Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Üdv Olvtásak!

    Szerencsésen végződik ez a nap,újra működik a Fórum!

    Komment


      Komment


        Lenne egy félig meddig elvetemült kérdésem, lehetséges úgy újratekercseltetni a bóbita generátorát hogy 6V20W helyett 12V40W-ot kiadjon?

        Komment


          Komment


            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Lenne egy félig meddig elvetemült kérdésem, lehetséges úgy újratekercseltetni a bóbita generátorát hogy 6V20W helyett 12V40W-ot kiadjon?
            Egyértelműen nem, mert a vasmag nem bír el nagyobb teljesítményt.

            Komment


              Azt azért említsük meg, hogy létezik olyan bóbita reaktor, ami tudja ezt a teljesítményt. Az én babettámon is 12V, 45W-os H1 halogén virít.
              babetta 207_500.avi - YouTube

              Komment


                Na akkor ez bukta... Akkor marad a LED-es megoldás megspékelve egy 1 fázisú robesz feszültségszabályzóval... De mielőtt még valaki félreérti nem azért akarom megcsinálni mert rám tört a tuningolhatnék, csak sötétbe is szeretnék látni valamit (este is mennék vele).

                /SZERK
                @gesszti
                Ezt hogy érted el?
                Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2014 okt. 01, 15:39.

                Komment


                  Így:


                  Létezik ez a combosabb tekercskészlet babszira. Ritka, de létezik.

                  Komment


                    Ez lehet az?
                    https://citybike.hu/spd/421198MO/Vil...ekercs-BABETTA

                    Komment


                      Hasonlónak tűnik. Lényeg, hogy "30W-os világítótekercsek" néven keresd.

                      Komment


                        Létezik ez a combosabb tekercskészlet babszira.
                        Igen, a merev vázas Babettánkon is ilyen van. Igaz csak 25 W-os az első lámpa izzó, de így is látszik a különbség.
                        A foncsorod elég fényes jagdtigger? Az egysebességeshez nehéz jót találni, a kétsebességesét nem ismerem.
                        Győrben a Lúdlábnál lévő boltban vettem egyszer egy másik Babettához világítótekercset, ott a kicsit adták. A Szent Imre úton nem tudom milyet árulnak. Egy próbát megér, a kép alapján az erősebb fajtának tűnik.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2014 okt. 01, 20:48.

                        Komment


                          gesszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Így:
                          [ATTACH=CONFIG]24615[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24616[/ATTACH]

                          Létezik ez a combosabb tekercskészlet babszira. Ritka, de létezik.
                          Az "egyértelműen nem" az áttekercselésre vonatkozott.

                          Komment


                            Ha már Babetta, valaki megmondhatná nekem, mi a fenéért van az enyémen megszakító? Elég gyári megoldásnak tűnik, de a fene se tudja...Ez esetben mennyi az előgyujtás?
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              Ha már Babetta, valaki megmondhatná nekem, mi a fenéért van az enyémen megszakító? Elég gyári megoldásnak tűnik, de a fene se tudja...Ez esetben mennyi az előgyujtás?
                              Gyári adat szerint 1-1,5 mm (elektronikus gyújtásnál persze). Raknál fel képet erről a megszakítós megoldásról?

                              Komment


                                Tessék itt van, elvileg 207, nyaktábla szerint 206 a tipikus cseh tanácstalanság jellemzi. A megszakítót tartó részen a made in czeslovakia is megtalálható. Miféle szerzet ez?:
                                Click image for larger version

Name:	IMG_20141002_115143.jpg
Views:	1
Size:	191.2 KB
ID:	141278Click image for larger version

Name:	IMG_20141002_115222.jpg
Views:	1
Size:	190.0 KB
ID:	141279Click image for larger version

Name:	IMG_20141002_115238.jpg
Views:	1
Size:	186.6 KB
ID:	141280Click image for larger version

Name:	IMG_20141002_115252.jpg
Views:	1
Size:	190.4 KB
ID:	141281
                                Megdupláztam az értékét, teletankoltam és kapott egy új bal oldali pedált.
                                Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2014 okt. 02, 11:04.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X