Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    menet emelkedés,
    Ezt nem néztem. De ránézésre egyezik. Na meg rá se kap...
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    menet iránya
    Az volt az első miután nem ment rá. Az természetesen jó.
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a hollander-menet esetleges eltorzulása
    Ránézésre az hibátlan. Na meg ugye az argonra tökéletesen rámegy.

    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segítséget. Kicsit barbár módon de sikerült magához téríteni.
    Hát, a ragasztott készülékekkel sajnos nem nagyon lehet finomkodni...

    Komment


      heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hát, a ragasztott készülékekkel sajnos nem nagyon lehet finomkodni...
      A töltésre értettem hogy barbár, 5V-os táp, 2 multiméter és egy poti...

      Komment


        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A töltésre értettem hogy barbár, 5V-os táp, 2 multiméter és egy poti...
        Ha utána a gyári töltője tölti normálisan akkor jóvanaz

        Komment


          A 6m hosszával felakadt volna a bejárón. A vezetékellenőrzés miatt behajoltam a motortérbe.. persze a lábam a levegőben. Kb mint..ha a Kispolszkin a jobb első kereket bal oldalról az autón áthajolva cserélném.

          Komment


            Már megint egy Pannónia van az udvaron.... , kicsit üzembiztossá kell tennem . Tankmosás , csap , karbi .... stb . fékbetét csere , zsírozgatás , bovdenek olajozása , kuplung lamella csere , olajcsere ( még amit beöntöttek agyárban - eladó gyűjtőknek ) esetleg vill. ellenőrzés .

            oldalkocsis , kicsit szakadt ,rozsdáska , -----benzincsap , oldalas hátsó és a motor hátsó lámpa , gázkar gumistól , ..... talán ennyi ami nem eredeti , ezen kívül az utolsó rozsdás kábelbilincs és gyertya pipa is frankó .....19 000 pár száz km , a fickó apjáé volt ... 1963 .

            Nem tudom visszautasítani , muszáj rendbe tenni , egész éjszaka azon tanakodtam magamban , hogy esetleg mi lenne ha betámadnám Attilát , ennek a rendbetevösdinek - Ö- a koronázatlan királya ..

            Komment


              Vigyél neki a Pannónia mellé egy viharlámpát is,jó sok petróleummal és egy kampóval!

              Komment


                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                petróleummal
                Azt nem szeretem..
                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                betámadnám Attilát
                Most áll a védekező pozícióm.. ha élesedik keresünk megoldást.

                Komment


                  A petró a legjobb rozsda oldó mert nagy a kúszó képessége. Attila kérd felesbe szúnyog riasztós lámpaolajjal ha nem tudsz aludni a nyújtott műszakba ne kelljen csapkolódni. Ezek után nem lepődnék meg ha Joker beállítana egy Pannoniával.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2018 jún. 20, 20:49.

                  Komment


                    Komment


                      Az lehet, hogy még gumi? A mai még hulladékként sem éri meg ezt a kort. A küllőanya védő cserésnek tűnik a lenyomatáról ítélve. Erre viszont a mai belső tökéletes.

                      Komment


                        ne mondjátok , hogy trehány vagyok -szépen elmostam a belsőt és a külsőből kiszedtem egy marék rozsdás szemetet , kimostam púderoztam , egy szakadt küllőt kicseréltem ------és csak ezután raktam össze . reggel beesztergálom a ragasztott pofákat . és mehet a helyére

                        Komment


                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Az lehet, hogy még gumi? A mai még hulladékként sem éri meg ezt a kort. A küllőanya védő cserésnek tűnik a lenyomatáról ítélve. Erre viszont a mai belső tökéletes.
                          nem - hibátlan !a plusz szigszalag az én szokásom

                          Komment


                            Ma egy piros szinű dunlop belsőt szedtem ki egy motorból.. az is kb 50 éves.s hibátlan. Szép nap volt a mai.. most végeztünk.. Ildikó hajtotta a darálót..) Persze amíg eddig eljutottunk.. 21-kor még stekklámpával fújtam egy fényes sort.

                            Komment


                              A lámpa fényénél... a motor szép állagú. Ritkaság a fehér számlapos eredeti óra..

                              Komment


                                Most 10 perce.. Kin ülünk a teraszon s beszélgetünk. Nagy zúgás-búgás.. felnyúlok s elkapom.. Kérdés: mi az? - bogár. - milyen bogár? - Cserebogár...adj érte valamit..

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X