Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    No.. Ez a valami! A csaj 155cm magas,45kg.. a baba: 50cm, 4,2kg. Megszületett az unoka. Ügyeletben voltam egész héten,hoztam-vittem a tulajokat,s volt pár hajnali út is benne. Rendesen kimerültem,de megérte! Ez tegnap volt,de most kezdek magamhoz térni.

    Komment


      Gratulálok és jó egészséget Mamának- Papának és az ifjú szülőknek.

      Komment


        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        jó egészséget Mamának- Papának és az ifjú szülőknek
        Köszi! Mindenki rendben. Én most kezdtem a csontlágyítót töltögetni.. Persze a kis p@csös egészségére..

        Komment


          Akkor most már csak fel kell nevelni egészségben és békében,megtölteni a kis fejét okossággal és lesz aki előreláthatólag továbbviszi a világ dolgait.Gratulálok!

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            továbbviszi a világ dolgait.Gratulálok!
            Köszönjük szépen Józsi bátyám! Úgy legyen! A fertőző anyagokat már gyűjtögetem... olaj,rozsda,benzingőz,stb............. meg sok szép játékom is van flex,láncfűrész,rotakapa.. persze majd kicsit később. Okosság is van+ egyéb dolgok hogy Ember legyen.

            Komment


              Gratulálunk mi is ! :-)

              Komment


                Gratulálunk a babához, na meg, hogy nagypapa lettél, kedves Atti!

                Komment


                  Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  nagypapa lettél, kedves
                  mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Gratulálunk mi is ! :-)
                  Köszi szépen! Most értem haza,megnéztem a kicsit. Könnyen megismertem.. világított a sorban,és kétszer akkora volt mint a többi.

                  Komment


                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Könnyen megismertem.
                    Azt hittem ,olajos volt a keze ! :-)

                    Komment


                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Azt hittem ,olajos volt a keze ! :-)
                      Majd egy kicsit később. Most vittem haza Őket,szerencsére minden rendben.

                      Komment


                        Sziasztok
                        Holnap delelott megyek megnezni egy Laverda 750 sf/1 -et.Ez a motor amire igazan vagyok legalabb 20 eve eddig mindig csak halogattam a megvetelet de azt hiszem most kozel jarok hozza hogy tulajdonosa legyek.

                        Komment


                          Úgy legyen és kérjük a képeket róla

                          Komment


                            Hat sajnos nem lettem boldog tulajdonosa a Laverdanak ,de erdekes volt mert a tulajnal van egy rakas motor csinaltam par fotot termeszetesen nem mindeggyikrol
                            Attached Files

                            Komment


                              Valoszinu nem jol csinalom de ez akepfeltoltes valahogy nehezkesen megy nekem
                              Attached Files

                              Komment


                                Köszönöm elég nyálcsorgatós gyűjtemény. Egyik szebb mint a másik, egyesek szinte elfelejtett márka megmaradt gépei. Hozzávetőleges árakat tudsz írni csak, hogy kicsit képbe legyünk.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X