Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hát nem ezt, főleg ott nem ahol le volt fedve műanyaggal....

    Komment


      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bocsánat a dupla posztért de ha jól rémlik úgy ígértem hogy teszek fel képeket ha szétszedem a kínai csodát, még csak 4 éves. Nagyon nem akartam egy teljes vakarást de úgy nézem muszáj lesz:
      https://www.dropbox.com/sh/sub2m8fr9...8hc8bNdba?dl=0

      (Satu meg az asztal csak később lesz meg ezért a blokk egyelőre marad egybe.)
      Ezért jó a porfestés. Egy helyen megsérül vagy megreped aztán mászok is alá a rozsda...

      Komment


        Sajnos igen, holnap megyek és veszek egy drótkorongot a flexre... Utána meg kap egy jó adag hagyományos hígítós anyagot.

        Komment


          Sziasztok sajnalom hogy nem lehettem ott remelem jovore .Legalabb is szeretnem befejezni a hazzal valo monkakat az iden es kivenni egy felev szabadsagot.

          Komment


            Kedves Movisz!

            Sajnálom,hogy nem voltál velünk.Valójában még sokan elfértek volna a révháznál,de valahol az is érthető,hogy sokan egyéb fontos elfoglaltságuk miatt nem tudnak részt venni.Nekünk egész évben egyéb kikapcsolódásunk nincs mint a fórumtalálkozó,ezért amíg bírjuk magunkat szeretnénk azokon részt venni.Lehetőség éppen adódna,hogy egyéb helyekre is elmenjünk,de már idegesít a tömeg és a rongyrázás,de a magához illő egyszerű emberek között mindig jól érezzük magunkat.

            Szeretettel üdvözlünk és jó egészséget kívánunk! :Che

            Komment


              "de már idegesít a tömeg és a rongyrázás,de a magához illő egyszerű emberek között mindig jól érezzük magunkat."

              Kedves Józsi bátyám!

              Mindig örömmel olvasom a hozzászólásaidat,szinte minden esetben egyet is értek veled.
              Most sincs ez másképp,sőt! Ennyire még sosem szóltál a szívemből.......

              Komment


                Festést inkább elhalasztottam(ilyen melegbe nem jó), helyette a blokkot húztam szét. Hát elég gáz, kvázi komplett új blokkot kap(henger, dugó, főtengely, csapágyak mind kuka)...
                https://www.dropbox.com/s/xcpdjmedxh...94009.jpg?dl=0
                Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2018 aug. 21, 12:05.

                Komment


                  Úgy döntöttem most szabadságon leszek reggel 6-ig. Nem lőtem sok képet,mert csak ezeket az unalmas sokhengereseket gyógyítgattam..azok meg szinte egyformák.

                  Komment


                    Reggel fényezéssel indítottam, de kár volt sietnem mert elcsesztem rendesen. Előfordul néha. Vittem a kész darabot, s lecsúszott a zárófólia bele a tartály tetején lévő festékbe.. Az idő sürgetett,ezért elindultam a mult héten(elvileg) elkészült főtengelyekért... gyakorlatilag persze nem.. Nem nagy gond,csak 70km + vittem hengereket furatni.. + ha már közelben voltam, egy gyerekágyat is vettem a majdani mostohaunokának.. Szinte nagypapa leszek.. + horganyzónál is voltam Ménteleken ahol először voltam. s szerencsémre elég szépen dolgoztak. Onnan csapágybolt szinte zárásra.. s újra fényezés amivel most végeztem.. Ez a sok infó kissé zavarosan..illik a kocsmába. Persze a fű meg nő.. veszek damilt a gitáromra hétvégére..

                    Komment


                      Most futottam bele:
                      https://youtu.be/_Pq_RkP5pTk

                      Komment


                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        veszek damilt a gitáromra hétvégére..
                        Ha kö cimet adj és küldök.....
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha kö cimet adj és küldök.....



                          Mire olvastam,már megvolt.. esetleg jövőre. Köszi!

                          Komment


                            Szervusztok!

                            Érdeklődés már van,hogy elhivatottság lesz e,az a jövő zenéje?Mindenesetre most már nagyon kell figyelnem,mert megfigyelte hogyan lehet elindítani és el is indítja,ha így haladnak a dolgok öt év múlva hengert fúr.

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              öt év múlva hengert fúr.
                              Nem kell ahhoz annyi.. Az enyémnek sem baba kellett, csavarhúzó és kombinált fogó volt az igazi játék.

                              Komment


                                Nagypapa kézmosót és törölközőt készítsd elő!


                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X