Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régi szép idők: a zsiguliba sosem kellett kanna, a lét a tankból közvetlenül a fűnyíróba szippanthattam.
    Ez szerintem még most is lehetséges...

    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszerűen hülyét kapok az áraktól!
    +1
    Én is már ott is vakarom ahol nem viszket. Értem én hogy az energia drágább lett, az az áremelkedés viszont ami az elmúlt pár hónapban lezajlott az fix hogy nem normális....

    Komment


      Kicsit talán még korán van a karácsonyi témához de szeretném a segítségeteket kérni, sajnos akárhogy keresgélem még csak hasonlót sem tudok találni. Volt egy régi izzósorunk még gyerekkoromban, hagyományos üvegizzós. Mindegyik egy hóembert formázott festett illetve valószínűleg anyagában színezettek voltak. Nem találkozott valamelyikőtök hasonlóval mostanában?

      Előre is köszi!

      Komment


        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        találkozott valamelyikőtök hasonlóval mostanában?
        Én sajnos nem. ...........

        Komment


          Daciát renovál valaki?
          Szomszédnál láttam egy garnitura henger/dugó/csapszeg/gyűrű garnitúrát. Nagyon nem aKARJA ELADNI, DE SZERINTEM KÁR VESZNI HAGYNI, mert nincs Dáciája
          Mi lehet az ára?

          Komment


            horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Daciát renovál valaki?
            "Pergez" Perge Zoli !.....................................

            Komment


              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ki?



              "Pergez"
              Köszi, de nem ismerem. Majd körbenézek mennyi a boltban ha van és meg kell mérnem hogy alapméretes vagy nem, a garnitúra. Max. megy a Vaterára. Azt mondta a tulaj, már a ciányoknak akartam adni. Ezek körbejárnak hngszóróval hogy haszonfémet vesznek. Azért tulzás lenne ilyen vagsat nekik adni

              Sok sok évvel ezelött szólt a nagybátyám, menjek a motorért és vigyem el. Vas megye Puch350 GS. Majd megyek,mmajd megyek. Aztán a cigányok kezébe került valami semmi munkáért. Azóta is sajnálom

              Komment


                horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                menjek a motorért és vigyem el. Vas megye Puch350 GS. Majd megyek,mmajd megyek.
                Szervusztok! Ilyenkor kirántod a kardot a hüvelyéből és vágtatsz, mint egy vérszomjas vitéz! Mert, aztán sajnálod egy életen át a dolgot! Sokszor jártam én is így... Manapság meg bármit ajánlanak elhozom! Aztán majd én dobom ki...

                Komment


                  Na elszált az egész. A lényeg, hogy sok ritka motort láttam annak idején és a kutyának nem kellett. Zündapp 4 hengeres boxer láncos váltóval, Zündapp top resturált első emeleti albérletben 20ezerért, Jawa 500 királytengelyes,. Sorolhatnám napestig
                  Most jár az eszem hogy eladom a Horexet, csak a lelkem nem engedi még

                  Komment



                    nem vagy egyedül én is így vagyok a CZ vel. Ez a tipus volt az első nagy motorom.

                    Komment


                      pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Manapság meg bármit ajánlanak elhozom!
                      Pont ugyanez történt velem is a múlthéten. Nem akartam otthagyni ezt az elfeledett kismotort.
                      Click image for larger version

Name:	IMG_20221105_132225.jpg
Views:	94
Size:	1.06 MB
ID:	231263
                      Az első kerék és a kormány kivételével semmi sem mozog rajta. A télen szorítok időt a blokkfelújításra, és tavasszal remélem beröffen. Legalább kipróbálnék egy Rigát

                      Komment


                        Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Legalább kipróbálnék egy Rigát
                        Szervusztok! RIGÁT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Volt nekem... 2 is. Az egy sátánista moped! Igazi hitt(ki)térítő! Többet térdeltem előtte, mint amennyit gurult! Igen gurult--- és nem ment! Több benzint pazarolt, mint egy harckocsi. Én nem akarlak eltántorítani a tervtől, de én Szóltam! Ha jól emlékszem a pedálos az a 12-es a berúgós a 16-os tipus. A gyújtás rendszer gyalázatos, a KV-35 karbi egy fúvókás. Azon csak egy állítócsavar van. A KV-60-as (kocka alakú) karbi is kutya dolog, mert azt a pocsék minőséget... A haverok szerint "látszott az elköteleződésem" a Riga felé, de gyógyítható!

                        Komment


                          pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én nem akarlak eltántorítani a tervtől, de én Szóltam!
                          Nincsenek nagy terveim, szóval nem Horvátországba akarok vele menni majd nyáron, de ha elsőre elvisz a szomszéd faluig és vissza akkor már elégedett leszek

                          Komment


                            Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            ha elsőre elvisz a szomszéd faluig és vissza akkor már elégedett leszek
                            Óh! Az teljesíthető, de azért legyen szerszám a táskában! A 8 / 10 villáskulcs a gyújtás és karbi szereléshez, a lapos csavarhúzó, a mágneskerék-lehúzó, finom csiszolópapír, a 0,4 mm-es hézagmérő a gyertya és a megszakítókalapács/üllő beállításhoz, a gyertyakulcs, tartalék gyertya, stb. legyen elérhető közelségben! Nekem a zsebeim mindig ezek miatt lyukadtak ki. Viszont tényleg tud haladni, ha érzi a gondoskodást! Melegben ne is használd. Sajna a hűvös időt kedveli. Még valami ami most jutott eszembe: Két féle henger van! A kisebb hűtőbordás és a másik a nagyobb, melynek a karbi felfogatása közel 8-10 mm-rel szélesebb a tőcsavarok között. Ez a henger bizonyos esetekben a dugattyú módosítását és a hosszabb hajtókar cseréjét követeli meg. Ehhez a kv-60 tipusú karbi jó csak.

                            Komment


                              Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              e ha elsőre elvisz a szomszéd faluig és vissza akkor már elégedett leszek
                              Nekem pont ebben a színben volt az első legális járművem.Kivitt a világból,de mindig voltak kalandos javítások útközben,karbi-tisztítás :utazás előtt és közben,gyujtás-elálitódás a vagánykodás miatt.nekem nem volt más:erre kellett vigyázni. Sok kilómétert toltam a koszos benzin és ottholfelejtett szerszámok miatt !Egyszerűen nem találok reálisan elérhető darabot...
                              Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2022 nov. 11, 06:35.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Azon csak egy állítócsavar van.
                                Na ilyen karbi kellene nekem! Bár, ha esetleg volna olyan amin egy sincs...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X