Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MPM 210 kapálógép.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Persze, a csonkot és a fület megoldom a másikról, én leginkább „csak” a dobot kergetem.
    Rajta leszek! Esetleg Hajdúböszörménybe eltudom juttatni: bemotorozható gyorsan.

    Persze ha érte jössz úgy még jobb!
    Che és Zénó kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #47
      oké,
      köszi!
      Sajna nekem véget ért az idei szezon, a motorom sincs már itt, pihen. Hajdúböszörmény nem gond, de jöhet postán is úgy, hogy neked egy forintodba se kerüljön (mármint a fuvardíj), egyébként át tudom utalni az alkatrész teljes gyártási és bekerülési költségét és a munkadíjat is...
      mátéapu és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #48
        Sajna nekem véget ért az idei szezon
        Úgy tüník nekem is,gyengélkedik.Nem tudom mikor lesz időm rá most a szezonmunkák szorítanak...Viszont gondolom,az idén már nem igazán gépezel...
        Zénó és wsievers kedvelte ezt.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #49
          Persze, abszolút nem sürgős, nekem akár az is megfelel, hogy Keszin (jövőre) át tudjam venni...
          mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            #50
            Azért belehúzok,ha elmennek a beigértek.....
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #51
              Sziasztok!
              Sajnos elég rég jártam itt.
              Olvastam a fórumot, pár napja hozzám is került egy MPM 210 es,
              Szomszéd idős bácsi nekem adta, mert már nem bírkózik meg vele, és amugyis én szoktam neki rotációzni a kertjét.
              Szeretném felújitani, a Gépkönyv megvan, összességében működik a gép, de szeretném a motorját teljesen felújitani, megvan a berántó is hozzá, csak faragnom kell körmöket hozzá..

              Komment


                #52
                pityesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                de szeretném a motorját teljesen felújitani, megvan a berántó is hozzá, csak faragnom kell körmöket hozzá..
                Ha találsz egy másikat szólj...!
                Nem rég kellett egy berántócsigát cserélni egy ismerősőmnek kidarálták a fogakat , aluból volt és mind amelyekkel találkoztam.Az MF-70-esben ugyan ez van csak két rögzítőfurat nem egyezik,szerintem azt küldték az MPM-hez is mert fúrni kellett....
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #53
                  Remek, köszi az infót utána nézek..

                  Komment


                    #54
                    Ha jól hallottam 24-es Bing karbi van rajta , ami teljesen szétkopik a használattól , ezért a 150-es ETZ , BVF24N2-es karbiját szokták rá átalakítani ...

                    Komment


                      #55
                      Igen az van rajta, még nemnéztem milyen állapotban van, de működik

                      Komment


                        #56
                        zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Bing karbi v
                        Az utolsó infóm róla .....42'000-ft ,átlag kerti használattal 5-év....viszont dolgozik emberesen
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #57
                          Sziasztok! írtam hogy jövök még! igaz ritkán, de itt mindig jó fejek az emberek!
                          Szóval Az MPM 210 el kapcsolatban, tegnap sikeren megszereztem a főtengelyt és a dugattyút, természetesen felújitva, egész este raktam össze, szakszerüen. Viton szimeringel Fag csapággyal és INNA tűgörgővel, nekem ez a kombináció bevát az összes eddig összerakott gépemnél. hibamentesen., A tank még savban van, az később kerül fel a gépre, és a burkolatok.
                          Csinositás van még hátra. de beszereztem hozzávaló gyári ekét szinte új.

                          Komment


                            #58
                            A kuplungkart tedd függőlegesre nem véletlenül van úgy,sokszor beakadt már kerítésbe oszlopba,ha oldalra lett állítva.Nem motorbringa ha elindul,odaba..az embert ha elkap egy gyökeret vagy követ,ez a gép már kivívta a tiszteletet magának,ajánlom úgy bánj vele ,meghálálja...Remélem megvan a rács a berántócsiga alá,sok szilánkot fűdarabot kiszűr,láttam túlmelegedő gépet a hiánya miatt...Tetszik a műved! Használd sokáig!!!
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #59
                              Köszönöm, Mindíg tanulok valamit!Az az igazság hogy egy gyűrűvel használtam eddig és bőven volt benne erő, csak mikor szét szedtem akkor derült ki hogy 2 hiányzik róla. rács az nincs sajnos, de beszerzés alatt van! Gondolom hogy nem játék gép kategória.

                              Komment


                                #60
                                Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy beindítom az mpm kapámat és 5-10 másodperc után lefullad. Mi okozhassa ezt? Új gyertyát raktam bele és kapott egy új levegőszűrőt is.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X