Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cz márkatárs kereső

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    501 alkatrészkatalógus van csak nekem is csak.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      Az is több mint a semmi.Esetleg scannelt formátumban nincs meg.Vagy vevő volnék rá ha eladnád.

      Komment


        Itt le tudod tölteni. http://jawagallery.net/?page=clanky/prirucky
        Che és wsievers kedvelte ezt.

        Komment


          Tessék, itt van: https://www.scribd.com/doc/293998368/Cezeta-Typ-501-175
          Fel kell tölteni valamit, hogy letölthess.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            Hálás köszönet!Nagyon sokat segítettek.

            Komment


              Sziasztok,

              Magyarországon lehet valahol fényviszaverő prizmát CZ-hez kapni? Mármint a Fehér műanyag, piros prizma kombináció.

              Komment


                Én használtan vettem, nem láttam még eladót, csak a sárgából(és most abból sincs senkinek...továbbá újonnan csak a Velorex füles piros prizmáját leltem). Ha nagyon kell, rendelj a csehektől. Elég nehéz jót találni használtban, ennyi idő után mind porlik és törik.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  Hoztam két képet a mai Pápai börze Sport Czetkájáról. Click image for larger version

Name:	Kép 008.jpg
Views:	1
Size:	200.2 KB
ID:	148591Click image for larger version

Name:	Kép 009.jpg
Views:	1
Size:	192.3 KB
ID:	148592
                  Szépen le volt festve, a hangja is egészséges volt, kicsit átalakított, de az összehatása jó. Bolti matrica van rajta(rövid is a tankoldalon) A lámpafej polírozott.
                  dkari, sepy és 5 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    Szép ez a motor,bár elég jól belenyúltak ebbe a gyárilag eléggé diszharmonikus formába,de előnyére vált.Amit átalakításnak látok így elsőre,a részletek figyelembe hagyása nélkül:első-hátsó sárvédő,hátsó világítás,kapaszkodó bal oldalon a hátsó sárvédő tájékán,kormánymerevítő és talán az ülés is laposabb egy kicsit.

                    Nagyon jó motorok ezek a különolajzósok,de az eredeti formaviláguk,az én ízlésem szerint visszalépés az elődökhöz képest.Az első lámpa,a szögletes formájával,egyáltalán nem illeszkedik,az összképbe.A fenti motor tulajdonosa jól felismerte ezt,mert a polírozással talán csökkentette ezt az éles kontrasztot.

                    Az összkép dicséri a tulajdonos ízlését,-jól sikerült darab,

                    Üdvözlettel:Che
                    OdinHEM, Titus és 3 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      Helyesbítenék. Az első- hátsó sárvédő gyári és az ülés is, első ránézésre. Az első teleszkópon a gumiharmónika helyett fém tokozásnak kéne lennie. Remélem nem haragszik meg senki hogy belekotyogok :-)
                      Titus, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        Szervusz RedBull!

                        Semmi ok a haragra,-nem is kotyogtál bele.Azért vagyunk fórum,hogy megbeszéljük a dolgokat.

                        Üdvözlettel:Che
                        OdinHEM, RedBull477 és sepy kedvelte ezt.

                        Komment


                          Az előttem szóló márkatársakhoz csatlakozva: az én első gépem is ilyen szín összeállítású volt. A sárvédőkről annyit rá valók csak vágva vannak a sportosságot hangsúlyozva. A hátsó lámpa nekem Panonniás az apró részleteken is dolgozott a helyre állító pl. hengerfej oldalsó bordáját lecsapta hátra fele. Az első lámpa nekem sem tetszik így a plexittel és polírozva pedig jól " árnyékolja" a csúnyaságát. Még sportosabbá téve összességében szép gép. Áráról ha kérdezhetnék?.
                          Titus és Che kedvelte ezt.

                          Komment


                            A sárvédok gyáriak , csak ugy látom kicsit le vannak roviditve. Az elsonek gyárilag hosszabb a tullogása hátrafele a merevitotol. A hátso is tobbet takart a kerékbol.
                            Szerintem jol néz ki.
                            Titus, sepy és Che kedvelte ezt.

                            Komment


                              Látom, már jól kiveséztétek a motort. Ha tudom, hogy ilyen érdeklődést kap ez a Czetka, több képet is hozok róla
                              Nem volt eladó a gép, lábon érkezett vele a tulajdonosa. Csak oldalt tudott már megállni 10 óra után, ezért nem látni több veteránt a környékén. Egyébként motorok közül Pannóniák voltak, egy 250-es csepptankos Jawa, oldalkocsis Dnepr és MZ ES 250 nagyjából. Mindegyik ilyen jó állapotban, a Dnepr volt kicsit használtabb, de ment

                              Pár infó a motorról. Hátul valóban Pannónia lámpa volt rajta, a gumiharmonika alá nem tudtam benézni, de úgy láttam, hogy az eredeti tokra van ráhúzva. Ez kicsit gagyi megoldás nekem, a többi viszont rendben volt. Az ülés alatti kapaszkodó komolyan elgondolkodtatott. Az ülés alá benyúlva a váznál fogva szoktam állványra húzni, így jobban meg lehetne emelni. A plexi a lámpafejen egyből magára vonja figyelmet, és a lámpa házát csak hátulról lehet látni. Tényleg jól takar.
                              Szerintem fogom még látni börzéken a motort, talán a gazdáját is kikérdezhetem egyszer.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2016 ápr. 18, 20:09.
                              sepy, CZsolti és 4 további látogató kedvelte ezt.

                              Komment


                                az én CZ-m is pont ilyen színösszeállítású volt gyárilag. Akárhogy is néz ki a lámpafej , a korábbi modellekhez képest ez tényleg "sport" volt
                                Titus, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X