Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mertugye... Pannóniánál.. amit könnyű szerelgetni,mindenki tud javítani.. de jól vagy jobban csak kevesen. Ott is illik ellenőrizni hogy a fedlap párhuzamosan emeljen. És persze sok más apróságra is hogy jól működjön.

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      És persze sok más apróságra is hogy jól működjön.
      Na most-már áruld is ki...nem figyeltem az emelési párhuzamot csak a rugókat pároltam méret szerint,de soha nem az igazi a kuplungom,pl.minél melegebb annál kevésbé emel ki...
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Na most-már áruld is ki.
        Összerakva emeléspróba.. s szükség szerint rugócserebere vagy alátétezés amíg nem lesz párhuzamos a kiemelés. Jó kiemeléssel rövidül a csúszáshatár,stabilabbra állítható a működés. Így ok?

        Komment


          Melegben kicsit dagad+ ha valamerre billen, akkor arra enyhén súrlódik. Az pont elég.. sőt sok is.

          Komment


            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            És persze sok más apróságra is hogy jól működjön.
            ............................................................Írigy.......
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Egyszer kérdeztem Briggs motorral kapcsolatban egy szakit. Harmadik kérdésnél azt mondta: - Túl sokat kérdezel, innentől pénzbe kerül..

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Túl sokat kérdezel,
                Ezért békülni köll !!!!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Jólvan.. De Te békülsz velem,vagy én békülök veled? Most végeztem,begurult egy 69/s gyorsszervízre... felért egy véradással,annyi szúnyog van.

                  Komment


                    Reggeltől kicsit kertészkedtem,mert nagyon szeretem művelni. Bekapáltam a paprika ültetvényem,s locsoltam is. Az a kevés szilva amiről azt hittem túlélők... na az is lepotyogott mind. A paprikából egy saját palánta maradt (amire büszke vagyok mert a korábbiakhoz képest eredmény) a többi az vásárolt. A sajátot március óta nevelgetem,s nemsoká 5cm-es lesz, de a vásároltak is akkorák mint mikor kiültettem egy hónapja. A három tő paradicsom viszont már termőre fordult,de a ház előtt vadon keltek (jó sok) kétszer akkorák. Mivel a tujáim is pusztulnak (permetezés ellenére) (vagy épp azért) megálmodtam egy borostyánlugast... már ültetésen túl vagyok,s ez úgy néz ki túléli a gondoskodásom.

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      megálmodtam egy borostyánlugast...
                      Na abban lesz még igazán sok szúnyog....

                      Komment


                        Szervusztok!

                        A szúnyogok nagyon szeretnek megbújni az áthatolhatatlannak tűnő susnyásokban,mert a növényzet között hűvös és párás a levegő.Nekünk van ilyen borostyános dzsungel,nem mondom,hogy állandó jelleggel,de amikor az időm engedi irtom rendesen,de mindig felbukkan valahol és a vadszőlő is burjánzik.Volt időszak az életemben,amikor kedveltem a fenti növényeket,de az már elmúlt.Egy becsületes otelló szőlőlugas van olyan szép,mint akármi és még hasznos is és ráadásul igénytelen.

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Egy becsületes otelló szőlőlugas van olyan szép,m
                          Szőlőlugasom már van,nem is oly kicsi,viszont az előkert kopár és nagyon meleg,napsütötte. Szeretnék erdei hangulatot és árnyékot varázsolni.. A borostyán egy részét favázra futtatva megpróbálom faszerűvé nevelni.

                          Komment


                            madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Na abban lesz még igazán sok szúnyog....
                            Így is van.. de ott legalább meg tudnak pihenni.. Így nincs mire szálljanak csak rám..

                            Komment


                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A borostyán egy részét favázra futtatva megpróbálom faszerűvé nevelni.
                              Most az érdekelne, mennyi idő telik el a hpgyan lehet kiírtani ezt a tetves borostyánt topicig. Mert én azzal vesződök éppen.

                              Komment


                                emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                pgyan lehet kiírtani ezt a tetves borostyánt topicig.
                                Gyomirtó két hét alatt leszárad,permetezd le...
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X