Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kedves Józsi Barátom! Osztom véleményed és hasonlóan vélekedem erről az abnormális időről. Normálisan ilyenkor már próbálgattuk a kokárdát a rövid ujjú ingre most meg reggel vittem a lányom a busz pályaudvarra és majdnem hódúró volt az autóm. ezutánr jön az a szöveg az útfenntartóktól, hogy nem számítottunk rá! Ettől függetlenül szép napot mindenkinek. Baráti Üdv. Sepy.
    OdinHEM kedvelte ezt.

    Komment


      Na most irigylem nagyon a bérházasokatClick image for larger version

Name:	201303151103.jpg
Views:	1
Size:	196.6 KB
ID:	134833
      OdinHEM, chemotox és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        Van havad rendesen Én már a nagyját ellapátoltam, van még pár köbméter kemény vizem, aki igényli, ingyen elvihető
        OdinHEM és barna kedvelte ezt.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          A garázs elől havat én is ellapátoltam. A kocsit is kiástam. Dél Magyarország szerencsére megúszta ezt a hóhelyzetet.

          Komment


            dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Dél Magyarország szerencsére megúszta ezt a hóhelyzetet.
            Sajnos mi nem úsztuk meg !
            Délelőtt voltam dolgozni .Az idegeimet megettem ,mert ilyen úton a targonca meg van halva , nem lehet vele normálisan dolgozni .

            Komment


              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              és akkor szervusz barack lekvár,szőlő meg mit tudom én még mi.
              Méghogy lekvár?? PÁLINKA!!!
              wsievers kedvelte ezt.

              Komment


                Nekünk meg 1 napja nincs áram, most is a cégtől léptem fel kicsit...

                Komment


                  Szervusztok!

                  Mindenkivel akinek nem jutott áram,a legteljesebb szolidaritásom.Nem nagyon értem,hogy egy ilyen közepes mérvű időjárás,hogyan tud ekkora káoszt okozni,ráadásul akkor,ha már a mínusz tíz százalékkal is a gatyánkat is ráfizetjük az energiára.Valószínű nem fejlesztenek,csak a profitot szeretik,de nagyon.Azt sem tudom,ha az áramszolgáltatónak perek sokaságával kellene szembe néznie,a sok áram nélkül maradt hűtőláda miatt,mi lenne.Valószínű,a teljesen elfogulatlan bíróság vis majorra hivatkozva,a szolgáltató pártjára állna.

                  A pálinkával kapcsolatosan meg annyi,a mondás szerint "jó abból egy kicsi",mások szerint,"hát még a sok",-szerintem meg,-zavarja a tisztán látást.Természetesen én is szívesen elkortyolgatok belőle egy keveset,de ha választanom kellene a barackpálinka,vagy a baracklekvárral töltött palacsinta között,-némi tétovázás után,-a palacsintát választanám.

                  Üdvözlettel:Che
                  OdinHEM, sepy és mátéapu kedvelte ezt.

                  Komment


                    Hozzánk is ideért a hó,már kiakartam menni motorozni,annyira tavaszvolt,egy este megváltozott minden.Egyre többet mondom ,ijet se láttam még,pedig láttan néhány nyarat!
                    OdinHEM kedvelte ezt.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Na most irigylem nagyon a bérházasokat
                      Ők meg a te házad....
                      OdinHEM, TZ és 5 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        Na kb 1 órája megjött a villany! Most is a cégtől írok, de végre lehet otthol is fürödni...

                        Pannónia szerszámkészlete van valakinek? Részeltes fotókat kérhetek róla? Már sok dolgot beszereztem, de volna esély rá, hogy kiegészítsem csak nem tudom pontosan mit tartalmaz.
                        wsievers kedvelte ezt.

                        Komment


                          Nah kis haladás :
                          Szerintem

                          Reméljük el is olvassák amiket írnak ide nem csak úgy van....
                          Beagle és chemotox kedvelte ezt.

                          Komment


                            Ezt találtam az 1965-ös kiadású "Ternai: A motorkerékpár"-ban. (150. oldal lap alja):

                            "Ha valamilyen okból fékfolyadék veszteség keletkezett és nincs fékolajunk, szükség esetén a hiányzó mennyiség pótlására nyáron spirituszt, vagy vizet, télen pedig a fagymentesség biztosítása végett pálinkát töltünk a rendszerbe."

                            Igazi kocsmába illő megoldás, pedig félreértés ne essék, végig a hidraulikus fékberendezésekről van a szövegben szó. De azzal, hogy a rendszerbe pálinkát kell télen önteni, különben nem lehet berúgni, hát azzal egyetértek.

                            Érdekes, hogy a későbbi kiadásokban ez a megoldás már nem szerepel.
                            OdinHEM, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

                            Komment


                              Az óta a gumi ,nem gumi és nem birja a megpróbáltatásokat lásd lada
                              OdinHEM és sepy kedvelte ezt.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                Sziasztok!

                                A hosszútávú távollétem alatt sem voltam rest és szerelgettem a motorom és bátran kijelenthetem, hogy közelebb van a vége mint az eleje Click image for larger version

Name:	20130326728.jpg
Views:	2
Size:	197.2 KB
ID:	134911
                                Már az idén motoroztam is vele, szépen csendesen jár (már amennyire csendesnek kell lennie) és persze jól is húz. Már tényleg csak a papírmunka van hátra, meg még egy kis polírozgatás.

                                Köszönöm mindenkinek a segítséget és a türelmet!
                                OdinHEM, sepy és CZsolti kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X