Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia Gyújtás kérdés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Azért lenne jó:mert külmböző fordulaton,külmbözőnek kellene lennie az előgyújtásnak ez a pannóniánál 3,2-2,4-ig a növekvő teljesítmény irányába.

    Ezek az értékek a mérvadóak,és már ki vannak kísérletezve! Gondolkozz máson !
    De, mivel még nincs fordulatszámfüggő előgyújtás szabályzóm, sokra nem megyek vele
    Beállítom úgy hogy jól menjen azt jóvan

    Komment


      heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A gyújtáson kívül minden aksiról megy. Szóval egyenáram.
      Köszönöm a válaszodat, írtam is neki, és veszek egy komplett készletet, amit csak fel kell tenni.

      Ez is tud működni akkumulátor nélkül is, mint a VAPE? (Gondolom, ekkor az izzók váltóáramot kapnak, de hagyományos izzónál ez nem gond.)
      Utoljára szerkesztve a következő által: Lemezjáték; 2018 jan. 18, 21:39.

      Komment


        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        De, mivel még nincs fordulatszámfüggő előgyújtás szabályzóm, sokra nem megyek vele
        Beállítom úgy hogy jól menjen azt jóvan
        és miért nincs ? csináljunk -segítek
        sepy és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          és miért nincs ? csináljunk -segítek
          Tudod, ha már lúd akkor legyen jó dagadt
          Szóval valami ilyesmi (bár lehetne modernebb, mondjuk okostelefonra csatlakoztatható. Úgy egyszerűbb állítani )
          Na de jóezis alapon majd egyszer beruházok egy ilyenre.
          sepy kedvelte ezt.

          Komment


            ...hááát én cak egy bovdenesre gondoltam
            sepy, heeegany és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ...hááát én cak egy bovdenesre gondoltam
              Nem kell nekem olyan, nem akarok babrálni még azzal is

              Komment


                heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem kell nekem olyan, nem akarok babrálni még azzal is
                Tudjuk:az neked túl egyszerű
                sepy és heeegany kedvelte ezt.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Cak-cak Zoli talán fogat huzattál? Norbi ne mondj ilyet mert ha a gyújtásod kész lesz akkor fogod kezdeni az előgyújtás állítást . Legegyszerűbb- talán olcsóbb is a Joker ajánlata.

                  Komment


                    Ma tesztelgettem egy kicsit. Úgy tűnik hogy mászkál az az előgyújtás.
                    https://youtu.be/atSr-W1pK3Y

                    mátéapu kedvelte ezt.

                    Komment


                      Csináltam terheléses tesztet is. Bár az alapjáratot, ami az első tesztnél elég magas volt, most lejjebb vettem. Így már azért nem bírja a tartani a 14V-ot 100W terhelésnél. Csak akkor ha adok egy kis gázt.
                      https://youtu.be/XxWTN1Xek0E

                      De azért a 100W mellé még ráaggattam egy 35W-osat is
                      https://youtu.be/Hd8cFtXl1vY
                      mátéapu kedvelte ezt.

                      Komment


                        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ma tesztelgettem egy kicsit. Úgy tűnik hogy mászkál az az előgyújtás.
                        Szia!

                        Gond még ez a gyújtás mászkálás? Tegnap rendeltem egyet én is...

                        Komment


                          Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                          Szia!

                          Gond még ez a gyújtás mászkálás?
                          Nem!
                          Csak kérdés volt hogy válzozik-e az előgyújtás. És igen, valamennyit változik a fordulatszám függvényében.

                          Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tegnap rendeltem egyet én is...
                          Nem tudom hogy a szegecselés mennyi időt vesz majd igénybe. De ma vitte a futár a cuccokat, szóval holnap a srácnál lesz a 10 Pannóniásító szett.
                          Lemezjáték kedvelte ezt.

                          Komment


                            Sziasztok!

                            Olyan kérdésem lenne, hogy a tavaly nyáron vettem egy TLF-et. Akkor már 30 éve pihent a garázsban. Hazahoztam, új benzin, karbitakarítás és indult, mentem is vele. Most elővettem, mert vinném műszakira és az istennek nem tudom beindítani. A kiskondi ki van vezetve a tank alá, így azt tudtam cserélgetni de mindegyikkel ugyan azt csinálja. Szikra alig alig, de van hogy nincs is 2 rugásnál sem. Gyertyát is néztem vagy 4 -et. Meg van csinálva trafósra, ami a tank alá lett behelyezve. Megszakító hézagot is állítottam mindkét irányba, de semmi. A hengerbe is löktem benzint de még meg sem pöffent. Mit nézzek még meg? Kifogytam az ötletekből. Az akku a gyári fekete van benne, de már szét is van csattanva.
                            Azt nem értem, hogy mi mehetett ki benne?? Tavaly még jó, idén már nem. Tudna valaki ebben segíteni?
                            Köszönöm.

                            Komment


                              Valahol a cikkek között van egy írásom mitegyünk, ha nem indul az egyhengeres Pannonia témában.
                              Érdemes szisztematikusan végig menni.
                              Tamás78 kedvelte ezt.

                              Komment


                                Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Tavaly még jó, idén már nem. Tudna valaki ebben segíteni?
                                Ma elővettem a kapagépet tavalyi benzin ,szivató ráhuz,indit,motor felbőg leáll...karbit le kimos,kifúvat,benya leenged,ujjal feltölt,többszörre sem ígért ,eltűnt a szikra ,fedél le,gyémántporos türeszelő a megszakító közé feszit és dörzsikél.

                                Szivató:harmadikra a kisgép ketyeg irány a munka......
                                sepy és Titus kedvelte ezt.
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X