Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lencsevégre kaptam!

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    De legalább belül fehér az auto... és biztos dolgozott vele a srác. Ezt én értékelem.

    Komment


      A sofőr mindenestre észlelte, hogy fényképezik, ez jól látszik az első képen.
      Everything is better when you decide you don't care.

      Komment


        biztos dolgozott vele a srác. Ezt én értékelem.
        Hát...szerintem ez egy baromi ronda fostalicska, kár volt belé az energia
        Az viszont tény hogy a '80-as években akinek volt egy így kinéző Zsigája az istenkirály volt, tehát felfoghatjuk úgy hogy ez egy veterán istenkirály gép

        Komment


          Azért vannak autentikus és jó részletek! Az a hátsó rács roppant hasznos elem pl. nem hullik a szélvédőre a hó, hátsó utas nyakára nem süt a nap / nekem is volt/. A kalaptartóra illő volt a Videoton hangfal és milyen jól szólt!. Számomra még egy piros pötty küszöbcsere után vissza tették a díszlécet.A felni részlet?? szebb lenne a gyári. A váltókarra meg kellene egy akkortájt divatos gomb helyetti kéz mellyel akár menet közben megtudná vakarni a fülét vagy előtudná halászni Spongyabob társát a Fikuszt!!

          Komment


            Bár a képen nem látszik, de könnyen eltudom képzelni a Koppány kipufogó hangját.

            Komment


              Én meg ezt egy ügyfelemnél !

              Komment


                Már kezdtem örülni, hogy a Tiéd és jövőre Kesziben sétakocsikázunk.!

                Komment


                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Már kezdtem örülni, hogy a Tiéd
                  Én is tudnék neki örülni !

                  Komment


                    Sokáig tartott amíg valamilyen szinten meg tudtam barátkozni ezekkel a formákkal.. Őrült munka lehetett a Francia tervezőknek, amíg összeválogatták az egymás mellé kerülő leginkább össze nem illő alkatrészeket.

                    Komment


                      Ha te is hozzáfognál csigát zabálni mindjárt másképp látnád a történetet ...

                      Komment


                        Lássuk be ez nem európai használatra lett kitalálva, gyakorlatilag egy leegyszerűsített kacsa, mely önmagában is a faékkel egyenlő bonyolultságot mutat, amit elsősorban afrikában gondoltak használni, de azért a St.Tropezi csendőrök is ilyennel hősködtek.

                        Komment


                          zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha te is hozzáfognál csigát zabálni mindjárt másképp látnád a történetet .
                          Biztos van valami tudatmódosító hatása.
                          Aki képes megalkotni egy Citroen H Van-t, .... ott valami nem kerek.

                          Komment


                            Nekem tetszik a Kacsa és van még egy zárt kisteher ami jobbára egy rabszállítóra hasonlít vagy arra is használták. A kacsa a maga egyszerűségével nagyszerű.

                            Komment


                              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A kacsa a maga egyszerűségével nagyszerű.
                              Elvileg ök használtak először elsőhajtást,független kerékfelfüggesztést.......Nekem is tetszik!
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Elvileg ök használtak először elsőhajtást,független kerékfelfüggesztést..
                                Volt még pár. PlKW De a ma használt rendszer a FIAT műve. Különben nekem is tetszik, csak így....másnál..

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X