Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Hát nem ezt, főleg ott nem ahol le volt fedve műanyaggal....

Komment

• jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bocsánat a dupla posztért de ha jól rémlik úgy ígértem hogy teszek fel képeket ha szétszedem a kínai csodát, még csak 4 éves. Nagyon nem akartam egy teljes vakarást de úgy nézem muszáj lesz:
      Dropbox - 2018.08.07 - Simplify your life

(Satu meg az asztal csak később lesz meg ezért a blokk egyelőre marad egybe.)
      Ezért jó a porfestés. Egy helyen megsérül vagy megreped aztán mászok is alá a rozsda...

Komment

• Sajnos igen, holnap megyek és veszek egy drótkorongot a flexre... Utána meg kap egy jó adag hagyományos hígítós anyagot.

Komment

• Sziasztok sajnalom hogy nem lehettem ott remelem jovore .Legalabb is szeretnem befejezni a hazzal valo monkakat az iden es kivenni egy felev szabadsagot.

Komment

• Kedves Movisz!

Sajnálom,hogy nem voltál velünk.Valójában még sokan elfértek volna a révháznál,de valahol az is érthető,hogy sokan egyéb fontos elfoglaltságuk miatt nem tudnak részt venni.Nekünk egész évben egyéb kikapcsolódásunk nincs mint a fórumtalálkozó,ezért amíg bírjuk magunkat szeretnénk azokon részt venni.Lehetőség éppen adódna,hogy egyéb helyekre is elmenjünk,de már idegesít a tömeg és a rongyrázás,de a magához illő egyszerű emberek között mindig jól érezzük magunkat.

Szeretettel üdvözlünk és jó egészséget kívánunk! :Che

Komment

• "de már idegesít a tömeg és a rongyrázás,de a magához illő egyszerű emberek között mindig jól érezzük magunkat."

Kedves Józsi bátyám!

Mindig örömmel olvasom a hozzászólásaidat,szinte minden esetben egyet is értek veled.
              Most sincs ez másképp,sőt! Ennyire még sosem szóltál a szívemből.......

Komment

Working...
              X