Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cz márkatárs kereső

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A rajzon úgy látszik, mintha csak a sztender két szára között lenne a kettő persely, de így már érthető a dolog, bele is csúszik. Nem tűnik rozsdásnak a sztender környéke, kis noszogatással biztos kijön majd neki a tengely.

    Komment


      Sziasztok.
      elvittem kinyomatni a lengővillatengelyt.
      a sztendernek szépen kijött a tengelye.
      Viszont a lengővillatengely nem...sőt én úgy látom hogy elnyomatta a préses a váz hátsó részét szemmel láthatóan.
      Ilyen esetben van rá esély hogy helyretudja rakni egy szaki? Ha igen esetleg valakit tudnátok ajánlani ehhez?
      Előre is köszi a válaszokat.

      Komment


        Laci94 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        úgy látom hogy elnyomatta a préses a váz hátsó részét szemmel láthatóan.
        Aki átpréselte a rossz oldalra ,annak ugyanúgy vissza felé is tudnia kell:mert ezek szerint a szerkezet elég erős a művelethez.(szerintem nem a megfelelő alátámasztás miatt ment el)
        néhány fotót feltehetnél ,úgy valószinű pontosabb tippeket kaphatsz.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Amennyire tudtam körbefényképeztem hogy visszaadja mi is a gond vele.
          Hát nem vagyok bizakodó ahogy méregettem egy másik vázhoz képest.
          A rumliért a háttérben elnézést csak én is dolgozok mindenfélét aztán nem mindig pakolok el este már.

          Komment


            Ez az eset az mivel kevesen tudnak mit csinálni. Oka elsődlegesen a szakmai felkészültség meg az eltöltött idő mi nem kevés. A kép lehet csalóka de nem csak a hátsó lengővilla ment el a motor felfüggesztés is elment a helyéről.

            Komment


              Laci94 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hát nem vagyok bizakodó ahogy méregettem egy másik vázhoz képest.
              Szerintem karosszéria huzató paddal helyrerakható,vagy sok munkával házi kalodában méregetve.Ezt nem a tengely kinyomatása hajtotta el,inkább egy karambol eredménye..
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Köszönöm a válaszokat.
                Körbe érdeklődök néhány ismerősnél hátha tudnak valakit.
                ​​​​​Van egy másik jó állapotú vázam csak nem papirozható. Ahhoz méregetve talán könnyebben helyrelehet huzatni amit kell.

                Komment


                  Laci94
                  Hát igy a képekből itélve nem mondanám hogy a prés alatt torzult. Nagyon meg van tekeredve az a váz.

                  Komment


                    Ennek sajnos annyi. Megroppant a bal oldali felfelé menő cső is, egyértelműen alátámasztási hiba a préselésnél. Itt az lehet a megoldás, hogy a villanyakat levágod a hegesztésnél, és áthegeszteted egy minősített hegesztővel egy papír nélküli vázra. Még így is olcsóbb, mint ezt egyengetni.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      Jó napot,sziasztok.
                      SIkerült megcsináltatni a vázat. Azóta már elkezdtem a festéket is leszedni róla.
                      Egy másik vázhoz lett méregetve. A cső valóban megroppant de elég szépen megcsinálták. Pár képet majd rakok fel. Igy ránézésre meg mérve is pár ponton minden stimmel.

                      Komment


                        Laci94 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A cső valóban megroppant de elég szépen megcsinálták.
                        Ha összerakva vonalban fut a két kerék nagy baj nem lehet A lengővilla tengelye kijött végül, vagy ezek után inkább hagytad a helyén?

                        Komment


                          A lengővillatengelyt sajnos kikellett vágnom ezután kijöttek a váz szemeiből a tengelycsonkok szépen. Viszont a lengővillatengely perselye excentrikusan megvolt kopva elég durván. Gondolom emiatt volt annyira befeszülve.

                          Komment


                            Laci94 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A lengővillatengelyt sajnos kikellett vágnom ezután kijöttek a váz szemeiből a tengelycsonkok szépen. Viszont a lengővillatengely perselye excentrikusan megvolt kopva elég durván.
                            Ez az excentritás nem derült volna ki másképp, legalább most meg lehet javítani rendesen. Lehet, hogy a tengely sem volt teljesen egyenes már, szóval nem kár érte.

                            Komment


                              A tengely egész biztosan görbe volt valamelyest. Igazából nem bántottam volna a lengővillát ha szépen mozgatható de, 2 kézzel alig birtam mozditani pár centit.

                              Komment


                                Laci94 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                nem bántottam volna a lengővillát ha szépen mozgatható de, 2 kézzel alig birtam mozditani pár centit.
                                Igen, ez úgy nem igazán normális.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X