Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Meg erkezett ide is Attila vagyis ezt a nevet adtak a meterolologusok a keletrol erkezo hideg hullamnakez az eredmenyeClick image for larger version

Name:	P1070473.jpg
Views:	1
Size:	192.4 KB
ID:	133734Click image for larger version

Name:	P1070476.jpg
Views:	1
Size:	194.7 KB
ID:	133735ugy dontottem inkabb hagyom a motorozast megyek busszal dolgozni ugyan is szertenem elkerulni elkerulni ezeket a szitukatClick image for larger version

Name:	P1070479.jpg
Views:	1
Size:	201.7 KB
ID:	133736Click image for larger version

Name:	P1070483.jpg
Views:	1
Size:	199.5 KB
ID:	133737Jagdtigger a viz az tenyleg hideg de ha hiszed ha nem en szoktam ilyenkor is jarni (vadaszni)a vizbe termeszetesen megfelelo oltozekbe a bemenetel es a leoltozes a leg kinosabb a viz az 10-12 fok addig elviselheto egy masfel ora max elviselheto
    soveny, Che és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      Szervusz Movisz!

      Brrrrrrrrr!Arra lennék kíváncsi,hogy mitől fáradtak el annyira a képen látható motorok,hogy elfeküdtek?Az Attila,az jó,úgy tűnik a Római Birodalom megdöntőjének a neve,igen pejoratív módon rögzült,az utódokban,-kár.

      Sokszor akartam már ,megdicsérni a kis forgótárcsás JAWA-t,szerintem meghaladta a korát,műszakilag és formailag is,hogy állsz vele?

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        Szervusztok!

        Vigasztalásképp,-ide is megérkezett a tél.Gondoltam pedig,hogy Békés megye kimarad,de a tél másképp akarja.Egy öreg barátom szerint,-ilyenkor két dolgot jó csinálni,-gyereket (bár Ő a vulgáris változatot használt) és bort fejteni.
        Akárhogy is néz ki a táj,azért 18-hét múlva ismét megjönnek a fecskék,addig meg dugdossuk a fát a kazánba és hát ebben a korban,-átfejtjük a bort.

        Készítettem ma,a Felhő utcáról egy pár képet,melyekből,egy párat megosztok veletek:

        Click image for larger version

Name:	Vándorok 01.jpg
Views:	1
Size:	196.4 KB
ID:	133745Click image for larger version

Name:	Bogyók.jpg
Views:	1
Size:	210.9 KB
ID:	133746Click image for larger version

Name:	Groteszk 03.jpg
Views:	1
Size:	194.9 KB
ID:	133747Click image for larger version

Name:	Groteszk 01.jpg
Views:	1
Size:	198.8 KB
ID:	133748Click image for larger version

Name:	Eltévedtem 02.jpg
Views:	1
Size:	183.6 KB
ID:	133749Click image for larger version

Name:	Az utcám 02.jpg
Views:	1
Size:	193.9 KB
ID:	133750

        Nagyon szép és egyben grotesz látvány a hóba dermwdt rózsa,az a szegény kacsa meg csak úgy csatangol az utcán.

        Üdvözlettel:Che
        sepy és Tamás78 kedvelte ezt.

        Komment


          Én is elmondhatom ugyanezt ,mint Che .Berettyóújfaluban is esett egész nap.
          Tisztelt Che !
          Ha tanácsolhatom a rózsát vágd le és vidd be a nejednek ! A kacsát is vágd le és tedd a karácsonyi asztalra !
          Minden jót!
          Üdv Tamás
          korompaiistvan kedvelte ezt.

          Komment


            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            az a szegény kacsa meg csak úgy csatangol az utcán.
            Én ma reggel egy megfagyni készülő kis énekesmadarat szedtem be a konyhaablak párkányáról. Kb. egy fél óra volt mire felengedett és újra üzemelni kezdett.
            OdinHEM, korompaiistvan és 4 további látogató kedvelte ezt.
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              Szia Che
              Hat igen errefele az Attila nevet altalaban az ilyen ronto emberekre vagy dolgokra hasznaljak .A motorokat a szel borigatja el de most szerencse mert nem volt nagy szel Bora a neve es ez is keletrol jon az nagyon tud alkotni ez ev februarjaba tartott 3 heten keresztul es elerte a 150-170km/h-t a varosba de van olyan hely a Noghere volgy ahol 200 koruli szellokest is mernek a varos fotere elott az iden egy kamiont es egy lakoautot is folboritott

              A kis JAWA egyebkent egy remekmu a felfuggesztesein kivul, a motorja az negyon jol van osszerakva 5 sebesseg, aluhenger termeszetesen huvejezve A blokkot egy eros csavarhuzoval szetlehetett szedni nem velt berohadva nemkellett melegiteni pufolni stb.pedig nemvolt rendesen tarolva Formajat tekintve is jo osszhangba vannak az elemek nekem tetszik es kenyelmes az ulespozicio AZ anyagminoseg ,a heggesztesek ,az aluminium ontes a karterillesztese szerintem barmelyik korabeli hasonlo szegmensu nyugateuropaban gyartott jarmuvel folveszi a versenyt Testi ,Muller, Fantic ,Malaguti,ilyenek mar voltak a kezem alatt es nem voltak jobban osszerakva.
              Lassan mar ossze szedtem a hozzavalokat csak lessz belole valami tavaszra.
              Udv Movisz
              korompaiistvan, soveny és Che kedvelte ezt.

