Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fészerből vagy miből előhoztak egy kék színű Pannonia T8 at és azzal mentek egy kört

    Áh...hétköznapi falusi idill...

    Komment


      Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      látta esetleg még valaki?
      Igen-igen! Én is láttam és engem is meglepett!

      Komment


        Szervusztok Uraim! Vendégem egy sörre az az illető, aki elsőként helyesen megtippeli milyen színű volt a Ford Mondeo, ami nem adott elsőbbséget nekem szombat este:

        Click image for larger version

Name:	N 055 (Medium).jpg
Views:	1
Size:	100.6 KB
ID:	137681

        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment


          Azannyát!
          Remélem, legalább az első villád nem hajlott el...

          Komment


            Szia Kollarg!

            Remélem nem esett komolyabb bajod és nagyobb a lelki seb, mint a fizikai. Az már biztos, hogy új felnid lesz, mert ez csúnyán meggörbült. Az első villát - ha olyan anyagból van - ki lehet préssel egyengetni. Az enyém is olyan. Enyhe görbülést simán tolerál. Csak jól ki kell centírozni.

            Persze remélem, hogy esetedben erre nincs szükség. JA és szerintem kék volt az a Mondeo. :...(

            Komment


              demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Remélem, legalább az első villád nem hajlott el...
              Sajnos igen - nagyjából 30-35 km/h-val találtam meg az elejét, úgyhogy a keréken kívül a villaszárak is görbültek, illetve a burkolatok is megrogytak a tartófülek vonalában. Meg a kormányom is elgörbült, mivel felálltam a nyeregben hogy átvetődjek a motoron és az autón.

              CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              szerintem kék volt az a Mondeo
              Átugrottam a motorháztetőt és talpra érkeztem a túloldalon, úgyhogy nagy baj nincs: nem ért le se a kezem, se a sisakom. A talpam sajog, de "járóképes" vagyok, szemben a motorral.
              Viszont a kék nem a helyes megfejtés.
              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

              Komment


                kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Viszont a kék nem a helyes megfejtés.
                Pedig de! Az ilyet agyonütnikék !!! A fene egye meg az ilyen autós-motoros találkozót.

                kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Átugrottam a motorháztetőt és talpra érkeztem a túloldalon,
                Talpraesett megoldás! Legalább volt érvényes biztosítása az ürgének?

                Komment


                  CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Legalább volt érvényes biztosítása az ürgének?
                  A srác nagyon szimpatikusan viselkedett: a helyszínen elismerte azonnal (nagyon egyértelmű volt), kitöltöttük a papírokat, felajánlotta utána hogy hazahoz (amire nem tartottam igényt, mert a szüleim épp Omega koncerten voltak a városban), ma délelőtt már intézkedett is a biztosítónál (mindketten a K&H-nál vagyunk), fel is hívott, hogy minden rendben van-e.
                  There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                  Komment


                    Kedves Kollarg! Örülök neki,hogy ilyen " talpra esett" vagy és sérülés nélkül meg úsztad a találkozót. A lelki sérülésed itt nem látszik pedig az legalább ekkora gondolom. Az én tippem a Fehér!.

                    Komment


                      Szegény gép...
                      De a lényeg hogy komoly bajod nem lett!

                      Viszont egy kérdés ami felmerült bennem hirtelen. A biztosító mi alapján állapítja meg a keletkezett kárt?


                      Egyébként a teleszkópszárat ki lehet egyenesíteni, Elég jól bírja.

                      Viszont ha egyengetés után csárén fog állni a kerék akkor a kormánykiflik is csavarodtak...

