Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cz márkatárs kereső

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Egy kis meglepetés az első féknél: Click image for larger version

Name:	IMG_20160518_130006.jpg
Views:	1
Size:	194.5 KB
ID:	148762 Ferrodoloztatni akartam, így inkább keresek egy másikat. Eddig szerencsére jól működött.
    heeegany, wsievers és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      Nekem egyáltalán nem tetszik ezért nem is böktem rá. Az emberi lelemény határtalan mely jelen esetben egy életveszélyes hülyeség.
      St.Z.350 kedvelte ezt.

      Komment


        Egy kis meglepetés az első féknél:
        Ez nagyon komoly! Kinek, hány agysejt elpusztítása után jut eszébe ilyet művelni?
        Fékkel, futóművel nem szerencsés játszani.
        sepy és Fergusson kedvelte ezt.

        Komment


          Ehhh, ahhoz képest, hogy ketté van repedve, két szegecs megoldja?
          OdinHEM kedvelte ezt.

          Komment


            Titus!

            Erős védőangyalod lehet!
            St.Z.350, Titus és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              Sajátos elképzelései voltak az előző tulajnak a motor javításáról, de leleményből ötös.
              Néhány ezer kilométert már megtettem ezzel a fékkel, és előttem is használták biztosan. Amíg kellett kitartott, de nem tesztelem tovább az őrangyalom képességeit, elteszem mint a garázsbuher végterméke

              - - - Updated - - -

              Ehhh, ahhoz képest, hogy ketté van repedve, két szegecs megoldja?
              Szerintem nem alu szegecseket használt a mester, ilyesmihez csak sima alumínium drótot szabad elkalapálni
              Fergusson, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                Kikki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                [ATTACH=CONFIG]22023[/ATTACH]
                Tegnap vettem Szigetszentmiklóson két új szűrőt a csapokra.
                Szia Kikki!
                Ilyen szűrőt a szigetszentmiklósi börzén kívül hol lehet még venni? Én nem igazán találtam,ha jól gondolom a végének menetes a belseje?

                Komment


                  Face-ról:
                  Click image for larger version

Name:	23244517_1476616882386832_1031724943184236180_n.jpg?oh=b8010f71615fe37779157cc7c041213d&oe=5A9A2E6E.jpg
Views:	40
Size:	198.7 KB
ID:	207217

                  Komment


                    Eddig 634-es blokkal:nem láttam gömbölyű hengerfejest,és talán a henger is a csepptankosé.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Lehet rosszul emlékszem, de a nálunk forgalmazott 250-esek az akkor retro kategóriájú csepptankos blokkot kapták???

                      Amúgy Ricsi95D egy írásával találkoztam a Veterán újságban? Persze úgy véletlenül mert mostanában inkább sorba rakom, mint olvasom, mert nyugdíjaskoromban fogok ráérni

                      Komment


                        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Lehet rosszul emlékszem, de a nálunk forgalmazott 250-esek az akkor retro kategóriájú csepptankos blokkot kapták???
                        Én is csak ilyenekkel találkoztam,rendkívül elütött a karosszériától,nem lehetett nem észrevenni!!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Azok az egyhengeresek az Egyiptomi exportból kerültek ide. A kéthengeres 250-es csak magánúton jöhetett be pár. A hengere/hengerfeje kocka, csak más furatkiosztású, mint a 350-esé, de az öntvénye ugyanaz(a hengerfejnek, és a hengernek), felszerelve az előbbi a 350-eséhez képest fordítva áll. A hengernél löket és furatkülönbség van, a főtengelynél a hajtókar rövidebb.
                          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 nov. 10, 19:18.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Amúgy Ricsi95D egy írásával találkoztam a Veterán újságban? Persze úgy véletlenül mert mostanában inkább sorba rakom, mint olvasom, mert nyugdíjaskoromban fogok ráérni
                            A novemberiben néggyel is, az októberiben kettővel és ha minden jól megy, a decemberiben is lesz úgyhogy igen!

                            Mégegy régi cikk:
                            Click image for larger version

Name:	23406097_1477570222291498_1640264253880410751_o.jpg?oh=18411ed45a9148306b01477b4c915713&oe=5AAEBB0E.jpg
Views:	43
Size:	567.3 KB
ID:	207362

                            Komment


                              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azok az egyhengeresek az Egyiptomi exportból kerültek ide. A kéthengeres 250-es csak magánúton jöhetett be pár. A hengere/hengerfeje kocka, csak más furatkiosztású, mint a 350-esé, de az öntvénye ugyanaz(a hengerfejnek, és a hengernek), felszerelve az előbbi a 350-eséhez képest fordítva áll. A hengernél löket és furatkülönbség van, a főtengelynél a hajtókar rövidebb.
                              Csak egy apró kiigazítás a hengerfejet illetően : ez a hengerfej a 362 Californianra hajaz ,a 634 féle hengerfej bordamagasságában nincs ekkora különbség elöl/hátul. Ausztriában a Willhaben-en van most is eladó 471-es kb 1000-1500 € ha nem lenne ennyi már vettem volna

                              Komment


                                Igazad van így a pontos, csak az első széria hengerfeje ilyen a 634 nél. A Czetkánál pedig tényleg különbözik már.
                                Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 nov. 13, 17:57.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X