Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Üzemanyag tank tisztítása

Collapse
X

• Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg kipróbálom őket.

Komment

• A Limitless-hez viszem en is mindig es mindig jol dolgoznak sot innet tolunk mikor megyek haza tobb muhelybol is viszek tankokat es meg senki nem panaszkodott

Komment

• Végül a nyáron elvittem a Limitless-hez a tankomat a horpadások eltüntetése és a gyantázás miatt. Előtte homok fúvattam és savaztam és ha már ott volt le is alapoztattam.
        Ezekért így összesen 33.000 Ft-ot fizettem. Volt rajta 1 nagyobb és 4-5 kisebb horpadás.

Szépen megcsinálták. Egy helyen maradt benne egy kis egyenetlenség azt kis finom "kocogtatással" korrigálni kellett. Kb 3 perc volt az egész. Most várja a fényezést.

Click image for larger version

Name:	20190630_182523.jpg
Views:	0
Size:	244.6 KB
ID:	219778Click image for larger version

Name:	20190630_182516.jpg
Size:	213.3 KB
ID:	219779Click image for larger version

Name:	20190630_182543.jpg
Size:	467.3 KB
ID:	219780Click image for larger version

Name:	20190630_182607.jpg
Size:	851.7 KB
ID:	219781

Komment

• Én a bevonat elkészülte után semmi képen nem kocogtatnám mert ha esetleg repedést okoz csak idő kérdése és kezdődik a baj elölről.

Komment

• sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én a bevonat elkészülte után semmi képen nem kocogtatnám mert ha esetleg repedést okoz csak idő kérdése és kezdődik a baj elölről.
            A készítőn kértem számon az egyenetlenséget.Ő javasolta e módon az egyengetést.Korrekt embernek tűnt. Szerintem simán megcsinalná garanciába. Az alku úgy szólt ahogy a hirdetése. Horpadásjavítás úgy, hogy nem kell majd gittelni. Elmondása szerint a gyanta van ennyire rugalmas.

Komment

• Kondorfa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Elmondása szerint a gyanta van ennyire rugalmas.
              Ez miatt nem kell aggódni. Teszteltem az anyagot.. nylon fólia szerű a viselkedése, összegyűrheted majd kisimíthatod..nem változik semmit. Nem törik,alig szakítható,nagyon stabil anyag.

Komment

Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X