Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Van tőbb kep is DE NEM ENGED FELTÉLTENI, EZ egy moto guzzi lagola,,,,,most találtam,








    Komment


      Movisz Lodolája szebb volt, de azért nyomtam egy tetsziket
      Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2023 júl. 31, 21:06. Oka: név kijavítva

      Komment


        csak kis festek kell,s már kesz is, Ha sikerul felere faragni az arat,akkor betolom a kortefa alá,

        Komment


          Lodola, tegyel fel tobb kepet es kielemezzuk.

          Komment


            Egy oldal : egy kép.....................
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Valamit kiir angolul,hogy nem jo.szerintem nagy a kepmeret. Indithato,de igen lepukkant állapot. Az állapot nem is zavar,,,inkább az ahhoz kepest magas ára. Hozzáadva a papirozás+utaztatás árát.....igen elgondolkodtato, Tetszik a motor,,,menetproba után meginkább...bele lehet szeretni, majd jo erosen elgondolkodom.

              Komment


                Esetleg valakinek van eladó HUF-ja? Vevő lennék rá

                Komment


                  horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  van eladó HUF-ja?
                  Senki? Megy a súlyesztőbe aztán lesz sírás-rívás

                  Komment


                    En is vevő lennek...simsonokat,mz-ket adnek cserebe...Sok forint kene hogy szetszorhassam.

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      En is vevő lennek.
                      Nem adják el az értékes forintjukat a nyerészkedő kulákok,, inkább állampapírba fektetik

                      Komment


                        horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nem adják el az értékes forintjukat a nyerészkedő kulákok,, inkább állampapírba fektetik
                        Sziasztok! Pedig ha tudnátok, hogy arra a sz.rra sincs már fedezet! Akinek van esze az nem fektet "döglött" papírba. Ha nagyon sok pénze van valakinek az váltson Euroba és menekítse a vagyonát külföldre! A 2008-as válság lepke fing ahhoz képest, ami most vár ránk.. Dolgozgatok egy bankár/bróker figurának a "nyaraló"jában és hallok ezt azt. Reggeltől estig a fülén a telefon és pörög, mint a búgócsiga. A nagy kutyák mentik ki a pénzüket az országból. Csak az marad itt, ami nem mozdítható. A "pénz-zsonglőr" szinte hadarva utasítja a "hangyáit", hogy ezt ide, azt oda, amazt meg sehova! Amikor óvatosan kérdezgetni kezdtem, olyanokat mondott, amiket nem értek, de a kisembereknek lefordítva rosszat jelent.

                        Komment


                          A nyugat epp most emelkedik gőzerővel... őzőnlik a munkaerő(jelenleg 24 hajo ingázik) A nyersanyag es energiabőseg szorgalommal párosulva ujabb nyereseges blokkokat hoz letre. Moország soha nem látott szegenysegbe sullyed,elszivják a munkaerot,ertelmiseget. Mennyunk gondolkodni.

                          Komment


                            Olyan gomb ? hogy szomorú nincs pedig ezt akartam nyomni! Tudom politika mentesek vagyunk de!!!!

                            Komment


                              A nagy penz irányitja a politikát....(nagy politika nagy penz,kis politika kis penz)sokak nyomoruságábol kevesek gazdagodnak gátlástalanul..USA-t ez tette naggyá, Kulonben meg kb gyomlálom a paprikát...mert ennyit tehetek, fejtegetest abbafejezem mert sose vege....nem szeretem ami ennyire hosszu...a kigyotol is kapom a frászt,

                              Komment


                                Szervusztok! Dörren egyet és jól esik! Csak azért, hogy a politikát elengedjük!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X