Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia km-órák

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannónia km-órák

    ha már a fehérszámlaposnál tartunk, múltkor láttam 5000ért csak számlapot. Semmi mást csak a számlapot. Az mennyire reális? Nekem sajna kéne 1 számlap mert ami nekem van az 3felé tört, de nem tudom hogy hogy, remélem mechanikus hibája nincs, mert gondlom hátulról kapott 1 ütést, ugyanis az üvegnek semmi baja. Vagy cserélve lett az üveg. Viszont én sokalltam az 5000et egy számlapért, akkor inkább járok töröttel.

    #2
    Intrepid kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Az attól függ, melyik fajta,
      Egy ilyenem van(vagy ehhez hasonlóm. Elvileg P10H-hoz eredeti kilométeróra, de kételkedem bárminek is az eredetiségébe azon a motoron, mert a 2. tulaj nagyon sok lomot szedett össze hozzá különböző típusokból, így csak a blokk és a váz eredetiségében vagyok biztos), de csütörtökön megyek szerelni és csinálok majd pár képet meg megnézem pontosan és majd írok személyesen. Amúgy én is gondolkodtam a javításon (persze nem teknokollal ) de egyelőre a festéssel és a lényegesebb dolgokkal vagyok elfoglalva.

      Komment


        #4
        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Felújítottam legalább 60 km-órát,
        Azt esetleg meg tudod mondani, hogy egy 70es P10H fekete v. fehér és 140 v. 160as órával jött e ki?!
        Előre is köszi!

        sricsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Gondolom, hogy az APEH már feni rá a bicskáját !
        Lehet miatta akarják megadóztatni a netes eladást!
        Utoljára szerkesztve a következő által: Intrepid; 2012 máj. 15, 18:06.
        Blackmumus és sricsi70 kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          sricsi70 és Intrepid kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Intrepid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Azt esetleg meg tudod mondani, hogy egy 70es P10H fekete v. fehér és 140 v. 160as órával jött e ki?!
            helló 70 5. havim van. Apám 1. tulaj. Fekete 140-es óra
            remélem meggyőző információ
            talán még + Fém sárvédő , lemez ülés , tank króm betétes "nekem már nem telt rá" kipufogó dob csavaros
            sricsi70, Intrepid és kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              '70-es P10H nagy valószínűséggel fekete 140-es volt eredetileg.
              BeniP10&P21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              helló 70 5. havim van. Apám 1. tulaj. Fekete 140-es óra
              remélem meggyőző információ
              köszi & köszi (igen meggyőző infó! )!
              amúgy enyém 8. havi, fém sárvédő is stimmel, és a lemez ülés is, a krómbetétes tank is, tudom, hogy ez nem évjárat függő volt (habár ami rajta volt az belülről iszonyatosan rozsdás, ezért vettem rá börzén egy tűrhető szintén krómbetétest)
              ...és már megint listát kell írnom, hogy mit kellene beszerezni szombaton!

              Komment


                #8
                Lehet, hogy nem ártana egy meglévő vagy új témába átmozgatni a Pannónia kilométerórával foglalkozó értékes hozzászólásokat.
                Így később könnyebben rá lehetne találni.
                és Intrepid kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Intrepid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  tudom, hogy ez nem évjárat függő volt
                  A műanyag sárvédő valamikor 70-es évek elején jött. A rugós ülés is itt váltódott át. A króm betétet nem tudom hogy változott.

                  Komment


                    #10
                    BeniP10&P21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A króm betétet nem tudom hogy változott.
                    csak a tankra vonatkozott a "nem évjárat függő" megjegyzés, az elméletileg extra felszereltség volt.
                    71től lett műanyag a sárvédő (a típuskalauz szerint)
                    kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11

                      Komment


                        #12
                        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha fekete 140-es km-órát is keresel és nem találsz, szólj.
                        mindenképp, jó is, hogy mondod, elfelejtettem összeírni a szombati "bevásárlólistámat"!

                        Komment


                          #13
                          Üdv mindenkinek! lenne egy villámkérdésem. Hogy szedjem ki a kilóméterórát a lámpabúrábol egy darab 22es villáskulccsal úgy,hogy az anya meg sem moccan?

                          Komment


                            #14
                            Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Üdv mindenkinek! lenne egy villámkérdésem. Hogy szedjem ki a kilóméterórát a lámpabúrábol egy darab 22es villáskulccsal úgy,hogy az anya meg sem moccan?
                            Lehet, hogy az u alakban meghajtott lemezt be kell áldoznod.
                            Talán vissza tudod hajlítani a lábait annyira, hogy kiemelheted a helyéről az órát.
                            Azután lehet még foglalkozni a rárohadt anyával.

                            Komment


                              #15
                              Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ogy az anya meg sem moccan
                              sricsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Lehet, hogy az u alakban meghajtott lemezt be kell áldoznod.
                              esetleg, ha rögtön csavarlazítóval, rozsdaoldóval próbálkoznál? nekem volt, hogy segített (vagy csak sok spenótot ettem... )!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X