Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia Gyújtás kérdés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem igen. Pannónia dinamósra szánom,mert ezzel spórolok+ talán üzembiztosabb lesz a gép.
    Ha megvagy kérlek próbáld ki hogy mennyit tölt alapjáraton felkapcsolt világítással. Illetve ha az nem gond neki akkor mi az a terhelés amit még elbír mellette.
    Az enyémmel nem tudom mikor jutok érdemben valamire. Az esztergált részei elkészültek, de a lézervágó bekrepált. Szóval nem tudom hogy mikor tudom minden részét megcsinálni.

    Komment


      heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha megvagy kérlek próbáld ki
      Az még nálam is húzódik... Talán karácsonyra tudom közölni..
      heeegany kedvelte ezt.

      Komment


        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem jársz erre? klub , hideg , kondér , pacal
        Sajnos temetésre kell(illik) mennem, de majd ha nem pacal lesz pótolom.

        Komment


          heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha megvagy kérlek próbáld ki hogy mennyit tölt alapjáraton felkapcsolt világítással. Illetve ha az nem gond neki akkor mi az a terhelés amit még elbír mellette.
          Én is vettem ilyet, a koma nagyon korrekt, mert mondtam neki hogy nekem nem kellene világítótekercs, és Ő mindjárt mondta van olyan is sokkal olcsóbban, vagyis elbukta volna ezt az üzletet egy kisebbért de mondtam nekem ez is kell, nehogy csak Ti játszhassatok vele.
          Első benyomásom hogy kb3-5cm-ről úgy besziipantotta a lendkerék a forgórészt hogy hülyén nézni is csak utólag voltam képes, utána egy szerszámosládányi alkalmetosságot gyűjtöttem köré míg szét bírtam választani őket.
          Innentől érezhetően a fasorban sincs egy eredeti szett.
          Che, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            Alakul valami
            https://youtu.be/6ISpVGUrYPo
            sepy, Atti69 és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              nagyon jó ! -az a kuplungbovden védőcső (is )
              heeegany kedvelte ezt.

              Komment


                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                nagyon jó ! -az a kuplungbovden védőcső (is )
                Mondták is a Pannóniás ismerősök hogy de könnyű behúzni azt a kuplungot, mit csináltam vele?
                Dehát a teflonos bovden az teflonos bovden A védőcső meg fasza. Köszi!

                Komment


                  joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  -az a kuplungbovden védőcső (is )
                  Te kis tudatlan,amíg nem tudtam gégecsövet szerezni a motoromra mindig szégyenkeztem,hogy az enyém nem gyári kuplungbovden......
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    Te kis tudatlan,amíg nem tudtam gégecsövet szerezni a motoromra mindig szégyenkeztem,hogy az enyém nem gyári kuplungbovden......
                    Pedig nem olyan jó az a gyári. Ez a Vespa nemtommilyen bovden jobb
                    sepy és mátéapu kedvelte ezt.

                    Komment


                      heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Alakul valami
                      Mertmivelhogy én is vettem ilyen készüléket érdekelne hogy mekkora alakítás lenne. illetve vettem ettől a jóembertől olyant ami krosszmotorra menne tehát világítótekerccsel nincs agyonbonyolítva+olcsóbb viszont vastagabb a tengely nem kicsit de nagyon mennyit lehet faragni a forgórész kúpjából?

                      Komment


                        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        mennyit lehet faragni a forgórész kúpjából?
                        Úgy az egészet ki, és faragni bele egy másikat
                        Legalábbis én még a Jog gyújtásnál se szarakodtam az átesztergálással. Ennél meg főleg. Ennél van egy esztergált agyrész, egy esztergált és mart alaplap darab, egy lézervágott alaplap darab és egy 3D nyomtatott műanyag távtartó.
                        Így szépen lehet az alaplap forgatásával előgyújtást is állítani, valamint a lendkereket a tájolócsap tájolja, szóval nem kell minden leszedésnél újra gyújtást állítani.
                        sepy, emu és mátéapu kedvelte ezt.

                        Komment


                          Ha valamire volna Magyarországon a fél tucatnál nagyobb darabszámban igény, akkor az egy olcsó "VAPE" gyújtás, ami nem kerül többe, mint 30-35 ezer Ft.

                          De akkor már olyan kellene, amit nem kell farigcsálni...

                          Nem éri meg senkinek legyártani azt a kúpot???

                          Komment


                            Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem éri meg senkinek legyártani azt a kúpot???
                            Nem jött össze tíz igény egy pannónia alu-hengerre mit vársz?????

                            Küldj egy rajzot,és darabszámot:megmondom mennyi az elkészítése!
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              A gyári középrészt nem lehet bele szegecselni? Anno a Danuviámnak a lendkerekében cserélni kellett mert valaki megrepesztette előzőleg és mindíg elszabadult / lelazult /. Újra lett szegecselve egy másik közép résszel és ment tovább.
                              mátéapu kedvelte ezt.

                              Komment


                                Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ha valamire volna Magyarországon a fél tucatnál nagyobb darabszámban igény, akkor az egy olcsó "VAPE" gyújtás, ami nem kerül többe, mint 30-35 ezer Ft.

                                De akkor már olyan kellene, amit nem kell farigcsálni...

                                Nem éri meg senkinek legyártani azt a kúpot???
                                Most ez honnan jön?

                                Várjál még vele úgy kb 1 hetet. Aztán lesz az is a kínálatban.
                                Elvileg lesz majd kábelköteggel együtt is.

                                Persze ha kell neked is akkor írj a csávónak szerintem minél hamarabb. Az első szett lassan elkészül. De már jó része el is van ígérve

                                Azért a Kínai Vape tortából én is veszek egy szeletet

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X