                      Komment


                        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Viszont egy kérdés ami felmerült bennem hirtelen. A biztosító mi alapján állapítja meg a keletkezett kárt?
                        Minden alkatrészről és (ha lehet) a munkadíjról számlát kell vinni,ez alap. Aztán csak az a kérdés,hogy mennyire avultatja meg. Az tisztán látszik,hogy a sérült alkatrészek nem 40 évesek,tehát ez a kérdés a szakértő jóindulatára van bízva. Szerintem a legjobb lenne keresni egy veterán javítót,aki tud készíteni egy árajánlatot a javítás várható költségéről.(persze némi készpénz ellenében) Ezt beadod a biztosítónak,aztán ők felajánlják a töredékét,de házilag kijöhetsz belőle. A múlt héten beszélgettem egy "Bogarassal" és ő elmondta,hogy a Bogár Club segít nekik ebben,pont ilyen módon.
                        Mindenesetre én nagyon kíváncsi vagyok a biztosítási menetre és a végkifejletre!! (forintosítva) Légyszives írd majd le ezt is!







                        kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        helyesen megtippeli milyen színű volt a Ford Mondeo, ami nem adott elsőbbséget nekem szombat este:
                        Szerintem ezüst színű volt.....
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Beagle; 2013 jún. 17, 14:31.

                        Komment


                          Hát ez így nem épp egy egyszerű dolog. De azért remélem kollarg hogy hogy jól fogsz kijönni a dologból (már amennyire egy ilyenből jól ki lehet jönni)

                          Komment


                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A lelki sérülésed itt nem látszik pedig az legalább ekkora gondolom. Az én tippem a Fehér
                            Igazából nincs lelki sérülés se: nem az első balesetem életemben, a váznyak pedig épnek néz ki - úgyhogy a biztosítóval kell megküzdenem és minden rendben megint.

                            Egyébként gratulálok kedves sepy, nyertél egy söröcskét - egy fehér Mondeo kombi volt a másik résztvevő.
                            Mondjuk ma délután biztosan nem ugrok át Orosházára, de amint összefutunk a vendégem vagy. Nyáron úgyis terveztem Szegedre túrázni...

                            Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            én nagyon kíváncsi vagyok a biztosítási menetre és a végkifejletre!! (forintosítva) Légyszives írd majd le ezt is!
                            Na arra én is. Eddig ott tartunk, hogy a srác 11 után telefonált, hogy leadta a papírt, elindult a dolog. Még egyszer elnézést kért, megkérdezte hogy vagyok, ilyesmi.
                            Én is voltam a biztosítónál, a biztosítós kisasszony szerint így, hogy egy helyen vagyunk várhatóan 24 órán belül ( állítólag a nagyon max. 2 nap) felveszi velem a kárszakértő a kapcsolatot. Ugyanez a hölgy mondta, hogy elképzelhető, hogy elsőre ajánlanak egy összeget számla és minden nélkül. Tudtommal ez csak GTK-nál szokott előfordulni, meglepődnék ha arra hoznák ki...
                            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                            Komment


                              kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szervusztok Uraim! Vendégem egy sörre az az illető, aki elsőként helyesen megtippeli milyen színű volt a Ford Mondeo, ami nem adott elsőbbséget nekem szombat este:

                              [ATTACH=CONFIG]17139[/ATTACH]

                              Nem túl szép látvány... De a lényeg hogy komolyabb baj nem lett a találkozásból .

                              Komment


                                kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                a helyszínen elismerte azonnal (nagyon egyértelmű volt),
                                Szia kollarg!
                                Hidd el, örülök, hogy így megúsztad! Amit az én pici fiam nem mesélhet el magáról, pedig az Őt letaroló autó is Ford Mondeo volt, igaz a szakértői vizsgálat az MZ sebességét 48 és 51 közé tette. 1,2 másodperce lett volna szegénykémnek arra a "mutatványra" ami Neked sikerült! A mi Fordosunk nem volt ilyen "szimpatikus" arra hivatkozott, hogy nem égett az MZ lámpája, meg gyorsan ment. Ja és nem érezte magát felelősnek!
                                Úgyhogy mikor senki nem lát tedd össze a kezedet és mondj hálát az Őrangyalodnak!
                                A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X