Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ilyen karbi kellene nekem!
    Nekem pedig jó lenne egy javítható pedálos blokk,egyéb reménytelen motorba való beépítésre...
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bár, ha esetleg volna olyan amin egy sincs...
      Olyan nincs, minimum lesz rajta egy alapjárat állító csavar illetve a szívató.... Bóbitámhoz pl lehet venni a jikovtól egy fokkal modernebb karbit venni. Azon csak az imént említett dolgok vannak, viszont nem a vázból szívja a levegőt úgyhogy iszonyat torokhangja van .

      Komment


        Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Azon csak egy állítócsavar van.



        Na ilyen karbi kellene nekem! Bár, ha esetleg volna olyan amin egy sincs...




        Szervusztok! Kiigazítással élnék! Bocsánat a dezinformációért! Sajnos a helyzet az, hogy hülyeséget írtam. Elgondolkoztam a dolgon és elővettem a gépkönyvet a porlasztóról. NEM egy csavar van a karbin, hanem kettő. Rosszul emlékeztem. Íme egy hírdetés, melyen jól látható a karbi.
        https://simson-keletimotor-alkatresz...lujitott-18350

        Komment


          pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          de azért legyen szerszám a táskában
          Nálam alap a hátizsák. Ha nem lenne biztos egyből kellene valamelyik szerszám.
          pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Két féle henger van! A kisebb hűtőbordás és a másik a nagyobb,
          Ez szerintem a nagyobbik fajta. Ha nem muszáj nem fogok változtatni a gyári párosításon, tehát meg akarom tartani ezt a hengert és a porlasztót is.
          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kivitt a világból,de mindig voltak kalandos javítások útközben
          Ez már azért valamivel bíztatóbb Meglátom hogyan bírja az öreg szovjet. Néhány karbi pucolást még ki lehet bírni a 21. században is. De talán az üzemanyag tisztaságával nem lesz gond. Csak legyen kimotorozva a tankból, nehogy elduguljon a ,,jókis" e10-től.

          Komment


            Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Bár, ha esetleg volna olyan amin egy sincs...
            Van, a Danuvia karbi Az annyira tökéletes, hogy nem kell állítgatni

            Komment


              Szagoltam egy kis ólmozottat!!!! Egy trabi tankban volt,nem tudni mióta,de fényes a belseje és alig van lerakódás....
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Remélem eltetted Az még tényleg benzin. Ha kellene valamit konzerválnod jó hasznát veszed

                Komment


                  Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Remélem eltetted
                  Cimbié :mondtam neki tegye el ...............
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Cimbié :mondtam neki tegye el ...............
                    Szervusztok! Mátéapu! Van egy párhuzam, amit nem tudok magamban tartani! Az jutott eszembe, hogy csak az illatát kéne árulnod! Konzervben, mint eme cikkben a hegyilevegőt. https://www.bumm.sk/belfold/2017/07/...magas-tatrabol
                    Jó lehetőség! Hidd el! A szlogen pedig lehetne: Nafta szag! egy slukk az IGAZI benzingőzből!

                    Komment


                      Ez olyan lenne mint az első slukk a dohányzásról leszokott ember mellett ha valaki igazi dohánytra gyújt. Én kb.35 éve szoktam le a cigiről mikor 2 dobozzal kellett egy nap. Este elszívtam az utolsót azóta nem gyújtottam rá de ha pl. egy vacsorán valaki rágyújt és az első slukk mit kifúj mely igazi dohányfüst még mindíd csavarja az orrom. DE és itt a lényeg a többi viszont már Büdi!

                      Komment


                        Flex Tape! Senki ne higyjen a reklámjának.
                        https://www.google.com/search?q=Flex...id:0xzN6FM5x_E

                        Vizes, sőt nedves felületen, üvegen nem köt, nem ragad meg
                        Beázott a tetőablakom az autón, vettem két tekerccsel és elkezdtem felragasztani, örültem, szép volt. Lakkbenzinnel addig pucoltam amig a törlőpapir tiszta nem maradt. Másnap reggel ami az üvegen volt elvált
                        Garancia van, de több a posta mint amennyiért vettem
                        A barna csomagragasztó tökéletesen tartott hónapokig, de nagyon ronda volt.
                        Akkormost?

                        Komment


                          horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Akkormost?
                          A fekete tesa-t próbáltad?

                          Komment


                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            tesa
                            Nem, nem ismerem ezt a márkát. Most ahogy néztem a neten, ő gyártja a közismert barna csomagragasztót
                            Az emlitett FlexTape 10cm széles és hosszában kettévágtam, igy jó volt a szélesség és a hosszúságot is kiadta/+ a bosszúságot is / Adok még egy esélyt, hogy nitrohigitóval törlöm végig, hátha...
                            Megnézem azt a Tesa-t, mit irnak róla. Majd referálok
                            Köszi!

                            Komment


                              horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Adok még egy esélyt,
                              Most körömlakk lemosóval/aceton, tisztitottam és tettem pár cm-es csíkot Meglátom mi lesz
                              mert most ilyen
                              Click image for larger version

Name:	rag2.jpg
Views:	145
Size:	134.1 KB
ID:	231375
                              Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2022 dec. 04, 16:23.

                              Komment


                                Ismét eltelik egy esztendő, így minden fórumtársnak és családjuknak kívánok boldog, békés Karácsonyt, a jövő esztendőre jó egészséget, üzembiztos járműveket, széles utat.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X