Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Karácsonyi családlátogatásra vittem egy kis legót magamnak (a szürke villanymotort). Tényleg nem volt bonyolult, bár gyakorlásnak nem rossz, csapágylehúzásban, sajtolásban komoly elmaradásaim vannak. A csapágyakba a vizes trutymó helyett csapágyzsírt tettem. Végeredményben ugyanolyan hangos, mint volt, de legalább a jó érzés ott van, hogy zsírban fut.
    Következő projekted a csapágycsere legyen, aztán majd meglepődsz hogy szinte nem is hallod hogy megy a motor

    - - - Updated - - -

    Szétszedtem és összeraktam a ketyerét, még 0,5mm-t emeltem a tengelyen. Most már szemre úgy tűnik hogy egy vonalban van a főorsóval.

    Komment


      Ural ez is, de mekkora:
      http://totalcar.hu/magazin/2016/12/2...rija_kepekben/

      Komment


        Látványos

        https://www.youtube.com/watch?v=-XkL9JjHY8Q

        Komment


          Tényleg nagyon szemléltető. Úgy látom gázüzemű. Csak a hengerfejet nem tudom hogy tényleg üvegből csinálták e, vagy valami polikarbonát szerű anyagból inkább....

          Komment


            A gyertya nem semmi !

            Komment


              De miért nem pörgetik meg egy kicsit?

              Komment


                De miért nem pörgetik meg egy kicsit?


                Volt egy hasonló feltéve a YouTube-n, valamikor.....na, azt felpörgették....lerepült az átlátszó "teteje", mindenestől.....

                Komment


                  Hűtés sincs, az üveg nem valami jó hővezető. És nem golyóálló üveg.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    https://www.youtube.com/watch?v=cS1_1GkeTnI

                    Ez sem rossz.....azt hiszem, itt a pipa olvadt ki a helyéről....

                    Komment


                      Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      https://www.youtube.com/watch?v=cS1_1GkeTnI

                      Ez sem rossz.....azt hiszem, itt a pipa olvadt ki a helyéről....
                      A gyertyát lőtte ki, karbi állításhoz maga a tökély .

                      Komment


                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A gyertyát lőtte ki, karbi állításhoz maga a tökély .
                        hááát nem biztos az.
                        Karbit ugye üzem melegen állítunk, úgy meg kérdés hogy a hűtött alu hengerfejhez képest mennyiben más egy hűtetlen és rossz hővezető műanyag.

                        Komment


                          Ami látványosan falsol is a videón. Ennyit a beállításról.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            Gondolom valami olcsó cuccból volt ami nem bírja a meleget. Marad a jó öreg gyertya alapján történő beállítás .

                            Komment


                              Vagy vegyél Izst(vagy alakítsd át az oldalgyertyás Pannóniát középgyertyásra), oda csinálhatsz üveges csavart a dekompresszor helyére.
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                Az egész csavart nem is, de a csavar közepét át lehetne fúrni és bele lehetne építeni egy üvegrudat. Aztán az első pár kilométeren sötétbe még jól is mutatna(bár ez is olyan mint a fokozat visszajelző, jó jó de menet közben úgyse látod ) aztán belepné a korom és elsötétülne.

                                Click image for larger version

Name:	IMG_20150630_201713.jpg
Views:	4
Size:	197.0 KB
ID:	151160

                                Vagy bele kell applikálni egy optikai kábelt, azt felvezetni a kormányig és akkor menet közbe van visszajelző arról hogy milyen színnel ég

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X