Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rohadt autót a csóró javíttat, beleértem magamat is.
    Elkészült az autócskám!!
    Le a kalappal a mester elött. Egyik nagy előny, hogy nem kerülő úton, lehetett vagy 3-5km-re tőlem
    Mondott egy hozzávetőleges árat a-nélkül hogy aláfeküdt volna
    Aztán jött egy telefon hogy két küszöbcsere is kellene mert..és itt meg ott is rohadt az egész kasznit majdnem felsorolta
    Cserélje, csinálja, ha kell hát kell. 2 hét alatt lett kész, fékek légtelenitve, ahol zárt részt rakott be ott belül is alvázvédve, küszöb kívül is, első tornyok nagyon szépen kifoltozva, alapozva stb.
    Ami nagyon meglepett, vagy hogy is mondjam, az utolsó mondata az volt hogy viszem kipucoltatni és viszem
    Régen volt olyan tiszta mint most. Kértem csináljon a kritikus részekröl pár fotót, milyen volt/lett. Csinált és mutogatta is, de okostelefonrol nem tudta átküldeni nekem. Majd
    Jó lenne, mert a rohadásrol van képem
    Árat azért nem mondok, mert egyszer egy esztergályos árára azt mondtam, hogy baráti de ennyiért nem csináltam volna meg senki idegennek. Azóta nem veszi/vette fel a telefont
    A lényeg hogy baráti ár volt, még ha a zsebemnek sok is
    Szoval nagy örülés van!/pedig már +szoktam a Simsont /

    Komment


      Sziasztok Fiúk! Rég nem jártam erre, de most bekukkantottam...

      Komment


        A gyakoriság legyen veled azért be is nézhetnél kicsit sürübben

        Komment


          bazsimoci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          de most bekukkantottam...
          A hajózható vizeken biztos nincs térerő.....
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Na mit találtam: https://veteranapro.hu/index.php?page=item&id=23394

            Komment


              Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem: Tudja valaki, milyen nyomató, vagy présgép ez ami a képen van? Tud róla valamit mondani valaki?

              Komment


                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A hajózható vizeken biztos nincs térerő.....
                Vett egy Izst. Én láttam.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én láttam.
                  Te még nézed az Ural.hu/Izs.hu oldalakat? Bazsimoci meg használja is. Ez elképesztő!
                  Everything is better when you decide you don't care.

                  Komment


                    Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    milyen nyomató, vagy présgép ez ami a képen van?
                    A tölcsérből gondolom,hogy fröccsöntő,de csak tipp.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A tölcsérből gondolom,hogy fröccsöntő,de csak tipp
                      Karosszérialakatosé volt, valami más lehet.
                      Az első képen fent, jobboldalt van egy rövid pneumatikus cső, itt sűrített levegő mehet bele.
                      Gondolom a fej részében lehet egy rövid útú munkahenger, ami a nyomatást, préselést végzi.
                      A kézi tekerővel a fej alatti "tengelyt", szerszámot lehet le-fel állítani.
                      Gondolom, ez az alsó rész durva megközelítésére való, a munkát pedig a munkahenger végzi.
                      Nem az enyém a szerkezet, szétszedni, megnézni nem tudtam, hogy mi van a burkolatok alatt.
                      Gépkönyv sincs hozzá. Rákerestem a neten, de sehol nem találtam hozzá valami leírást.

                      Komment


                        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sajnos a VF-egyre csendesebb,szerintem az utolsókat rúgja...
                        Ugyan már, kicsit leült a fórum mert a jelenlegi bizonytalan helyzetben sokan inkább befagyasztották a projektjeiket hogy legyen tartalékuk. Legalábbis én így gondolom, aztán hogy mennyi köze van a valósághoz azt sajnos nem tudhatom. (Plusz nem mindenkinek fűtött a műhelye, vagy nincs is és hidegben dolgozni nem a legjobb.)

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ugyan már, kicsit leült a fórum
                          Remélem mátéapu -nak nem lesz igaza. Mindig vannak "csendesebb" időszakok. Most itt vannak az ünnepek, gondolom ezzel van mindenki elfoglalva. Aztán, majd amikor jön a tavasz, talán belendülünk a kellemesebb, melegedő idő közeledtével. Én sem szívesen megyek ki a hideg műhelybe, pedig lenne mit csinálni.

                          Komment


                            Mindenkinek, tagoknak és látogatóknak is nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!

                            Komment


                              Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mindenkinek, tagoknak és látogatóknak is nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!
                              "Rossz" témába küldted, van külön karácsonyos topik:
                              https://veteran.forum.hu/forum/cseve...e16#post229409

                              A válaszom nem vágott témába azért írtam ide.

                              Komment


                                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                "Rossz" témába küldted
                                Későn vettem észre, hogy van karácsonyos téma, ezért írtam ide.
                                Mikor észrevettem, utána a karácsonyos témába is írtam.

                                Bocsánat!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X