Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    Nagyon helyes!
    Magam is 150 km-t motoroztam húsvét alkalmából, volt közte locsoló túra is.

    Komment


      #92
      Gyönyörű volt a hétvége. A kezem még most is bizsereg a gázmarkolattól. 6 óra triálozás füves zöld terepen, egyre gyönyörűbb környezetben. És az a csodálatos pörgős AL-CO motor hang zene volt füleimnek. (A szomszédoknak már kevésbé. )

      Ja igen, elfelejtettem írni, hogy az ökörszarv kormány ezúttal is egy fűkaszában végződött. A kert gyönyörű lett. "Az a szép zöld gyep!" - mondta Poldi bácsi az "Égig érő fű"-ben. És megúsztam 3 l benzinnel az 1500 m2-t. .

      Komment


        #93
        A Zetkát csináljad má! A pótlékok csak egy darabig elegendőek!
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #94
          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          az ökörszarv kormány ezúttal is egy fűkaszában végződött.
          Egy kis edzés derékra?
          Nekem is ilyen szarvkormányos AL-KO-m van, elég jó kis gép.

          Komment


            #95
            Én ma a lányommal mentem pár kört az utcában. 5 évesen már nagyon élvezi, és az Izs is elemében volt!

            Komment


              #96
              Tegnap a Lányommal részt vettünk a Szarvasi Veterán kiállításon. Örömömre sok ismerős arccal találkoztam és remek volt az idő is. Csupán kisebb nyári zápor verte el az út porát. Gratulálok a Rendezőknek nagyon sokan voltunk de jól irányított és remekül szervezett volt. Én olyan 10 óra körül érkeztem és a motorom a 144. ik regisztrált jármű volt.

              Komment


                #97
                Ma részt vettünk mi is a tapolcai eseményen (kiállítóként 6 motorral )
                Nekünk nagyon tetszett, rengeteg néző, sokféle jármű, színvonalas hadijáték.
                Motorjaink akadálymentesen teljesítették a 133 kilométert és útközben, valamint a volt laktanyában is nagyon sok csodálója akadt járműveinknek
                Click image for larger version

Name:	BIG_0012189327.jpg
Views:	1
Size:	59.3 KB
ID:	140133 Click image for larger version

Name:	BIG_0012189328.jpg
Views:	1
Size:	51.7 KB
ID:	140134 Click image for larger version

Name:	BIG_0012189329.jpg
Views:	1
Size:	57.4 KB
ID:	140135 Click image for larger version

Name:	BIG_0012189330.jpg
Views:	1
Size:	58.4 KB
ID:	140136

                Komment


                  #98
                  Ricsi már megin itt vannak az Oroszok és hol van a Nátó!

                  Komment


                    #99
                    már megin itt vannak az Oroszok
                    Pedig már üres a spájz...

                    Komment


                      Nálunk már a garázsban vannak!! (Egy pedálos Moszkvics, és két Riga!)

                      Komment


                        Csuklótörésem miatt két hónapja nem ültem motoron .
                        Tegnap nem bírtam tovább, elővettem a Dongót. Szegény utoljára tavaly ősszel futott. De a kuplungot nem bírtam behúzni. Szóval jól le van nullázva a bal kezem .
                        De ma eszembe jutott hogy ott van a Babetta is (egyébként az is csak indítva volt még idén, járatva nem nagyon). Izgatottan előkotortam, második pöccre életre kelt. Mentem vele 2 kört, többet egyelőre nem mertem, mert így a hátsó féket sem tudom kezelni.
                        De OLYAN JÓL ESETT! És igaz, hogy vagy 300 méterről beszélünk, de elmondhatom, hogy DE JÓT MOTOROZTAM MA!
                        Egy jóleső motorozásnál nincs jobb gyógymód!!!

                        Komment


                          Csuklótörésem miatt két hónapja nem ültem motoron .
                          Eggyütt érzek veled, énnekem is így indult az év eleje. Jobb kézműtét, és én is a Babettát vittem ki elsőnek...még nem 100% os, de egy tankmosás után az lessz. A kezem ellenben még fáj néha...
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Jobb kézműtét
                            Műtét... ráadásul jobb kéz Nem irigyellek!
                            Nekem nagy szerencsém volt a szerencsétlenségben, hogy a bal kezemet nulláztam le, és megúsztam műtét nélkül. Hogy csavarozzák, vasalják, aztán egy év múlva kiszedetni... Pff... De a gipszlevétel utáni bemozgatás így is nagyon kínkeservesenmegy. Fél évet simán elvesz. Bízom benne hogy pár napon belül képes leszek kuplungot húzni, hogy dongózhassak is végre. Na meg az MZ felújításban sem mindig elegendő az 1 kéz.

                            Komment


                              Nagyon együttérzek veletek Fiúk! Én a matracrugó csuklókarjával jártam meg. Felnyitottam az ágybetétet és nem támasztottam ki. Vissza akartam akasztani csak a kiakadt ágyrugót. Már majdnem készen voltam, csak sajnos kifelé kellett nyúlnom a csavarhúzóért. Az ágybetét meg szépen lassan lecsukódott, és a két vasdarab közé beszorult a hüvelykujjam. Szerencsém volt, mert éppen volt egyujjnyi hézag, így csak megropogtatott, de nem vágott. És az ágybetétet is fel tudtam nyitni. Utána jegelés, fertőtlenítés pálinkával kívül-belül. De fájni azt nagyon tud.

                              Komment


                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X