Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a műszaki részt még át sem néztük
    Szia!

    Van egy papírom igaz nem biztos, hogy ugyanaz van leírva mint mondjuk nálatok. Azért szívesen oda adom. Telószámom is ezért küldtem, mindjárt megyek vezetni. Igaz már három napja ezt írom

    Komment


      Papírom nekem is van, köszönöm szépen, azzal nincs baj, már a nagyját meg is tanultam, de még mondjuk nem találkoztam a motoron személyesen a nívópálcával. Persze megtalálom nincs azzal baj, de az ilyen apróságokat ne a vizsgáztató előtt kelljen keresgetni

      Komment


        Ha már kocsma akkor.... Nekem is van papírom most szereztem a mérnöki papírt "diploma" jogsi az élet egyes pontjaira azért nem comment-eltem meg post-oltam mostanában :/

        Komment


          BeniP10&P21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha már kocsma akkor... Nekem is van papírom most szereztem a mérnöki papírt „diploma” jogsi az élet egyes pontjaira azért nem comment-eltem meg post-oltam mostanában :/
          Nagyon gratulálok!

          Komment


            BeniP10&P21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha már kocsma akkor... Nekem is van papírom most szereztem a mérnöki papírt „diploma” jogsi az élet egyes pontjaira azért nem comment-eltem meg post-oltam mostanában :/
            Szintén gratulálok! Egyszer talán nekem is lesz, remélem lassan már eljutok odáig én is

            Komment


              Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Egyszer talán nekem is lesz, remélem lassan már eljutok odáig én is
              kitartás kell hozzá és nagy akarat pont mint kurrens alkatrész beszerzéshez

              Komment


                BeniP10&P21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha már kocsma akkor... Nekem is van papírom most szereztem a mérnöki papírt „diploma” jogsi az élet egyes pontjaira azért nem comment-eltem meg post-oltam mostanában :/
                Gratula .

                Kicsit más téma de meg tudná nekem mondani valaki hogy ez a nehéz vagy a könnyű pofás szerkezet volt a fénykorába? (végeztem vizsgákkal úgyhogy jöhet a felújítás )
                Click image for larger version

Name:	IMG_20120613_210235.jpg
Views:	1
Size:	168.8 KB
ID:	131271
                Előre is köszönöm a segfítséget .
                Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2012 jún. 14, 09:53.

                Komment


                  Bocsi, hogy közbe írok, de ma vezettem vizsga előtt utoljára. Háát, nem vagyok igazán elégedett a múltkori jobban sikerült. Végül is nem kellene elidegeskednem a dolgot, akkor már fél siker lesz. Körülbelül ennyi. 6:30-ra kell mennem, a vizsga 7:30-kor lesz.. Borozás helyett az előbb szellőztettem ki a fejem egy nagyobb bicajozással, a rutin vizsga előtt is így volt
                  Majd el felejtettem most sem fogok hamar eredményt mondani, mert ezer a dolog, elmegyek a horganyzott cuccokért, meg próbálok szerezni csövet, meg sok egyéb apróság is lesz...
                  Utoljára szerkesztve a következő által: chemotox; 2012 jún. 13, 22:00.

                  Komment


                    2 vödörrel!
                    de ahogy látom az időt, már lehet a papir a kezedben van

                    Komment


                      nepperszótár
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Intrepid; 2012 jún. 14, 08:12.

                      Komment


                        norinco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        2 vödörrel!
                        de ahogy látom az időt, már lehet a papir a kezedben van
                        Köszönöm!

                        8:16-kor lett meg, úgyhogy nem egészen :-) Vizsga előtt még gyakoroltunk akkor szinte mindent elrontottam, de legalább jó volt arra, hogy lenyugodjak. Fél óránál többet vezettem vizsgán, de ez már igazán nem lényeges :-)

                        Komment


                          Nem tudtam hirtelen hova írjam, de ahogy rá néztem a sörre valahogy a kocsma jutott az eszembe

                          Mai napon pár alföldi veterános össze gyűlt a Hortobágyon. Ha már a pestiek is gyűlnek odafent akkor mi is gyűltünk.

                          Én kb több mint 200 km-et megtettem semmi hiba nélkül. "bár ez kötelező is volt tízesnek "

                          Ma ugyanakkor 1.nek mondtam ki: Most már hagyjuk abba a motorom dicséretét

                          Komment


                            chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Köszönöm!

