Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Igaz, hogy ma azért elég hűvös van itt(tekintve hogy fél3-kor még esett az eső), de úgy tűnk hogy megvan a hiba.
    Volt itthon egy másik CDI nagyfesz trafóm, szóval azt kicseréltem és szépen megy a motor.

    Bár(mondjuk ez lehet hogy a túl olajos keverék miatt van, most ez nem a szokásos 1:20) a motor nem gyorsul úgy ahogy kéne neki. 85-nél ha odahúzom kell kb 200m mire eléri a 95-öt

    Komment


      Engem ma a Riga szop@tott meg, ugyanis a napokban kaptam hozzá egy bontott karbit, volt egy kis üresjáratom, és nem bírtam megállni hogy ne próbáljam rá. Legnagyobb meglepetésemre be is indult könnyen, csak nem folyt utána a benya. Ha az úsztató pöckét piszkálom folyik bele de amúgy nem. És nem tudom eltalálni az úszó nyelvének a jó pozícióját az Istenért sem. Vagy nem nyit a tűszelep vagy nem zár be és folyik.
      Pedig mekkora életérzés lenne vele menni egy kört.

      Komment


        Pedig mekkora életérzés lenne vele menni egy kört.
        Félkört. A bázisponttól a legmesszebb fog lerobbani, ha elindul...
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Engem ma a Riga szop@tott meg, ugyanis a napokban kaptam hozzá egy bontott karbit, volt egy kis üresjáratom, és nem bírtam megállni hogy ne próbáljam rá. Legnagyobb meglepetésemre be is indult könnyen, csak nem folyt utána a benya. Ha az úsztató pöckét piszkálom folyik bele de amúgy nem. És nem tudom eltalálni az úszó nyelvének a jó pozícióját az Istenért sem. Vagy nem nyit a tűszelep vagy nem zár be és folyik.
          Pedig mekkora életérzés lenne vele menni egy kört.
          Szervusztok! Kérdés: a karburátor a " lemez súberes " kv35 vagy a " kocka" k60v? Az elsőnek az úszó tűje elszokott deformálódni. Akkor úszó csere, mert műanyag az úszó. Ha piszkálod, törik. A "kockánál" a hasábszelep végén a tömítés szokott galyra menni. Ott talán egy öngyújtó pici gumi O gyűrűje jó lehet.

          Komment


            A K60-as van rajta, és valamiféle Ukrán újítás lehet, mert a tűszelep olyan benne mint a robeszoké. Az egész hegye gumi. Meg is örültem neki, ezzel nem lesz baj gondoltam, csak tudnám beállítani.

            Komment


              És nem tudom eltalálni az úszó nyelvének a jó pozícióját az Istenért sem. Vagy nem nyit a tűszelep vagy nem zár be és folyik.
              Ez szörnyen ismerős(a jikov-al így jártam), sajnos nincs más út mint "kiszenvedni"...

              Komment


                sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A K60-as van rajta, és valamiféle Ukrán újítás lehet, mert a tűszelep olyan benne mint a robeszoké. Az egész hegye gumi. Meg is örültem neki, ezzel nem lesz baj gondoltam, csak tudnám beállítani.
                Szervusz! Nos az én tudományok itt megállt. A " motoros hokedlik" ismeretlen dögök elöttem. Azért javaslom, hogy nagyítóval nézd meg a gumialkatrészt! Előfordulhat, hogy a felülete már avétos, repedt ezért véletlen módon felakad, vagy elereszti az üzemanyagot. Valahol régen olvastam neten egy Tomacsek Tamás nevű esztergomi illető írását Riga felújítás kapcsán. Ha!!!! Ha esetleg rátalálsz, akkor segíthet a bajodon a cikk. A mini Riga kerék felni felújítási cikk tuti tőle íródott.
                Update: Itt nézz körül! http://riga.hu/karburator/
                Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2017 júl. 08, 20:29.

                Komment


                  Click image for larger version

Name:	face hird 055.jpg
Views:	1
Size:	198.4 KB
ID:	152010Olyan mélyen,és kráteresen oxidálódott volt a felni,hogy a kukázni való állapotot közelítette. A chrómfesték segített.

                  - - - Updated - - -

                  Robogóval nem szivesen foglalkozom,persze kivétel ha nagyon szépen kérik. (az sem mindegy ki) Nos... mivel szivárgott a benzin,ezért egy pesti szervízben azt javasolták a tulajnak tegyen bele tömítőt... Nos Ő gyorsan cselekedett,vásárolt tömítőt és beleöntötte. A motor megállt, s már a benzin sem szivárog mert elcsöpögött. Nehezítésként: már nem emlékszik milyen tömítő volt.. Már csak kíváncsiságból is..

                  Komment


                    A felni aluminiumból készült,s viselt magán erős szerelési nyomokat is. Alapozás,kittelés,fényezés után került rá a festék.majd lakkozva lett. Közben megérkezett a hidrochróm festék 9 kölönböző üvegben,jelenleg a hűtőszekrényben pihentetem. Ezeket az anyagokat egymással s vízzel különböző arányokban kell kevergetni,van amelyiket használat előtt egy órával már be kell keverni. A felhasználáshoz 5 szórófejes palackot vásároltam,van fázis ahol egyszerre 2 palackból kell permetezni. Érdekes technológia,remélem hamarosan kipróbálhatom.

                    Komment


                      Ez érdekesen hangzik, kíváncsivá tettél.

                      Komment


                        Ez érdekesen hangzik,
                        Mely részére vagy kíváncsi? Robogót szétkaptam leellenőriztem az érintett részeket,de hibát nem találtam. Benzinbetöltés után úgy működik ahogy kell. Lehet meggyógyult magától a műhelyszagtól..

                        Komment


                          a műhelyszagtól..
                          Csak így csont nélkül.

                          Király vagy! Ez volt a hónap vicce!!!!!!!!!




                          Főleg ,hogy a festékre volt kíváncsi......
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            Lehet meggyógyult magától a műhelyszagtól..
                            El kellene mennem szagmintát venni és szélnek ereszteni nálam

                            Komment


                              Csak így csont nélkül.
                              Volt már ilyen.. Hozta a haver a Pannóniát váltógonddal. Másnap kipróbáltam s nem hogy hibátlan volt,de kattanás nélkül vette le-fel a fokozatokat. Felhívtam jöhet érte. El volt ámulva...nem tudta elképzelni hogy ilyen finom legyen a váltó. Ő találta ki hogy havonta bejön egy gyógyórára..

                              - - - Updated - - -

                              El kellene mennem szagmintát venni
                              Viszek egy zacskóval ha gondolod.

                              - - - Updated - - -

                              Főleg ,hogy a festékre volt kíváncsi..
                              ProChrom Keresőbe írva adja az infót.

                              Komment


                                Ez olyan mint mikor az ember a fogorvosi váróban ül. Egész éjjel fájt, lüktetett a foga ott elmúlik várakozás közben . Lehet, hogy a Majré fájdalom csillapító??

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X