Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nem értem mit akarsz kompenzálni???????

    Komment


      Hiányosságokat, az élet más területéről.
      Dehát ez normális, majdhogynem hétköznapi dolog. Legfeljebb sokszor nem vesszük észre.
      sepy kedvelte ezt.

      Komment


        Tényleg szép lett a fényezés és a Mobihell elég jó anyag!! Csíkozásra,Budapesten kaptam 5000.-árajánlatot.(itt a fórumon,csak privátban)
        korompaiistvan és demeter kedvelte ezt.

        Komment


          demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Vagy ennyire idiótának tűnök ezzel a dédelgetéssel?
          Dehogy már megsértődj !! Húúúmornak szántam. Bocs ha nem volt egyértelmű.

          Komment


            Nem értem azt a dolgot hogyan is lehet becsületesen megcsinálni 5000 ft-ért egy pancsi csíkozást talán gép csinálja ?Akkor esetleg esélyes lehet a dolog kézzel nem , persze ettől megcsinálhatják ötezerért ez csak az én véleményem.

            Sőt ha szép örüljünk neki hogy lefele mennek az árak és nem felfele.

            Komment


              Mir-mur, dehogyis...
              De a kérdésem komoly, és elfogadok bólogatós, hümmögős választ is rá egyébként.

              Komment


                demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                De a kérdésem komoly, és elfogadok bólogatós, hümmögős választ is rá egyébként.
                A dédelgetést illetően,véleményem szerint,aki veteránosnak hívja magát,annak magától értetődő a járműve(i) dédelgetése.
                A magam részéről,még beszélni is szoktam hozzájuk. Na akkor ki az igazi bolond??
                OdinHEM, sepy és 5 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  Hál'istennek, hogy más is így gondolja. Már azt hittem csak nekem van gond fenn a gépházban.

                  Ma délután én is megnéztem a Wartburgot, megigazítottam rajta a plédet.....
                  A műhelyből meg most jöttem be, festeni készítettem elő a gyerkőc pedálos Moszkvicsát. Végül is már az is veterán!
                  Többet dédelgettem már ezt a "konzervesdobozt" mint a családi autónkat.
                  sepy, Beagle és 3 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    baxy1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    a festés történetét elég jól kiveséztük a e motor csíkozására mennyit illik elkülöníteni felétek?
                    Most beszéltem Bandi bácsival (Nyírszőlős), 6 ezerért vállalta a P10 csíkozását.
                    Egyszer már csíkozott nekem, szerintem szebben mint a gyári.

                    Ja, a jövő héten majd teszek fel fotót a végeredményről.
                    korompaiistvan, soveny és baxy1 kedvelte ezt.

                    Komment


                      Hát ezeket a régi szakembereket tudom díjazni ahogy mondod szépen és elfogadható áron dolgoznak. Le a kalappal!!
                      Ha kész megnézhetem, nem azért mert oda akarom vinni(nekem nagyon messze van) hanem csak kíváncsi vagyok?
                      sepy és demeter kedvelte ezt.

                      Komment


                        Baxy1, majd a csíkozás topicban bemutatom, lehetőleg minél több képpel.
                        baxy1 kedvelte ezt.

                        Komment


                          Köszönöm meg fogom nézni, biztosan nagyon szép lesz.

                          Komment


                            Bocsánás kérés, lehet hogy már valahol szóba került, de nem tudtam végigolvasni a 12 oldalnyi hozzászólást...
                            Szóval profi minőségű festék létezik spray kivitelben, vagy ezt felejtsem el?
                            Sajnos kompresszorom+pisztolyom nincsen, de szeretnék egy jó minőségű festést dobni az öreg motorra (ES 125).
                            Az ősöreg, dongós motorrá épített kerékpáron már bevált a duplicolor, de a féltett új szerzeményre már nagyobb lelki aggályok közepette fújnám :-)
                            Előre is köszönöm a válaszokat!
                            baxy1 kedvelte ezt.

                            Komment


                              Üdv dongos78 meg lehet csinálni spray-vel a motor festést csak nincs értelme nem lesz szép illetve olyan sokba kerül hogy nem győzné az ember kifizetni.

                              Én úgy gondolom mindenféle vannak festőműhelyek vannak nagyon profik, profik , illetve kisebb műhelyek mindenki pénztárcájához mértem festeti le motorját ha saját maga nem tudja megcsinálni.

                              Egy nagymotor fényezése nem ugyanaz mint egy kerékpáré.

                              Komment


                                Üdv.
                                Érdeklődnék hozzáértőktöl. hogy egy babetta 207 hez a sárvédőkön kívül elég egy motip 400ml szórógitt?




                                Csak a szórógitt lene palackos, a fényezést már pisztollyal csinálnám.
                                Csak az anyagiak miatt kérdezem. mert ha elég 1 db 400ml szórógitt akkor veszek egy olyat. ha nem elég akkor veszek egy dobozost ami 0,9l .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X