                            8:16-kor lett meg, úgyhogy nem egészen :-) Vizsga előtt még gyakoroltunk akkor szinte mindent elrontottam, de legalább jó volt arra, hogy lenyugodjak. Fél óránál többet vezettem vizsgán, de ez már igazán nem lényeges :-)
                            Gratulálok! Akkor ezek után az eddig vezetésre fordított szabadidődet a motorra tudod fordítani, gyorsan összepakolod és már száguldozhatsz is

                            Nekem ma megint volt egy üresjáratom. Ma 11től vizsgázok, az oktató mondta még péntek reggel, hogy ma reggel 7re menjek és vezetünk 8ig. Reggel 6kor elkészültem, beöltöztem, ha lett volna itthon cipőboksz akkor a bakancsot is kibokszolom, de mivel nem volt ezért elmaradt ez a lépés, előkaptam a biciklit, nagy levegő és elindultam vizsga előtti utolsó utamra. 10 métert mentem, egy idióta zsebcirkáló (fehér, szőrös, kiskutya ami nem is nő nagyobbra) le akart szedni a bicikliről. Gondolkodtam, hogy ha tovább megyek amilyen hülye berohan a bicikli alá és kettényesem, ha megállok belémharap, de mivel nem magasabb a bakancsomnál ezért fölé nem tud harapni, úgyhogy megálltam. Közben a gazdája, 50es évei környékén vegetáló, kiégett, szőke csatakanca rohan és ordít (nem visít, ordít, mert a bagótól mélyebb hangja van mint nekem), hogy "ÁLLJ MEG A K...VA ANYÁDAT TE ROHADT KIS G.CI!!" Végül begyűjtötte a kutyát mielőtt egy VW kisbusz elcsapta volna és elviharzott mindenféle "Elnézést" és "Köszönöm, hogy nem rúgtad fejbe ezt a kis vakarcsot" hozzászólás nélkül, úgyhogy én is továbbálltam. Centire pontosan fél úton jártam, amikor megszólalt a telefonom, felvettem, hát az oktatóm volt az, mondta, hogy ne induljak el mert valami dolga van 8tól és nem tud jönni 7re, úgyhogy majd 10re menjek és 11ig vezetek. Bár pénteken még azt mondta, hogy fél11től is vizsgázik valaki és akkor még nem tudni, hogy más iskolákból vizsgázik-e valaki 10től, de probléma 1 szál se, megoldjuk okosba. Úgyhogy hazajöttem, közben eszembe jutott, hogy a műszaki lapot is itthon hagytam, bár azt kértem volna másikat, hogy legyen mit olvasgatnom 8tól 11ig. Tehát 9 órakor újult erővel ismét nekivágok a mai vizsgámnak

                            kicsit javítom a kedélyállapotom vizsga előtt egy kis Gallával, meg Antibácsival
                            Utoljára szerkesztve a következő által: Blackmumus; 2012 jún. 18, 07:49.

                            Komment


                              Nagy kalappal! Legközelebb a zsebcirkálónál erre gondolj:

                              ahogy a menő zsiványok szokták egymást cukkolni:
                              - 1 sör 1 fél ha átrúgod az út túloldalára :P




                              Grat a sikeres vizsgádhoz chemotox! Szerdán megyek kresz vizsgázni én is, úgyhogy addig jó lenne elmélyülni meg tesztelni magamat hogy ne 50-50%-os eséllyel menjek.
                              Egyelőre még nem sok időm volt rá, hogy készüljek, most már időszerű lenne...

                              Komment


                                Na ez is megvolt. Vizsga előtt vezettem még pár kört aztán jöttek még mások is gyakorolni, az oktató ott hagyott minket mert mert ment robogósokat forgalomból vizsgáztatni, mondta, hogy mondjam fel nekik az elméletet. Felmondtam, aztán a 2 másik emberrel is elmondattam, hogy ők is gyakorolják, meg én is halljam még1x legalább, aztán jött a vizsgáztató, elmondtam az elméletet, mondta, hogy öltözzek be, az egyik robogós levette a protektoros kabátot, azt felkaptam, de így hogy elő volt fűtve alapból szar volt hát még a 40 fokban tolni benne a 8ast. Aztán felugrottam, megcsináltam a 3 feladatot, a 3asra azt mondta, hogy a gyorsítás gyengécske volt, de mondtam, hogy pannóniám van, azzal száguldozni nem nagyon fogok, meg nem is akarok, aztán mondta, hogy hát akkor a gyorshajtással nem lesz bajom és ráírta a lapra az M betűt.

                                Aztán elmentem a fősuliba, kiosztották a pénteki vizsgám eredményét, hát sajnos Anyagismeretből sikeresen megbuktam, de van még lehetőségem vizsgázni, úgyhogy csak összehozom valahogy.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X