Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X

• Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

Én agyament ötletnek tartom,ha városi lennék,10-20-percet én is bevállalnék(melegből -melegbe),de igy nyalogatom a sebeimet és tudom mit jelent a fiatalon"nem fázom"kijelentés idősebb korban.Már nem mondogatom senkinek,miért ne üljön motorra hidegben,én sem hallgattam senkire......
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Hat en mindennap motorral jarok dolgozni itt maskepp kivitelezhetetlen.Sajnos a kozpont kelloskozepen van a bolt ahol minden delutan dolgozom Delelott mast csinalok szerencsere a szabadba a termeszetbe.

Komment

Szia Máté !

Hogy érzed magad ??? Gyógyulsz már ?

Komment

zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hogy érzed magad ??? Gyógyulsz már ?
          Köszönöm begyógyultak a sebeim,de nyertem ismét néhány időjárásjelzőt.

Mostmár csak attól félek,hogy motorosszezonban veszik ki a vasat belőlem,megint vagy két hónap a sebeknek..
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Barátom Máté! Az egy jó dolog ebben a korban, hogy itt fáj meg ott fáj! Ez jelenti azt még élsz és érzel majd ha nem így lesz nem is fogsz panaszkodni! Így legyen még sokáig.!! Anno én is felültem a cimbora Pannoniájára úgy , hogy gipszbe volt a jobb lábom bokától ágyékig. Elmentem egy utca hosszan ez volt a gyógyír! A családtagok meg kirohantak az utcára és dícsértek engem és a cimbit is. Óvatosan porolgasd a motorod mert minden nappal közelebb leszünk a Tavaszhoz!

Komment

Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X