Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Laverda 750

Collapse
X

• Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez egy film lenne az elso inditasrol
    Jól szól a gép! A következő videón jöhet egy próbakör

Komment

Most meg a szetszerelese van folyamatban Click image for larger version

Name:	IMG_20210719_200417107.jpg
Views:	22
Size:	894.2 KB
ID:	228192 Click image for larger version

Name:	IMG_20210719_200436693.jpg
Views:	23
Size:	728.2 KB
ID:	228193 ma rendeztem az inditomotort holnap remelem meg leszek az elso futomu felujitasaval mar kiszereltem .Ban benne vagy ket erdekes megoldas amihez kell celszerszamot csinalnom .

Komment

Sikerult szetszedni az elso villat es a kormanycsapagyakat ki banyaszni a vazbol .Erdekes ket simmering van egymas tetejen ,olaj ha lehet annak nevezni az nagyon keves volt benne Click image for larger version

Name:	IMG_20210720_134951818.jpg
Views:	14
Size:	1,008.2 KB
ID:	228195 csapagyak es simmeringek standard meretek Click image for larger version

Name:	IMG_20210720_135223359.jpg
Views:	12
Size:	483.9 KB
ID:	228196 sikerilt hajtogatni ket normalis trafo tartot sajnos nem aruljak a trafokkal ezen mind elvoltak torve .A vibraciotol ezek is es mas terto bilincsek felfogatasok el vannak torve ,nemelyiket mar heggesztettek is.A rendszam es hatsolampa tarto ,lancvedok is eltortek a csavarok korul .Azt vettem eszre hogy sokk jobban remeg mint az ujabb valtozata .Erdekes hogy a sarvedok Inox - bol vannak

Komment

Click image for larger version

Name:	IMG_20210720_221420584.jpg
Views:	0
Size:	390.6 KB
ID:	228203 Most latom vissza olvasva a hozzaszolasaimat mennyi helyesirasi hibat ejtek sajnalom es ezuttal kerek elnezest azoktol kik olvassak a hozzzaszolasaimat .Sajnos a smartfon hasznalata azzal jar hogy melleutm a billentyuzetet.Ma van a szulinapom egy kicsit levagyok torve jo lett volna haza menni egy kicsit ,itt minden ok . De meg is en erzem a szabad mozgas korlatozasat most voltam vakacion Puglia - ba nagyon szep hely meg minden de van egy kis honvagyam.De ez a tema nem ide valo .

Komment

Ma is haladtam egy kicsit Click image for larger version

Name:	IMG_20210721_104540860.jpg
Size:	1.07 MB
ID:	228205 vaz motor kulon Click image for larger version

Name:	IMG_20210721_123535230.jpg
Size:	1.10 MB
ID:	228206 sajnos a homokozos zarva agusztus 10. -ig.Akivel szoktam csinaltatni homozast cromozast horganyozast sajnos be lett oltva egy par napja ma reggeltol a korhazba van ugy nez ki ictus vagy agyhartya gyulladas ,vagy kitudja mi .sajnos.

Komment

napom egy kicsit
              Isten éltessen,sokáig.

Takard ki a Pannóniát egy körre és megjön a kedved !!!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

.De ez a tema nem ide valo
                Köztünk minden elmegy... isten éltessen!

Komment

Koszonom a jo kivansagokat sajnos a Pannoniaval nem az a gond hogy nem mukodik van rajta muszaki, biztositas a problema hogy kb egy eve hoztak egy rendeletet aminrk ertelmeben kulfoldi rendszamu jarmuvet Olaszorszgi allando lakcimmel rendelkezo egyen nem vezethet akkor sem ha Europai tagallami a jarmu.Mikor az egyeni szabadsag korlatozasaira utalok a hozzaszolazaimban erre es hasonlo korlatozasokra gondolok.Ha Uniorol beszelunk akkor ezek a dolgok szemelyigazolvany jogositvany rendszam stb nem is lenne szabad hogy kulombozzenek .Termeszetesen a multik a bankok azok igen azoknak van szabad ut nemugy az egyennek.

Komment

Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X