              Komment


                A korlátozott nagymotoros jogsi árcédulájára emlékszik még valaki? Mert majd(előreláthatólag 2014-ben) el szeretném kezdeni és félre szeretném tenni előre rá a pénzt

                Komment


                  Hello!

                  Igaz nem Ak jogsi, de nekem az A korlátlan orvosival, ügyintézéssel, elsőre átmenéssel mindenből ebben az évben 130 körül állt meg. (elsősegély nélkül mert a B-vel már volt.)

                  Komment


                    Jó neked, nekem még arra 3 évet kéne várnom . Na mindegy, 125-ös gép elég lesz egy jó darabig szerintem . Köszi a választ.

                    Komment


                      Inkább nézz utána mert az Ak megszűnik helyette A2 lesz és a korhatárokkal is variálnak, meg mindennel. Én is most emiatt szívok.

                      A korlátozott kategória (25 kW-ig) - jelenleg 18 életévtől

                      Ez a kategória megszűnik, helyette bevezetik az A2 motor jogosítvány kategóriát, ami ugyanúgy 18 évtől szerezhető meg, viszont max. 35 kW és 0.2 kW/kg teljesítmény/saját tömeg arányú motorkerékpár vezethető majd vele.

                      Motor kategória váltás - kresz tanfolyam és vizsga nélkül

                      Jövőre A1-bol korlátlan A jogosítványt NEM TUDSZ kategóriaváltással csinálni!
                      Jelenleg kategóriát váltani (nagyobb motorra, elméleti tanfolyam és kresz vizsga nélkül, csökkentett gyakorlati óraszámmal) érvényes A1 (A1B) vagy A korlátozott jogosítvánnyal 1 éven belül tudsz akkor, ha idoközben betöltöd a 21. életéved.
                      2013. jan. 19-től legalább 2 éves A2 kategóriával lehet csak kategória váltással korlátlan A jogosítványt szerezni.
                      Mivel a rendelet csak az A2 kategóriát említi, ez azt jelenti - JELENLEG -, hogy az A1 (ill. A1B - B125), ill. A korlátozott motoros vezetői engedéllyel NEM TUDSZ kategóriaváltással teljesítménykorlátozás nélküli A jogosítványt csinálni! (Vagyis ha a végső célod a nagymotor jogsi, az A1 és az A korl. kategória semmit nem számít majd bele.)


                      A jelenlegi jogszabály szerint sikeres kresz vizsgát más kategóriára érvényesíteni (A1, Akorl., A jogosítvány kategóriák között) csak addig lehet, amíg gyakorlati vizsgáidat nem kezdted el!

                      Komment


                        Már csak 1 valamit nem tudok...Mi lessz akkor az A korláttal?
                        Én teljesjogú A-ra jelentkeztem annó, de akkor hozták be ezt a hülyeséget, és mivel ez volt az első jogsim, így csak Akorl lett belőle. A 26 Kw ba belefér a Cz, legfeljebb néha ordibálok pár nemnormális rendőrrel( általában valami utolsó porfészek sheriffjével )
                        A nagyvas is belefér csónakostól-mindenestől, ha egyszer rendezem a papírját...
                        OdinHEM kedvelte ezt.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          @gilersx
                          A korhatár keverésről tudok ezért csinálnám muszájból a korlátozottat... Csak arról nem tudtam hogy totál átvariálják az egész rendszert. De mivel bőven az átállás után fogom elkezdeni ezért addigra már kiderül minden buktató(legalábbis remélem).
                          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2012 dec. 17, 22:05.

                          Komment


                            Ha már kocsma :

                            Fröccsbusz
                            chemotox és movisz kedvelte ezt.

                            Komment


                              Szervusztok!

                              Nagyon szerencsés embernek érzem magam,-már a második "jósolt" világ végét éltem túl,-de sajnos az életbe előbb-utóbb belehalok,de semmi baj jártak már így mások is.

                              Üdvözlettel:Che
                              sepy, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

                              Komment


                                Sziasztok!

                                Bizony én is osztom Che véleményét , de nem csak a világvége dolog miatt , hanem a motor jogsi körüli kavarás miatt .
                                Szinte nem is értem ezt a kavarást , szerintem pont 2 mondatban el lehetne intézni ezt az egészet .Normáls módon .

                                Mindenképp jó - tüzzel vassal rákényszeríteni a fiatalokat valami lépcsőzetes dologra ( bár így kevesebb lesz a máj vese ) mert az tényleg nem állapot hogy a motor megvásárlása egybe esik a temetéssel .

                                De ha valaki nagymotort akar (rögtön ) annak ott az Ural család -szerintem a súly / LE arány ott megfelelő .
                                OdinHEM és wsievers kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X