keresre.A hetvegi vadaszat sajnos emlitesre melto predat nem hozott ( ket nap alatt egyszer hasznaltam),ez a fele aktivitas szerintem sokkal etikusabb mint barmilyen halaszat,horgaszat,mert lemerulsz(termeszetesen palack nelkul)egy olyan kozegbe ami nem a mi eletterunk es ott kell valamilyen modon be cserkeszni a predat ,amit termeszetesen mielott elejted szelektalod ,merete, fajtaja szerint, nem veletlen szeru mint barmelyik mas helyzetben. A fegyverek hatotavolsaga altalaban a hosszuknak a ketszerese plussz a darda hossz maximum. a kepen lathato egy 75-os .Ugyhogy igen csak kozel kell lennie a halnak amit el akarsz ejteni.A hetvege legerdekesebb resze hogy egy Szlav nyelven uvoltozo (de lehetett volna Olasz,Angol,Magyar,is) turista az en bolyamhoz akarta kikotni a motorcsonakjat a parttol kb 6-700 meterre voltam egy zatonynal ami atlag 8-15 meter melyen van ennyit az emberek hozzaallasarol nem eleg hogy veszelyesen megkozelit de miutan fel jovok es termeszetesen lamentalok valaszul meg majdnem keresztulhajt rajtam.Sajnos ez a helyzet egyre rosszabb lessz. De sebaj itt az osz es a tel amikor nincsenek turistakes itt az en idom

              Komment


                solti! Nekem is volt egy hasonló vadászatra készült fegyverem. Az lövés előtt sűrített levegővel fel kellett " pumpálni" tölteni mert volt egy kis palack része. Elég brutális volt igaz én szabad levegőn próbáltam. Vízben bizonyára lassabb lenne. Nem szerettem volna elé állni!. El is adtam mert a gyerekek próbálgatni akarták!! Azért a képeket elnézve ennek sem lenne jó szigonyvégre kerülni!

                Komment


                  Nem találtam jobb helyet a felvetésemnek. Vannak társaink, akik bőven tettek már le annyit a fórumasztalra, de hozzászólásaikkal nem érték el a 100-as küszöböt, hogy valami módon tegyük lehetővé azt, hogy ez a korlát rájuk ne vonatkozzék.

                  Ha másképp nem megy adok az enyémekből!

                  Nem tudom TZ, megoldható ez?

                  Komment


                    Javaslom nehany embertol a hozzaferes megvonasat a 100 hsz ellenere. Nem eletszeru a rendszer.

                    Komment


                      Javaslom, hogy aki résztvett már fórumtalálkozón, vagy egyéb alkalmakon, tehát személyesen is ismerjük, az automatikusan férjen hozzá minden tartalomhoz.

                      Komment


                        Más fórumokon ez működik. A túramotorosnál pld. csak klubtag ajánlással + rendezvényen való részvétellel lehet valaki klubtag és láthatja a védett tartalmakat.

                        Komment


                          TZ, mit szólsz hozzá? Megoldható?

                          Komment


                            csak klubtag ajánlással + rendezvényen való részvétellel lehet valaki klubtag
                            Ez nálunk is így van a veterán klubban. De ez egy fórum ! Nincs kötelezettség ,és nincsenek elvárások.

                            Komment


                              Szervusztok!

                              Úgy gondolom,hogy a fórum nyitottságát tartsuk meg.A hozzászólásokat írják meg azok a tagok akik tényleg szeretnének a fórumon aktívak lenni és szeretnének szorosabban ide tartozni,-nem olyan sok az a 100 hozzászólás!Nem a Sanyiról van szó,mert vele már többször személyesen is találkoztunk és egy pozitív embert ismerhettem meg személyében és végül mégis találtunk megoldást arra,hogy az általa feltenni kívánt képek fel is kerüljenek.

                              Üdvözlettel:Che

                              Komment


                                Nincs kötelezettség ,és nincsenek elvárások.
                                De igenis vannak,tisztelnünk kell egymást!Nem anyázunk,nem politizálunk,és nem vitázunk vérre!!!


                                A Husvarna jobb mert hosszában viszi a szeget.....
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X