Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa babetta 207

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jawa babetta 207

    Jawa babetta 207, tulajok, tapasztalatok, fogások, megjegyzések gyűjtőhelye.





    Sziasztok.
    Beszereztem 2db babetta 207 tipusu kismotort, az egyik 207-100 a másik 207-300 plussz kaptam tartalék 3db blokkot.
    Szeretnék egy nagyonszép állapotban lévöt összehozni.
    Teljes motorgenerál. Fényezés beállitások stb.stb.
    Sajnos ehez a tipushoz még nem volt szerencsém idáig. Főként Simson és Mz vel foglalatoskodtam!
    Saját célra akarom összehozni. úgyhogy minőségileg kifogástalan állapotba akarom hozni!

    #2
    Na hála istennek,te is elleszel egy darabig,és van miben kotorászni.
    Bütykölj egészséggel,és érezd jól magad nálunk!
    Beagle, pityesz001 és kollarg kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Köszönöm!
      Mint mondtad elleszek egy darabig! Ez így is van!
      A motorgenerál már részben kész van csak a csapágyakat kell beszereznem, megfúrattam a hengert, felújitottam agyári főtengelyt. amit 2szer kelett vissza vinni egy neves motorszerelő mesterhez!
      Budapest Tábori tuning (tábori és fia) a pláne az hogy nem is olcsón csinálják ezeket a felújitásokat. és selejtesen, mindegy már túl vagyok rajta!
      a vázat lehomokszóróztattam. a komplett blokkot üveggyöngyöztettem, a tankom egy helyen lyukas még azt bekell forrasztanom.
      Még mindig van mit csinálni, a sárvédőket már lefényeztem a vezetékek újra vannak húzva szépen forrasz




      Mutatnák képeket az aktuális állásrol. de nem tudom hogy kell itt!

      Komment


        #4
        pityesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mutatnák képeket az aktuális állásrol. de nem tudom hogy kell itt!
        A profilodnál tudsz létrehozni új albumot. Nem nehéz, csak kövesd az utasításokat. A hozzászólásnál is tudsz képet felölteni így:

        A hsz. menüsorán rákattintani a "Kép hozzáadás" ikonra (jobbról a harmadik) és követni az utasításokat. Karakkal szólva:"Ne keseredj el! Ami nem megy elsőre, sikerülni fog másodszorra. A lényeg, hogy próbálkozz!"

        Kíváncsian várjuk a képeket. Üdvözlettel: CZsolti

        Komment


          #5
          Alakul ez ! az albumomba töltöttem fel képeket. legalábbis én látom de nem tudom hogy ti látjátok-e

          Komment


            #6
            pityesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            nem tudom hogy ti látjátok-e
            Látunk Pityesz!

            És folyik is a nyálam rendesen a műhelyedet látva. Kiseszterga, állványos fúrógép, bakköszörű. Tetszik.
            Ide valami komolyabb Jawa is elférne. De az a Babetta is szép lesz, ha elkészül.

            Komment


              #7
              Üdv Pityesz!
              A műhelyedhez csak gratulálni tudok. Nagyon jól felszerelted a helységet. Van itt minden mi szem-szájnak ingere!
              Egy ilyen helyen öröm dolgozni

              Komment


                #8
                Köszönöm! igaz szakmámbol kifolyólag, muszály sok dolgot beszereznem. van egy másik helyiség is ahol lemezmegmunkáló dolgok vannak kompresszor stb.
                Elférne komolyabb is!!
                Nem a babetta az első motorom. töltőttem fel képeket egy új albumba járműveim cimmel.
                kemping bicajjal kezdtem




                Köszönöm. azért pár dolog elférne még.
                jelenleg egy fémszalagfűrész beszerzésében gondolkodom.

                Komment


                  #9
                  Hogy lehet ezt a topikot népszerüsiteni?
                  Hogy jöjjenek olyanok akinek van babettéja meg egy csomó tapasztalata?

                  Komment


                    #10
                    pityesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hogy lehet ezt a topikot népszerüsiteni?
                    Facebook pl. Van közösségi oldala is a fórumnak. Oda belimkelet azt a hsz-t, ami tetszik. Pl: http://veteran.forum.hu/alkatresz-az...536/#post31179
                    utána megosztod és lehet lájkolni minket.

                    Meghívhatod ismerőseidet, hogy regisztráljanak a fórumba. Egyenlőre ennyi ötletem van.
                    Ja még a haveroknak is szoktam mesélni arról, hogy milyen jó közösség is van itt.
                    OdinHEM, pityesz001 és wsievers kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Jó reggelt! mindenkinek
                      belinkeltem a facebookon is hátha valaki megnézi !

                      Komment


                        #12
                        Nyugodtan irhat az is akinek nincs babettája

                        Komment


                          #13
                          pityesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nyugodtan irhat az is akinek nincs babettája
                          Nekem nincs ( de volt ). Mit írjak

                          Komment


                            #14
                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nekem nincs (de volt). Mit írjak
                            Hozzászólást!

                            Komment


                              #15
                              Nekem igérgetnek egy címet ,ahol az elhunyt bácsinak van -az állítólag tök vadi bringája --de nekem nem kell .Meg még meg sincs a cím .

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X