Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Én a 9005-öst ajánlom, legalábbis ez hasonlított az eredetihez, csíkozó embert nem tudok Veszprém megyében, az oldalkocsimat Kecskemétre vittem a Bognár József művész úrhoz, 9.000,-Ft volt a csíkozás, megérte, mert nagyon szép lett(szerintem)!
    Lakkozni felesleges, mert a festés is ok.!

    Szia!

    Szeretnék kérni tőled némi információt:
    Ez a kecskeméti úriember foglalkozik még csíkozással?Szépen dolgozik?Tudnál esetleg képeket küldeni?Csak az oldalkocsi került 9.000ftba?
    A T5Hm fényzéset itthon megcsinalom, de a csikozást kár lenne elrontanom.Ezért gondoltam,hogy egy profi és tapasztalt csikozot keresek.
    TLF65 és -t5- kedvelte ezt.

    Komment


      Segítek egy webcímmel:
      Pinstriping

      Komment


        Béla Rácz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szia!

        Szeretnék kérni tőled némi információt
        Elküldtem privátban!
        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

        Komment


          Köszönöm mindkettőtöknek!
          -t5- kedvelte ezt.

          Komment


            Sziasztok,

            P12 Pannóniám festési fázisba került felújítás során.
            Az lenne a kérdésem, hogy mi lehet a színkódja a KPM sárga Pannóniának, illetve a szürke részeinek?

            Előre is köszönöm!

            Komment


              Ezt olvasgasd:

              http://veteran.forum.hu/pannoniak-sz...zinskala-1889/

              (keresőkulcs: Pannónia színkód; jobb felső sarok, keresés mező +enter)
              kisb és sepy kedvelte ezt.

              Komment


                CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ezt olvasgasd: Pannónia színskála
                (keresőkulcs: Pannónia színkód; jobb felső sarok, keresés mező +enter)
                Ez engem is érdekelne de ugye már nincs letöltő rovat
                kisb kedvelte ezt.

                Komment


                  kisb és sepy kedvelte ezt.

                  Komment


                    A legjobb megoldás egy garantáltan gyári eredeti festésű alkatrészt
                    Ez lenne a legjobb megoldás, csak az a problémám hogy minden alkatrész le lett homokszórva...

                    Ezért kellene egy kis segítség...

                    Komment


                      Sziasztok! Ha esetleg fényezéssel-dekorálással kapcsolatos kérdésetek lenne keressetek nyugodtan....... fényező vagyok !Click image for larger version

Name:	k__p-072.jpg
Views:	1
Size:	190.9 KB
ID:	143601
                      Utoljára szerkesztve a következő által: hata; 2015 jan. 18, 07:27.
                      CZsolti, heeegany és 3 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        Én nem vagyok festő csak egy kasznis ki látott ezt -azt az évtizedek alatt és csak egy javaslatom lenne a kész munkára a jó minőségű 2k-s lakk nagyon kell ha szépet és igazán tartósat akarsz. Később fogod bánni!

                        Komment


                          Ha nyitott szemmel járkál az ember mindenféle garázsokban , sufnikban , ismerősöknél ....stb , és nem rest megállni lomtalanítási kupacokat áttúrni ----akkor nagyon sokszor lehet még találni jó kis NITROZOMÁNC -ot . Ha valóban szép fekete pannóniát akar az ember akkor az a tutti . Persze annyit lehet csalni , hogy ne a rozsdás vasra nyomjuk ,mint a gyárban , hanem egy igényes alapmunkára .
                          Ja meg pl. itt nálunk ( gondolom máshol is ) vannak ilyen ---VESZÉLYES ANYAG -begyüjtési akciók minden évben , na ott lehet csípni f@sza dolgokat .
                          CZsolti, sinter és 3 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            akkor nagyon sokszor lehet még találni jó kis NITROZOMÁNC -ot . Ha valóban szép fekete pannóniát akar az ember akkor az a tutti . Persze an
                            Szerintem még lehet kapni,csak nem tudom a nyitját,sokszor fehér ködös a festésem a"celloxinnal"
                            CZsolti kedvelte ezt.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Sziasztok Kedves fórumozok.
                              Az a gondom támadt egy Gaz 69 restaurálása közben hogy ne legyen zöld hanem Afrikai színre szeretnénk de nincs színkód hozzá ebben tud nekem segíteni valaki?Előre is köszönettel Markovics László +36204666372

                              Komment


                                Szerintem még lehet kapni,csak nem tudom a nyitját,sokszor fehér ködös a festésem a „celloxinnal”
                                A fehér köd a túlhígítás,vagy a nem megfelelő összetételű nitrohígító. Inkább a 2k val próbálkoznék.

                                - - - Updated - - -

                                Afrikai színre
                                Tele a net. Különböző gyártók,különböző kódok. Afrika sokszínű..
                                Gukker81 és mátéapu kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X