Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Inkább eladnám, de ne kerüljön a szemétbe. Ma már nincs hozzá energiám, szemétbe kerülnek.
    Én nem dobok a szemétbe olyat amit még valaki használhat... inkább odaajándékozom az érdemeseknek.

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      odaajándékozom az érdemeseknek.
      Lehet körülötted vannak ilyenek, nálam nincs. Aki ezeket a cuccokat tudja értékelni azok hasonló korú vének. Nekik meg minek, ugyanoda jutnának a cuccok pár év mulva

      Komment


        horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekik meg minek, ugyanoda jutnának a cuccok pár év mulva
        Nem értek egyet.. lehet az a valaki azt mondja az onokájának... tudod ezt a YX barátomtól kaptam,s most a tiéd.. Van ilyen cuccom és vigyázok rá.. lehet egyszer az emlékekkel együtt adom tovább.. s akkor az emlék tovább él.

        Komment


          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          s akkor az emlék tovább él.
          Nekem más tapasztalatom van.
          Töröltem, nem ide tartozik!
          Lovagoljunk inkább
          http://horex.uw.hu/kepek/lovas1_2.jpg
          Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2020 jan. 15, 20:47.

          Komment


            horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Lovagoljunk inkább
            Ok.. Nagyapám huszártiszt volt.. kiérdemelte a vitéz címet. A gyerekeim szivesen hallgatják a megemlékezéseket.

            Komment


              Szervusztok!

              Az érdemes örökösről:

              Biztos vannak ilyenek,de bujkálnak előlem.Nálam sok ember megfordul és bárki jön leteszem a kalapácsot és szánok időt a beszélgetésre,nekiülünk hol a műhelybe,hol a technikai szobában,ahol most is vagyok és beszélgetünk,hol a technikáról,hol a világ dolgairól.vagy szidjuk az éppen regnáló kormányt.A műhelyben megnézik azt amit éppen csinálok és általában tetszik nekik és sokan mondják,hogy "de szeretnék és is ilyeneket csinálni!",de az még egyszer sem fordult elő,hogy valaki odébb tolt volna a lábrácsról és azt mondta volna,"hogy mutasd meg nekem,hogy te hogyan csinálod,mert meg szeretném tanulni!", meg kell mondanom,hogy nekem ez esik a legrosszabbul.Amikor fiatal voltam én nagyon sokszor kértem az idősebb szakikat,hogy én is szeretném tudni és csinálni és kértem Őket segítsenek ebben és legtöbben segítettek.

              (közben rövid áramszünet volt,ma este már harmadszor,ezért most nem írok erről többet,mert kiesek a gondolatmenetből és ez zavaró)

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Biztos vannak ilyenek,de bujkálnak előlem.
                Kerülnek a közelembe fiatal srácok nyári gyakorlatra,ők már ebben a világban születtek.Más a szórakozásuk,nem az alapokat tanulják mint mi ezért nehéz megértetni magamat..én vagyok maradi-lehet te is.Most nem reszelni akarnak megtanulni,hanem elkészíteni valamit.Példa:A vőmet nem érdekli hogyan kell mérni:ő esztergálni akar....Ne mond,hogy nem lehet,mert lehet számitógéppel ,ézerrel élezett szerszámokkal,holtjáték nélküli szánokkal,ezredekről beszélnek és nem tudják a"sublert"leolvasni!Emlékezz elsőben fagolyókat tologattam abakusz matek órán...a mérnökeink a logarléccel számoltak,az már engem sem érdekelt...
                Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2020 jan. 16, 07:03.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Mai nap 1,5 órát ücsörögtem az NSU OSL 500 mellett... márpedig hogy de! Ez a legszebb veterán motor.. Lehet valaki nem ért egyet,de annak az a következménye hogy billentenie kell az üveget... persze nem maga felé mint a szentek..

                  Komment


                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Lehet valaki nem ért egyet,
                    Nekem nem az a legszebb:egyszerű okból még nem láttam csak képen,így nehéz lenne eldönteni.....és ha így végig-gondolom nem tudom ,mifélét szeretnék igazából.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Lehet valaki nem ért egyet,de annak az a következménye hogy billentenie kell az üveget... persze nem maga felé mint a szentek..
                      Akkor én azt mondom hogí a 250-es sokkalszebb, olyan gusztusosan levegős az egész mindene jól látszik.
                      Ja és a zsákhengeres.

                      Komment


                        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        még nem láttam csak képen
                        Még láthatsz.
                        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Akkor én azt mondom hogí a 250-es sokkalszebb, olyan gusztusosan levegős az egész mindene jól látszik.
                        A 350-500 ugyanúgy szellős,viszont fél méterrel hosszabb- azé az jobban passzol az alkatodhoz. Különben+ tudom hogy direkt csinálod.

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Különben+ tudom hogy direkt csinálod.
                          is, meg nekem az van.

                          Komment


                            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            meg nekem az van.
                            Ez aztán a komoly ellenérv.

                            Komment


                              Sziasztok! Ma elkarikáztam vásárolni. De ez csak mellékes dolog. Viszont végig tekertem a Fő úton. Visszafele eszembe jutott, hogy a régi temetőnél, az '56-os emlékműnél jövök haza és készítek egy fotót. A járdáról, mert ott vannak a magyarországi "keszi" települések nevei megörökítve! Talán érzitek, mire is gondolok...Click image for larger version

Name:	20200120_153141.jpg
Views:	80
Size:	383.0 KB
ID:	221397

                              Komment


                                Szép motor a Horex,de azé ami ott van mellette.. viszi a prímet. Csak az arányokat kell figyelni.. + ami látszik. Kb 25cm-el hosszabb + kissé laposabb,karcsúbb.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X