Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kerékfűzés, centrírozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kerékfűzés, centrírozás

    Sziasztok!

    Nekem sajnos még nem aktuális a kérdés (először ráfokat kell vennem ), de egy barátom szeretné az 51-es Simsonján a kerekeket rendesen kicentríroztatni. Kérdésem, hogy mely műhelyeket ajánljátok erre a célra Budapest környékén, és hozzávetőleg milyen árat szokás kérni egy ilyen munkáért.

    Köszönöm!

    #2
    Nekem három órámba kerül egy kerék fűzése, centrírozása. Ez függ a kerékabroncs állapotától, ha eleve girbe-gurba lehet több is. Ha van türelme a barátodnak, nekiállhat maga is, nem ördöngösség. Volt olyan, hogy ETZ kereket vázban szabályoztam, pedig nem kis nyolcas volt benne. Egy fadarabot szigetelőszalagoztam a lengővillára.
    OdinHEM, korompaiistvan és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      motorkami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nekem három órámba kerül egy kerék fűzése, centrírozása. Ez függ a kerékabroncs állapotától, ha eleve girbe-gurba lehet több is. Ha van türelme a barátodnak, nekiállhat maga is, nem ördöngösség. Volt olyan, hogy ETZ kereket vázban szabályoztam, pedig nem kis nyolcas volt benne. Egy fadarabot szigetelőszalagoztam a lengővillára.
      Köszönöm! Igen, a saját Komar-omat is én fűztem, és elsőre nem is lett rossz. Ajánlottam neki, hogy inkább csinálja meg ő (szerintem nem okozna problémát neki), de gondolom a srác most hozzáértőre bízná. Hogy egyenletesen legyenek megfeszítve a küllők stb.

      Komment


        #4
        Nekem a kerekeket is olyan ember csinálta aki már látott ilyet. Nekem se időm se kedvem nem volt vele foglalkozni. Én darabokra szedtem és ő rakta össze. Van mérőórás padja is hozzá. Kihozta a maximumot, amit ki lehet egy 70 éves kerékből....

        Click image for larger version

Name:	1342-14.jpg
Views:	2
Size:	164.7 KB
ID:	128974

        A másik hogy nagyon komoly áron dolgozik, kétszer is rákérdeztem....és borravalóval a 2 kerék is akciós a pesti árakhoz képest...

        Szécsi György
        06-20-517-9103

        Mondjátok hogy a Zündappos -tól van meg a szám, nektek lényegtelen de nekem jól jön

        Bajcsy-Zsilinszky utca - Google Térkép
        Utoljára szerkesztve a következő által: Nekem-8; 2011 máj. 20, 11:11.
        Duke, korompaiistvan és 5 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Üdv!nekem van egy 16" kerekem honda agyon,és hát van benne pici tojás,de 70 fölött már nem érezni..asszem ez nem állapot igy Ajka vagy Tapolcán keresnék egy mesterembert!06709479348.üdv:laci

          Komment


            #6
            Ajka vagy Tapolcán keresnék egy mesterembert!
            Privát üziben elküldtem egy Úrkúti mester telószámát!
            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

            Komment


              #7
              Budapesten XXII. ker-ben ajánlom Koch Ferencet. T:06-30 6425877

              Komment


                #8
                Pénteken elhoztam én is a Simson kerekeit a küllőstől. Egy öreg szaki csinálta Miskolcon. Szépnek tűnik, hogy jó-e majd kiderül.
                1200 Magyar forintot kért darabjáért

                Komment


                  #9
                  Bakker! A vecsési cím előtt elég gyakran járok, de eszembe nem jutott eddig..

                  inkább megpróbálom akkor is elsőre, ha nem sikerül, akkor viszem a szakihoz

                  Komment


                    #10
                    Az itt ajánlott Koch Ferenc csinálta az enyémet is..meg lehet nézni milyen lett..és az ára sem semmi...
                    Meséltem mennyi gond volt vele...

                    Komment


                      #11
                      Megtaláltam, még jó, hogy szétnéztem a kisfékdobos pannonia kerékfűzés ügyében

                      Komment


                        #12
                        Mit találtál meg???..............................................................

                        Komment


                          #13
                          A vecsési szaki elérhetőségét

                          Komment


                            #14
                            Ha lehetséges oszd meg velünk is a vecsési szaki címét.Nekem is szükségem lenne rá és még közel is lenne.

                            Komment


                              #15
                              Nekem-8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nekem a kerekeket is olyan ember csinálta aki már látott ilyet. Nekem se időm se kedvem nem volt vele foglalkozni. Én darabokra szedtem és ő rakta össze. Van mérőórás padja is hozzá. Kihozta a maximumot, amit ki lehet egy 70 éves kerékből....

                              [ATTACH=CONFIG]1551[/ATTACH]

                              A másik hogy nagyon komoly áron dolgozik, kétszer is rákérdeztem....és borravalóval a 2 kerék is akciós a pesti árakhoz képest...

                              Szécsi György
                              06-20-517-9103

                              Mondjátok hogy a Zündappos -tól van meg a szám, nektek lényegtelen de nekem jól jön

                              Bajcsy-Zsilinszky utca - Google Térkép
                              Az előző oldalon volt

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X