Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    akkor vigyázz a fagyveszélyre!!

    Komment


      Csak akarat kérdése ..

      Komment


        No nem azért mert megfagy a kompresszor hanem el ne feledd a tartályból a kondenz vizet leengedni!és szűrőn keresztül kerüljön a levegő a pisztolyba! Jó gyakorlást de az anyag nem olcsó!

        Komment


          Köszi , festék sprével már egész jól megy a dolog(kipuff tökéletes gyakorló darab, úgyis leég róla ). Ez sem lehet veszélyesebb.

          Komment


            Van rengeteg olcsó ,jó festékem eladó

            Komment


              Azt inkább tegyed el, hátha másnak nagyobb szüksége lesz rá . Nekem még van jó pár motorra elegendő anyagom(2 komponensű úgyhogy nem fog belekötni a "bödönbe" ).

              Komment


                Sziasztok!

                Kérdezném, hogy a motorkerékpár hengerét milyen hőálló anyaggal és technológiával szokták festeni homokszórás után, hogy tartós legyen rajta a festékréteg? Köszönettel. Krisztián.

                Komment


                  Többször szóbakerült ez a téma. Nézz utána a részletes keresővel. Szerintem kihoz néhány találatot.

                  Én valamikor (1983) fekete Neolux sprayt használtam és még helyenként ma is jól kapaszkodik a festék, bár annakidején nem éppen jól tisztított felületre fújtam. Igaz előtte lemostam, zsírtalanítottam, mentem egy kört óvatosan, majd fújtam. Utána megint mentem egy óvatos kört. Talán ez a titka.

                  Sepy például horganyspray-vel fújta le. Az övét láttam. Jól néz ki és nem rozsdásodik. És ami a lényeg: jól vezeti a hőt.
                  trompeten kedvelte ezt.

                  Komment


                    Ez nem jó ilyesmire?
                    Medikémia
                    TLF65 kedvelte ezt.

                    Komment


                      Üdv ! De igen csak az olajat meg a benzint nem biztos hogy tolerálja , még ha rá is van írva (ezt arra alapozom hogy ezzel a márkával már egyszer így pórul jártam) , viszont a fekete neolux nekem is bevált annak ellenére hogy nagyon lassan akar száradni !
                      dongos78 kedvelte ezt.

                      Komment


                        No igen, lehet hogy nem érdemes pont ezt a márkát választani (?), ahogy pl. a wery well-t sem... De ha létezne pl. a duplicolornak ilyen jellegű festéke, azt már nyugodtabban fújkálnám...

                        zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        még ha rá is van írva
                        Valóban, sajnos sokszor nem szabad hinni annak, ami rá van írva.
                        Én így jártam kétkomponenses, kifejezetten benzinállóként hirdetett fémragasztóval.
                        Gyakorlatilag egy nap alatt levált a fémről, és megváltozott az állaga a benzintől

                        Komment


                          A Maestro-t felejtsétek is el...
                          Ami második próbára nekem bevált, az a Garázs spray nevezetű.
                          Itt meg a többi:
                          http://veteran.forum.hu/felujitasi-f...keszites-1712/
                          supermax kedvelte ezt.

                          Komment


                            Én a homokszórást, festést fúrás előtt csináltattam és csináltam.Van hőálló fekete spray mely erre tökéletes.Én a hengerfejet is homok szórattam/ rossz gyertya benne!/a menet védelem miatt. Tavaly a hengerem fekete volt de nekem mint írtam jobban tetszik a klasszikus Japán stílus vagy , hogy szocis stílust említsem pl. MZ hol minden alu vagy olyan színű!,ezért lett most Horgany festékkel fújva.De közvetlen homokszórás-takarítás és festés mert mint előzőleg is írták gyorsan oxidálódik!. A rozsdaoldóval csak óvatosan mert a festék alatt is dolgozni fog és lepattog a festék mert a rozsda folton dolgozik a festéken meg ott marad. Ezt már régebben kiveséztük és megtalálható.
                            mátéapu kedvelte ezt.

                            Komment


                              demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A Maestro-t felejtsétek is el...
                              Ha betartod az előírást (ráégeted, tudom asszony pajtás nem rajong a sütő ilyen igénybe vételéért) a Maestro köszöni, szépen, sok év után is nálam kifogástalanul szolgál.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: Gyula-bá; 2014 júl. 09, 19:11.

                              Komment


                                Sziasztok!
                                Tudna valaki MESTER embert ajánlani, (Pest megyében) aki kijavítgatna, összepolírozna, lakkozna gyári fényezést?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X