Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Én agyament ötletnek tartom,ha városi lennék,10-20-percet én is bevállalnék(melegből -melegbe),de igy nyalogatom a sebeimet és tudom mit jelent a fiatalon"nem fázom"kijelentés idősebb korban.Már nem mondogatom senkinek,miért ne üljön motorra hidegben,én sem hallgattam senkire......
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Hat en mindennap motorral jarok dolgozni itt maskepp kivitelezhetetlen.Sajnos a kozpont kelloskozepen van a bolt ahol minden delutan dolgozom Delelott mast csinalok szerencsere a szabadba a termeszetbe.

      Komment


        Szia Máté !

        Hogy érzed magad ??? Gyógyulsz már ?

        Komment


          zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hogy érzed magad ??? Gyógyulsz már ?
          Köszönöm begyógyultak a sebeim,de nyertem ismét néhány időjárásjelzőt.

          Mostmár csak attól félek,hogy motorosszezonban veszik ki a vasat belőlem,megint vagy két hónap a sebeknek..
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Barátom Máté! Az egy jó dolog ebben a korban, hogy itt fáj meg ott fáj! Ez jelenti azt még élsz és érzel majd ha nem így lesz nem is fogsz panaszkodni! Így legyen még sokáig.!! Anno én is felültem a cimbora Pannoniájára úgy , hogy gipszbe volt a jobb lábom bokától ágyékig. Elmentem egy utca hosszan ez volt a gyógyír! A családtagok meg kirohantak az utcára és dícsértek engem és a cimbit is. Óvatosan porolgasd a motorod mert minden nappal közelebb leszünk a Tavaszhoz!

            Komment


              Ma felültem!
              Kb 6km összesen,nem fáztam meg legalább,de be..dőltem és gázt akartam húzni,nem be hanem kitolt,igen kemény a gumi,egyből visszafogtam magam.

              Nagyon jól esett a kerülés szeptember óta csak a garázsban berregtettem.Nem jól működik a váltós bokám...tornáztatnom kell erősen
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem jól működik a váltós bokám.
                Izs kell neked is, botváltóval ! 49,56, vagy planéta 1.

                Komment


                  Ma a Pannónia lett a soros.ez való a botlábú véneknek ez nem csúszkál nem vergődik csak tolja magát.

                  mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Izs kell neked is, botváltóval ! 49,56, vagy planéta 1.
                  Még élőben nem hiszem,hogy láttam ,amúgy elegem van az elnagyolt,sorjás,ortopéd alkatrészekből a traktorok szerelésénél!
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Ma én is odáig jutottam, hogy kitoltam és át subickoltama a gépet. Próba csak a garázsig volt de holnap el akarok gurulni Békéscsabára! Már érződik rajtam a vashiány no nem a vaslapáttal a hátam!! örülök neki, hogy némi mozgást látok a cspoportnál!

                    Komment


                      No megtörtént az év első gurulása részemről. Mit mondjak gyógyítólag hatott a vashiányomra. Békéscsabán összegyűltünk 220 motoros innen elgurultunk a Gyulai Várhoz jó nagy csapat volt. Az idő is kegyes volt a teljes hétvégén hisz csak mára esett. A gép kicsit dadogósan ébredt de rendben lett. Nem is igen járt a műhelyben a nyavajás olajnyomás gomba miatt. Így kicsit kiszáradtak a karbik is félig meddig. Légszűrőt is cserélni kellett ez egy Guzzinál egy csapás!

                      Komment


                        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Békéscsabán összegyűltünk 220 motoros
                        Az egy szép társaság!
                        Engem a minap ért egy kis meglepetés: Mióta a 95-ös benzin még környezet kímélőbb lett, nálam bevált módszer volt hogy tél előtt - a gyér használat okán - az autóba 100-ast tankoltam ( a motorba meg mindig). Régebben a különbség 30 ft körüli volt, azt bevállaltam. Aztán a fix áras 95-öshöz képest a különbség már 50 Ft lett, ezen már gondolkodóba estem. Aztán a múlt héten beálltam a sor végére, így volt időm nézelődni. Mit látok, a különbség immár 220 Ft-ra hízott, így most már nem esek gondolkodóba. (Van jó hírem is: a Pannóniából ősszel leszívott 10 l 100-as keveréken kerestem 2.200 Ft-ot!)

                        Komment


                          Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Pannóniából ősszel leszívott 10 l 100-as keveréken kerestem 2.200 Ft-ot!)
                          Tedd el jövőre,kitudja mennyi lesz akkor......
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            Erre írják a Bölcs politikusok, hogy előre megyünk! Lehet fogyni fogunk hisz motorozni csak kell vagy étrendet kell váltanunk! Csak még azt kell kinyomozni mi az olcsóbb. Egyenlőre ez a kérdés nyitott legalább is számomra. Egy húslevesbe is többe kerül a zöldség mint a hús így javasolt a csont leves! Valamelyiken maradjon egy kis baksis. Valamikor egyik olcsó eledel volt a szalonna mely a mai napig a kedvencem reggelire. Mostanra az is az olcsó 1700 ft jával nem az olcsó kategória. Máté te át fogsz tudni menni a baráti Ukrajnába hol olcsóbb lenne most is. Mi meg lajtkocsival megyünk hozzád. Hozzátok tervezzük a következő talit és közben még az addigra kiürült kulacsba is benzint hozunk. Gyurinak üzenek az eltűnt de van másík mint mondotta Árkágyin Rájkin. / bocs ha nem így írják!/ erre damilt kötök csengővel ha kiürül tudjam hol van.

                            Komment


                              Végre volt egy jó hétvégém . Tegnap előtt: Győr-Kékestető-Pusztamonostor. Tegnap: Pusztamonostor-Székesfehérvár-Győr.

                              Komment


                                Ez már a nyereménnyel volt? Hogyan muzsikál? Gondolom nem rosszul ha ismerkedésnek ilyen távon voltál.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X