Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Krómozó műhelyek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Krómozó műhelyek

    Sziasztok!
    Ha gondoljátok, én is szívesen segítek, már több éve foglalkozom króm alá polírozással, nagy mennyiségben is dolgozunk, krómozást is megoldjuk. Kérdezzetek, ha érdekel!
    György Bognár kedvelte ezt.

    #2
    sepy, és mir-mur kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdv! Esetleg valaki tudna Győr közeli esetleg szlovákiai céget aki ilyennel foglalkozik?
      Seregélyes már nem is lenne olyan messze, csak kár hogy nem férek már bele a sűrü programba...

      Komment


        #4
        Totalaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Üdv! Esetleg valaki tudna Győr közeli esetleg szlovákiai céget aki ilyennel foglalkozik?
        Seregélyes már nem is lenne olyan messze, csak kár hogy nem férek már bele a sűrü programba...
        Fémépítő Kft Budapest Soroksári út
        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

        Komment


          #5
          Sziasztok!
          Fémcsiszolást most 2-3 napos határidővel vállalunk! Kisebb-nagyobb alkatrészeket egyaránt! Ha vissza kell marni róla a krómot még kb. 2 nap. Krómozást is meg tudjuk oldani ha kell! Postán is küldhetitek az alkatrészeket! 06-70-423-8527
          mir-mur kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            maximus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!
            Fémcsiszolást most 2-3 napos határidővel vállalunk! Kisebb-nagyobb alkatrészeket egyaránt! Ha vissza kell marni róla a krómot még kb. 2 nap. Krómozást is meg tudjuk oldani ha kell! Postán is küldhetitek az alkatrészeket! 06-70-423-8527
            Szia !

            Szeretném tudni, hogy hol krómoztok ? Nyilván Kecskeméten, de ott több cég is van. Esetleg meglephetnél minket egy árlistával. Megbonthatnád úgy is, hogy csiszolás+krómozás. Biztos sokunkat érdekelne. Esetleg referencia ?
            matuka, sepy és kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Sziasztok!

              Tudok jó és megbízható krómozokat és rengeteg megbízható más szakembert. Hívj a 06-30-755-19-45. Én ezzel foglalakózom

              Komment


                #8
                Köszönjük szépen! Igen egy árlista is szuper lenne... Tudnám mennyit kell kb összevakarnom... Jawa 250-hez az összes koloncot rendbe kéne rakni.

                Komment


                  #9
                  3 TL Pannonia teljes ragyogni valója várja az új krómot... Árlista jó lenne tényleg.

                  üdv, Odin
                  joshbono kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    A Galvansystemnek szoktunk csiszolni, általában náluk is krómoztatunk. Nagyobb darabokat, pl. lökhárító, máshol szoktuk, van rá egyedi bejáratott helyünk, ahol nagyobb kádak vannak. Az áraink kb. megegyeznek az övékével, de majd hétvégén teszek fel ide is néhányat. Elég sok motor- és autóalkatrészt megcsináltunk már. Nagyon sok old timer mercédesz alkatrészt csináltunk Gál Gyuriéknak, Fótra.
                    Pali61 és dedarkox kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      az nagyon jó! és lenne kérdésem hogy tudna példa árat adni hogy mi mennyibe kerül. mondjuk pl egy simson kipufogó újrakrómozása? meg esetleg kormány krómozása. mert sok helyen nem írják ki az árat.

                      Komment


                        #12
                        Sziasztok !

                        A fémépítő, meg a galván system-ről csak annyit, hogy marha drágán dolgoznak.
                        Én Kalocsára szoktam vinni a dolgokat, ha meg van csiszolva akkor 1-2 héten belül kész is van.

                        Komment


                          #13
                          Hajdúböszörményben is van jó krómozó és még több nagyon jó szakember is. Homokszórás, kaszni és minden amire egy veteránosnak csak szüksége lehet. Hívj ha kellene valami szívesen segítek.

                          06-30-755-19-45

                          Komment


                            #14
                            Frensis #92 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok !

                            A fémépítő, meg a galván system-ről csak annyit, hogy marha drágán dolgoznak.
                            Én Kalocsára szoktam vinni a dolgokat, ha meg van csiszolva akkor 1-2 héten belül kész is van.
                            Tudnál vmi elérhetőséget adni azaz emailt? és vmi kb árakat. pl mennyi a kormány krómoztatása, meg ilyenek?

                            Komment


                              #15
                              biro8181 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok!

                              Tudok jó és megbízható krómozokat és rengeteg megbízható más szakembert. Hívj a 06-30-755-19-45. Én ezzel foglalakózom
                              biro8181 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hajdúböszörményben is van jó krómozó és még több nagyon jó szakember is. Homokszórás, kaszni és minden amire egy veteránosnak csak szüksége lehet. Hívj ha kellene valami szívesen segítek.

                              06-30-755-19-45
                              Szerintem félreérted ennek a fórumnak a lényegét!

                              Eddigi hozzászólásaidban semmilyen információ, vagy segítség nyújtási szándék nem volt, csak saját magadat reklámozod, ha kell, ha nem. Most töröltem ki néhányat a fentiekhez hasonló hozzászólásaidból, de ezzel nem szeretnék a jövőben foglalkozni. A folyamatos spamelés ellen csak kitiltással tudok védekezni.
                              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X