Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Horex motorkerékpár szerelése, teleszkóp, küllőzés, stb.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom erre a méretre van szükség: Pannónia csonkra csatlakozó átmérője: 31,5 mm Az IZS: 28,7mm átlagszámítás alapján.
    A Hegany féle modernizálás:gumi-illesztővel működik,szerintem azért nem szól bele ,mert ő is sokáig bírkózott a megfelelő beállítással.

    Véleményem szerint :a pannónia karbival működnie kell közel minden 200-350-cm2-es motornak ha nem is ideális minden fordulattartományban.Csak tömítés,deformálódás,dugulás jöhet szóba,ha a motor jól van összerakva.Lehetséges még idegen fuvókával szerelt karbi is,találkoztam 100-as főfuvókával,sőt 250-essel isHozzá teszem ezekkel is működött,csak igen szélsőségesen...
    pasetta és zahi kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Lassan egy hónapja nyűglődök az inditással, ti meg adjátok a tanácsokat
      Köszönet mindért!
      Átjött megint komálósom. Átnézte a porlasztót, szöszölt vele, szivató így-úgy és elindúlt anélkül hogy a torkot be kellett volna fogni
      Leállitotta, rúgta, indúlt újból. Nem mondom hogy szépen jár, de semmi szabályzás, szelepdekli sincs rajta stb.
      Megörültem!
      Namajd én is inditom. És nem indul
      Haver rugja indúl. Én is próbáltam újból és indult.
      Sok dumának egy a vége, nem tudom már olyan lendülettel, olyan határozottan megrugni hogy mindig induljon.
      Karácsonyi rendrakás és megpróbáltam arréb rakni a motort. Mit mondjak, éppenhogycsak fel tudtam állitani sztenderre. Összerakom teljesen és azért remélem pár kört tudok vele menni
      Basszus, ennyire lerobbani

      Köszönet a sok tanácsért!
      Kívánok nektek Boldog Karácsonyt!
      Click image for larger version  Name:	karacsony_horex.jpg Views:	0 Size:	112.2 KB ID:	220614
      /egy német Horex-fórumrol oroztam el /
      movisz, madorka és 6 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        Ne törődj vele ,én a találkozón sem a Pannóniát sem a Horexet nem tudtam berugni....egyszer ig egyszer úgy!
        Köszönöm ,és neked is kellemes ünnepeket!

        movisz, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Van nálunk a haverokkal egy hagyomány, miszerint az év utolsó napján elmegyünk motorozni, mindegy ki mivel, a lényeg, h menjen, szóval Búék!

          Click image for larger version

Name:	kZWfleQ.jpg
Views:	75
Size:	419.7 KB
ID:	220933
          Egy kérdésem is volna felétek, van valami színkód a tankon és a felniken lévő piros és fehér színekhez?
          Atti69, Che és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            szelkakas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            valami színkód
            Bizonyára nem ide szántad a kérdést, deha mégis
            a Horex piros csík a felnin és a tankon RAL3001, a fehérre nem találtam kódot. Gondolom kicsit "finomitani" kellene hogy ne nézzen ki úgy mintha meszelték volna
            Ha nagyon kell, van méretes tank csík elhelyezésem is
            Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2020 jan. 05, 15:53.

            Komment


              szelkakas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Van nálunk a haverokkal egy hagyomány
              Amit majd 50 év mulva elhagytok
              zahi, Che és mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                Köszi, h ilyen optimista vagy, 50 év múlva ha fel bírnék ülni egy mocira nem lenne rossz
                Hová szántam volna a kérdést és meg is kaptam a választ, köszönöm! Most lögyböltem ki a tankot ilyen mindenálló amcsi jósággal, mert két helyen is lyukas lett a krómozás után, ez elvileg betömi.
                Érdekel a méret a csíkozáshoz, lapos tankhoz, ha ahhoz is meg van. Köszi!

                Komment


                  Szintén van rajzom,de nem a lapostankhoz.. viszonnt az arányok lekövethetők.

                  Komment


                    szelkakas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    lyukas lett a krómozás után, ez elvileg betömi.
                    Ne higyj neki! Elpolrozták az illesztésnél a tankomat alig birtam rézzel ráforrasztani hogy ne eresszen
                    Akkor egy csodaszer eltömiti végleg? Ugyanmár!
                    A mosószappan ideiglenesen, az igen
                    Nekem is csak "hasas" tankhoz van méretes rajzom csikozáshoz
                    Nem lőnek vele nyulat
                    flachtank streifer
                    http://fromm-oldtimer-herz.de/14.html

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      az arányok lekövethetők.
                      Ja, odaadtam a pontos méreteket és rajzot a komálós fényezőnek. A piros csík átmegy a címer egyharmadán.
                      Erre szoktam mondani, éjjel esőben 120-nál nem látszik

                      Komment


                        csak próba a szobában
                        horex.uw.hu/horex/start2.mp4

                        Miért nem rakja be a videót?
                        Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2020 jan. 05, 16:07.

                        Komment


                          http://horex.uw.hu/horex/start2.mp4

                          Komment


                            horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Akkor egy csodaszer eltömiti végleg? Ugyanmár!
                            Szitaszerű... értsd ahogy mondom.. 40felett apró lyuk.. Először kívülről festve,majd kiöntve. Hibátlan. Persze függ a méretétől is.. hegesztéssel is csak akkora lyukat lehet berakni amit körbe ér a kábel..
                            mátéapu kedvelte ezt.

                            Komment


                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hibátlan
                              Láttad a homokfújt tartályomat
                              Lehet, én még el vagyok maradva 40 évvel. Akkor még a belsőt is salleroztuk, ma már ragasztani sem lehet.

                              Komment


                                Láttam 7mp-ig a himbákat,de mindenféle letöltésen keresztül,utána alig bírtam kilépni. Ez apróság.. a lényeg megvan. Indul és jár stabilan?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X