Közlemény

Collapse
No announcement yet.

k25

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Azon merengtem hogy egy 64 éves traktort felújítottam ,alkatrészt rendeltem a gyárból. Szinte zökkenőmentes volt a projekt.Ja és ez egy Korandó.

    Komment


      nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      merci dugó mi a f.. ért kerülne ennyibe
      mert
      nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      merci
      így igazítják az árat.
      emu és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        Szusszanok kicsit utána őrült erővel nyomom az alkatrészkeresést.Egyszer eljő a boldogság!Boldog Karácsonyt!
        Atti69, Che és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          igen 50 ért darabját
          Az egy próbát megérne.. üsd be a keresőbe: Dugattyúbolt.

          Komment


            Még valami: Sok évvel ezelőtt Passat egy kombival jártam,s mikor felújítottam az egyotos dieselt,akkor visszahüvelyeztettem a motort megtartva az eredeti dugókat új gyűrűsorral mert így sokkal olcsóbb volt. egyegészhat millió km-rel adtam el autót.

            Komment


              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              egyegészhat millió km-rel adtam el autót.
              Nem szoktál néha:......felébredni???? .............
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Ébren voltam.. Egymillás óra van az autóban, az előttem lévő tulajnál fordult amikor megvettem.. Én kzel hatszázezret csavartam bele.. Üzletktő,kiszállító voltam...évi száz..száznegyvenezer km-t vezettem évente.. Van amikor hazudós vagyok..de ez most igaz..

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Van amikor hazudós vagyok..de ez most igaz..
                  Félre értettél!
                  A mai alkatrészekre,és járgányok megbízhatóságára értettem a dolgot!
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Félre értettél!
                    Lehet.. A Mostani technikáknál ez sajnos felejtős... ebben egyetértünk mint sok minden másban is..

                    Komment


                      Buék!Nehéz feladat az alkatrészbeszerzés.Birkózom vele.Nemzetközi kaland.Nyomjuk több nyelven az emilt.Az ünnepek miatt most indultunk be padlógázon.Van aki segít itt-ott nyelvben,spanyol, lengyel.Hihetetlen de eddig semmi.Pedig a legnagyobb kereskedőkkel levelezünk.Űzzük!
                      Fergusson kedvelte ezt.

                      Komment


                        Az új dugattyú azért kell hogy örök legyen a motor ,mint a nyomorúság.Combos a szerkezet .Láttam ugyanilyen kétezres motort csak más típus volt,fele akkora mint ez a motor.Motorolaj 8.5 liter kell bel,.a Merci Unimogba vannak ilyen dugók.Mint a tank olyan.Brutál.Az alváz pusztíthatatlan 1780 kg a súly.Szeret kortyolni tizen literes fogyasztás.Ezt kicsit lejjebb vesszük megvan bele a hidrogén átalakító.Alakul ez.
                        mátéapu kedvelte ezt.

                        Komment


                          Trakizzunk kicsit! Az időjárás kedvező de szerintem a Dávid naptárt nézve lesz még tél.Kreáltam egy kis hűtőtakarót ponyvából. Megtankoltam maxx gázolajjal a kis trakimat.Esetleg ha lesz hó akkor szoktam húzni szánkó konvojt. Imádják a gyerkőcök.Néha beesik egy kis trágyahordás. Egyszerű az év eleje ,nyugi van.
                          Atti69, mátéapu és Che kedvelte ezt.

                          Komment


                            Szervusz Ronin!

                            A telet úgy értelmezem,hogy amíg fűteni kell,-addig sajnos tél van,legyen az bármely évszakban is.Az idei tél,sajnos nagyon rapszodikus,egyik napról a másikra,akár 15 fokos eltérés is lehet,engem nagyon meg tud viselni.Az időjósok,legyen az bármelyik is,a Dávidtól a Köpönyeg.hu-ig,meg jósolgatnak,de ezek a jóslatok,közel sem jönnek be néha,még nagy vonalakban sem.Szegény darvak is meg vannak tébolyodva,egyik nap délre,másnap északra vonulnak.Mi egy madárvonulós útvonalon lakunk,de szinte naponta hallani a darvak kurrogását,felettünk,gyakran is gondolok arra,hogy több energiát veszítenek a repüléssel,mint amit fel tudnak csipegetni,ebben az ínséges időszakban.

                            A gyerekek minden időkben örülnek a hónak,ami jól is van,-én már nem annyira,de belátom,hogy a mezőgazdaság szempontjából szükséges lenne,de sajnos nincs,-hideg viszont igen.

                            Azért van remény,mert a fecskék várható érkezéséig már,csak 11 hét van hátra (nagyjából),tehát a 28-ból már eltelt 17 hét és pár nap múlva itt a Pál forduló,ami azért reménykeltő,a nappali világosság is már észrevehetően növekszik,-csak ne úúútálnám annyira a telet illetve,ha már van ne kellene annyira spórolni a tűzifával,a fene enné meg ezt a nípnemzetes qrva úri világot.

                            Jó traktorozást kívánok és vigyázz fel ne fázz!

                            Üdvözlettel:Che
                            sinter és mátéapu kedvelte ezt.

                            Komment


                              Üdv! A mostani tél gyenge ,de a fa fogyogat.A meleg mindig jó,nem spórolok.Meg kell vennem a következő télre is.Bár én vágom a fát is ritkán jutok igazi jó fához.Csak keménnyel tüzelek.Még van a télből, de lassan eltelik.Itt lesz a tavasz,új remény új terv had szóljon.Űzzük!
                              mátéapu kedvelte ezt.

                              Komment


                                Üdv! Ha van kérdés K25 -tel kapcsolatban,jöhet. Szétba..... az ideg ettől hogy át lett variálva az oldal sorrend. a régi rend oly szép volt...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X